Jak vsadit Korunku bez peněz? Zkuste darovací poukaz, účast v soutěži nebo akci na sociálních sítích!

V loterii Korunka, kterou spravuje společnost Korunka s.r.o., se pomocí mechanického osudí losuje 6 čísel ze 49.

Vybírat můžete až ze 7 různých typů her, přičemž nejvyšší jackpot činí úctyhodných 12 000 000 Kč.

Logo korunka

Pokud si chcete Korunku vsadit a neutrácet u toho vlastní finance, mějte na paměti, že je třeba zahrnout určitou kreativitu, mít přehled o bonusových nabídkách a mít kapku štěstí.

Na výběr máte minimálně z 6 variant sázek bez peněz, přičemž tu nejdůležitější (a nejjednodušší) zmiňujeme hned jako první.

Inspirujte se!

Získejte bonus k registraci a vkladu a sázejte bez peněz

Registrací do Korunky okamžitě získáváte 2 bonusové částky na svůj herní účet, které můžete OKAMŽITĚ prosázet.

To znamená, že k nim nemusíte přidávat finance ze svého, abyste měli možnost je vsadit.

Lze je prosázet ihned, k tomu stačí následovat jednoduché kroky a zaregistrovat si herní účet v loterii Korunka.

Bonus 300 Kč za registraci

Základní možností sázení bez peněz je registrace, díky níž vám na účtu okamžitě přistane tzv. registrační bonus.

Jak si ho pořídit?

 1. Vyplňte tento registrační formulář a stiskněte tlačítko „Registrovat“.
 2. Ověřte svou totožnost jednou z dostupných metod – buď online pomocí bankovní identity, nebo osobně na pobočce s platným dokladem totožnosti.
 3. Uveďte buď číslo platební karty nebo bankovního účtu. Odtud se v budoucnu budou strhávat peníze k sázení.
 4. Nastavte si herní limity a můžete se pustit do hry.

Jakmile úspěšně dokončíte registraci a vytvoříte si uživatelské konto, bonus za registraci ve výši 300 Kč bude okamžitě připsán v plné výši na účet.

bonus 300 Kč Korunka

Bonus je jednorázový a platí pouze pro nově registrované, tak neotálejte s jeho využitím.

Za 300 Kč můžete například vsadit 30 základních Korunka tiketů, což už se vyplatí.

Bonus až 3 000 Kč za vklad

Jakmile prosázíte registrační bonus ve výši 300 Kč, pravděpodobně si budete chtít dále užívat radosti ze hry a adrenalin, což znamená převedení nějakých finančních prostředků na vaše uživatelské konto, ze kterého budete financovat sázky.

S Korunkou máte možnost vklad až zdvojnásobit!

Bonus je určený pro každého nového hráče, který má možnost znásobit svůj počáteční vklad, a to až do aktuálně stanovené maximální částky 3 000 Kč.

Jaká jsou pravidla bonusu ke vkladu?

 1. Maximální suma bonusu je momentálně stanovena na 3 000 Kč.
 2. Minimální vklad pro získání bonusu je jednorázově 100 Kč. Pokud provedete několik menších vkladů za sebou, například dva po 50 Kč, bonus nezískáte. Vklad musí bý proveden jednorázově.
 3. Pro výpočet bonusu se počítá s čistým vkladem po odečtení případných servisních poplatků. Vklady většinou nejsou zpoplatněny, ale existují výjimky, jako například poplatek 5 % při vkladu přes Paysafecard.
 4. Bonus je poskytován ve výši 100 % prvního vkladu. Provedete-li například první vklad ve výši 3 000 Kč, budete moci hrát o bonus ve výši 100 % této částky, tedy o další 3 000 Kč.

Vyhrajte darovací poukaz a nakládejte s ním podobně jako s bonusem

Poněkud opomíjeným způsobem, jak vsadit Korunku bez peněz, je získat darovací poukaz.

Ten můžete dostat jako dárek (nepřekvapivě) nebo ho například vyhrát v rámci soutěží obchodních řetězců a mobilních operátorů.

S dárkovým poukazem se nakládá dost podobně jako s online bonusy, a to následovně:

 1. Aktivace poukazu: Pokud je to potřeba, aktivujte darovací poukaz podle instrukcí na něm uvedených. Loterie Korunka pracuje s elektronickými poukazy, s nimiž je nutné se přihlásit do hráčského účtu.
 2. Registrace nebo přihlášení: Zaregistrujte se nebo přihlaste do uživatelského účtu a zadejte kód darovacího poukazu.
 3. Použití kreditu: Po zadání kódu potvrďte vklad. Kredit z poukazu se okamžitě připíše na váš účet a bude vám k dispozici při sázení v loterii. POZOR! Některé poukazy mají tzv. dobu expirace, takže je nutné je prosázet v určitém časovém limitu. Nenechte jej propadnout tím, že si toho nevšimnete. Datum “spotřeby” bývá uvedeno na zadní straně poukazu.
 4. Sázení a výběry: Jakmile máte kredit na svém účtu, použijte ho k sázení v loterii podle vašich preferencí.

Pokud narazíte na jakékoliv potíže nebo nejasnosti při používání darovacího poukazu, neváhejte kontaktovat zákaznickou podporu loterie Korunka, která vám poskytne pomoc.

Účastněte se soutěží, které pořádá loterie nebo třetí strany

Sázkaři a další hráči po celém světě milují soutěže.

Soutěže o bezplatné sázení v Korunce mohou probíhat různě, protože je většinou organizují různé subjekty, včetně samotných loterií, sázkových kanceláří nebo mediálních domů.

Podle toho se liší i pravidla slosování, na což byste měli být připraveni.

Hlavním pravidlem je možnost sázet bez peněz, a na to se nyní zaměříme.

 1. Losování pro účastníky: Nejběžnější variantou je losování účastníků, kteří se zaregistrovali nebo přihlásili do soutěže, a náhodné vybrání vítěze, který získá možnost bezplatného sázení v loterii Korunka.
 2. Soutěže na sociálních sítích: Soutěže mohou být také organizovány prostřednictvím sociálních médií, jako je Facebook nebo Instagram. Účastníci jsou většinou požádáni o sdílení příspěvku nebo označení přátel a následně náhodně vybraní ti, co mohou bezplatně sázet.
 3. Soutěže na webových stránkách: Organizátor často zřizuje speciální stránku nebo sekci na svých webovkách, kde účastníci vyplní formulář, odpoví na otázky nebo splní určité úkoly, a získají tak šanci na výhru bezplatného sázení.
 4. Partnerské soutěže: Loterie Korunka také spolupracuje s dalšími sázkovými kancelářemi nebo tzv. třetími stranami na pořádání soutěží. Účastníci jsou většinou vyzvání, aby si od partnerských společností nakoupili určité produkty nebo služby a získali tak šanci sázet Korunku bez peněz.
 5. Soutěže v médiích: Organizátor propagující soutěž prostřednictvím televize, rozhlasu nebo tištěných materiálů vyzývá diváky, posluchače nebo čtenáře, aby se zúčastnili soutěže tak, že zavolají a odpoví na dotaz, napíšou e-mail, nebo nějak jinak kontaktují sázkovou kancelář, čímž se dostanou do slosování o bezplatné sázení v Korunce.

Zjistěte, zda se dají věrnostní body vyměnit za možnost sázet bez peněz

Směna věrnostních bodů za poukazy na bezplatné sázky v loterii Korunka je už takovou vyšší dívčí promyšleného sázení.

Na tento krok je potřeba strategicky shromažďovat věrnostní body, a to nejen u sázkových kanceláří, ale i u dalších subjektů, které mají se sázením spojitost.

Kromě toho je třeba poznamenat, že varianta sázení bez peněz bývá dostupná jen v některých věrnostních programech, rozhodně ne ve všech.

Jak by takováto aktivita mohla probíhat?

 1. Nastavení účtu a shromažďování bodů: Nejprve si u Korunky zaregistrujte účet a začněte shromažďovat věrnostní body. Tyto můžete získávat různými způsoby, například sázením, pravidelné využíváním služeb loterie nebo účastí na speciálních akcích. Právě na nich se dozvíte o dalších subjektech, které s Korunkou spolupracují a věrnostní body lze sbírat i u nich.
 2. Katalog odměn: Organizátor programu věrnostních bodů obvykle publikuje katalog odměn, ve němž jsou uvedeny možnosti, za co můžete své body vyměnit. Lákavou odměnou bývá právě možnost sázet Korunku bez peněz.
 3. Výměna bodů: Vyberte si možnost směny bodů za odměnu a potvrďte svou volbu. Některé programy umožňují výměnu bodů prostřednictvím online rozhraní, zatímco jiné vás mohou požádat o kontaktování zákaznické podpory.
 4. Sledování bodů a výher: Po vsazení sledujte stav svých věrnostních bodů. V případě výhry můžete být odměněni body, které můžete dále využít ve věrnostním programu.

Účastněte se speciálních charitativních akcí a vyhraje možnost vsadit si zdarma

Zajímavá možnost, jak se bavit a zároveň přispět dobré věci. Některé charitativní akce nabízejí bezplatné sázky v loterii jako součást dražby nebo soutěže.

Funguje to tak, že charitativní organizace spolupracuje s loterií na organizaci akce, na které se sbírají prostředky na dobročinné účely.

Jako součást charitativní akce bývá někdy nabídnuta možnost bezplatně si vsadit v loterii Korunka.

Procenta z výher v sázkách se posléze vloží do dražby a odtud jdou na charitativní účely.

Takové charitativní akce jsou atraktivní způsobem, jak podpořit dobrou věc a zároveň mít šanci na výhru.

Je důležité, aby byly spravované transparentně a bylo jasné, jaké procento získaných prostředků skutečně putuje na charitativní účel.

Zabývejte se psaním recenzí a “vydělejte si” na sázení Korunky bez peněz

Korunku si můžete vsadit online přes počítač nebo mobilní aplikaci. A právě aplikace čas od času nabízí odměny za psaní recenzí, které mohou být směnitelné za bezplatné sázky.

Funguje to podobně jako jiné aplikace, prostřednictvím nichž se za určitou akci sbírají body nebo odměny.

Postup, jak si psaním recenzí “vydělat” na sázení bez peněz, je vcelku jednoduchý:

 1. Uživatel se zaregistruje do mobilní aplikace Korunky a vytvoří si hráčský účet.
 2. Aplikace mu poskytne seznam produktů nebo služeb, ke kterým může napsat recenzi. Nemusí se přitom vůbec jednat jen o sázky samotné, ale i o restaurace, hotely, filmy, knihy, aplikace nebo jiné produkty.
 3. Uživatel si z nabídky vybere položku a napíše k ní recenzi. Recenze může obsahovat hodnocení, komentáře, fotografie či videa.
 4. Recenze je následně vystavena na stránce dané služby a uživatel obdrží odměnu v podobě bodů. Čím více kvalitních recenzí napíše, tím více bodů získá.
 5. Nahromaděné body může směnit za možnost sázet zdarma v loterii. Toto směnění proběhne buď přímo v aplikaci nebo na partnerských platformách, které spolupracují s aplikací.

Tato varianta je pro uživatele atraktivní způsobem, jak být odměněn za svůj čas a úsilí při psaní recenzí, a zároveň jak mít šanci na výhru bezplatných sázek v loterii Korunka.

Korunka je loterie schválená Ministerstvem financí České republiky.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.

Nová online casina
Vstupní bonus 5000 Kč + 100 FREE SPINŮ ZDARMA (100 volných zatočení zdarma za registraci)
Vstupní bonus 50000 Kč + 50 FREE SPINŮ ZDARMA (50 volných zatočení zdarma za registraci + věrnostní bonusy)
Vstupní bonus 600 Kč + 500 Kč za registraci ZDARMA (600 Kč uvítací bonus bez rizika + 400 free spinů a 100 Kč sázka zdarma za registraci a ověření účtu)
Vstupní bonus 200 Kč + 50 FREE SPINŮ ZDARMA (50 volných zatočení zdarma za registraci + 200 Kč k prvnímu vkladu)
Vstupní bonus 100000 Kč + 150 FREE SPINŮ ZDARMA (150 volných zatočení za protočení 1500 Kč + věrnostní bonusy)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. | © Copyright 2023 MAXITIP