Soutěže o peníze [2024]: kde hrát a vyhrát?

Tipy na soutěže o peníze: Podívejte se, v jakých soutěžích můžete vyhrát peníze. Některé nabízejí překvapivě vysoké výhry a šance na peněžní výhru nemusí být malá. Zkusíte je?

Pokud doma rádi trávíte čas surfováním na internetu, možná by stálo za to spojit jej s účastí v online kvízech a soutěžích, ve kterých můžete získat zajímavé výhry nebo přímo peníze.

Nelze k nim samozřejmě přistupovat jako ke způsobu výdělku, ale k zábavě, která vám může v případě, že budete mít štěstí, přinést i nějaké to přilepšení.

Kde soutěže a kvízy na internetu hledat?

Tipy na nejlepší soutěže o peníze

Proč na internetu soutěžit o peníze?

V soutěžích o peníze toho najdete hodně: zábavu, vzrušení a v neposlední řadě i šanci na zajímavou výhru.

V případě skutečného štěstí dokonce takovou, které vám může snadno změnit život k lepšímu. Soutěživost a hravost vás tak může snadno dovést k cíli po kterém již dlouho dobu toužíte.

Soutěž o peníze na Rondo

Na internetu najdete v dnešní době nepřeberné množství míst, kde můžete získat peníze, a ještě se u toho dobře pobavit. Zábava a možnost výhry na vás v online prostředí čekají.

Přehledný rozcestník najdou zájemci o soutěže na webu soutěže.cz. Hry o peníze i další ceny jsou přehledně rozdělené podle témat, ze kterých si můžete vybrat takové, které vás zaujmou nejvíce.

Podobně pak funguje i web české-soutěže.cz, kde se dokonce nemusíte ani registrovat. Soutěžit lze v různých oblastech jako je například sport, domácnost apod.

Podobných webů je samozřejmě vícero, vyplatí se hledat a zkusit štěstí v těch nejzajímavějších soutěžích o peníze i další zajímavé výhry.

Soutěže o peníze na Rondo

Jednou ze soutěží, ve kterých lze soutěžit o peníze, je například Rondo.cz.

Jedná se o velmi populární soutěž, i díky tomu, že je spojena s odměnami za nákupy v řadě kamenných obchodů, často patřících velkým řetězcům.

O peníze i mnohé další ceny zde můžete hrát opakovaně.

Vše se točí okolo sbírání tzv. rondonů, které vám následně umožní účast v kvízech a hrách, na jejichž konci může skutečně ležet zajímavá cena.

V těchto kvízech a dalších hrách můžete získat výhry, které už vám potom z kapsy nikdo nevezme. Je však třeba podotknout, že reálně můžete vyhrát jen malé částku.

Soutěž o 150000 Kč

Teoreticky čeká na šťastné výherce i částka ve výši 150 000 Kč. Šance na tak vysokou výhru je ale prakticky nedosažitelná. Bylo by k ní totiž potřeba získat opravdu hodně rondonů.

Jak bylo zmíněno, rondony můžete získat při nákupu v některých obchodech, po přihlášení na stránky Rondo.cz, anebo si je můžete pěstovat v příslušné mobilní aplikaci.

Na tzv. Rondovníku vám mohou rondony také vyrůst.

Soutěže o peníze na Kvízuj

Pokud patříte mezi sečtělé jedince, kteří navíc rádi soutěží, pak jste v případě webu Kvízuj na správném místě.

V aplikaci Kvízuj můžete mimo jiných cen vyhrát i skutečné peníze. Kvízuj je česká soutěžní hra, ve které můžete své znalosti denně využít a utkat se díky nim o zajímavou výhru.

Touto výhrou mohou být nejen peníze, ale také jedna z mnoha sponzorských odměn, které jsou v osudí vždy během slosování.

Soutěž o peníze v aplikaci Kvizuj

Ukázat své vědomosti můžete kdykoliv a nebude vás to stát ani korunu.

V denním kvízu se můžete vždy těšit na sérii deseti otázek. Odpovědi je nutné zodpovědět v co nejkratším čase, protože jedině tak získáte nejvíce bodů.

U zhruba třetiny otázek budete mít také nápovědu, kterou můžete ve prospěch dobře zodpovězených otázek využít.

Pokud budete správně odpovídat, můžete získat i nefalšované peníze, které se v případě splnění všech podmínek mohou přesunout až na váš bankovní účet.

Soutěž o 5000 Kč na internetu

Své výhry a výkony můžete vždy sledovat v aplikaci. Budete tak díky tomu mít dobrý přehled o tom, jak si se svými výkony skutečně stojíte.

Kvízování se zaměřuje na šest různých oblastí, ze kterých vám budou otázky kladeny. Čekají na vás otázky z oblasti historie, umění, vědy, kultury, sportu apod.

Pokud se vám podaří získat nějaké body z dobře zodpovězených otázek, můžete se automaticky dostat i do dalšího slosování a vyhrát příležitostně i další ceny.

A pokud by vám vlastní soutěžení přeci jen nestačilo, můžete se zapojit i do diskuze o otázkách a kvízech ve skupině na Discordu, neboť kolem webu Kvízuj vznikla široká a zajímavá komunita.

Aplikaci je možné stáhnout do vašeho telefonu prakticky okamžitě a hned začít soutěžit. Pokud máte chuť se soutěžením začít právě teď, máte díky aplikaci Kvízuj jedinečnou příležitost začít.

Vyhrajete až 20 mil. Kč v online loterii Korunka (+bonus 300 Kč)

Online loterie Korunka může také někomu z vás přinést velké štěstí a změnu v životě. Výhru je možné při velkém štěstí obdržet i dvakrát denně.

V loterii Korunka je nutné se nejprve zaregistrovat, to je však krok velmi snadný a zvládne jej každý. Registrace je navíc krok, který je již ze samotného principu nutný u všech soutěží o peníze.

Registraci je možné provést online z pohodlí domova.

Získáte přitom navíc i tento bonus v hodnotě 3000 a 300 Kč.

Tiket Korunka je jen o náhodně vybraných číslech, nelze tudíž předstírat, že existuje jakýkoliv návod k tomu, jak svou výhru získat.

Vyhrát mohou jakákoliv čísla. Štěstí se ale samozřejmě může usmát právě na vás.

A kdo má rád adrenalin, užije si fakt, že s každým dalším tahem stoupá tlak krve ve vašich žilách, ale také naděje na výhru.

Výhry Korunka online sázení

Výhodou je i fakt, že do loterie můžete vstoupit i s pouhou desetikorunou. Tahy loterie probíhají každý den v 15.10 hod a pak ještě večer v 18.10 hod.

V Korunce můžete vyhrát i několik milionů korun. Kromě peněz vás může potkat štěstí i ve slosování o pěkný vůz nebo krásnou dovolenou.

Korunka online výhra 20 mil. Kč

Tato hra je velice variabilní, nabízí možnost hrát kteroukoliv z jejích sedmi variant. Rozdíly jsou však patrné v cenách za tiket, stejně jako v potenciálních výhrách.

V aplikaci Korunka vždy najdete, která čísla již ten den vyhrály a můžete je poté porovnat s těmi svými.

Zkuste i vy štěstí v loterii Korunka, i takovou podobu může mít soutěž o peníze.

 

Soutěže o peníze v online kasinech (+bonus 5000 Kč)

Internet ale skrývá i další možnosti jak vyhrát peníze.

Takovou možnost nabízí samozřejmě i online kasina, která jsou v dnešní době stále populárnější a která za sebou již před dlouhou dobou nechala kasina kamenná co se návštěvnosti týká.

Online kasina jsou ale domovem hazardních her.

Nabízí se proto otázka, zda je lze považovat za soutěže o peníze ve stejném smyslu jako nejrůznější kvízy a hry, do kterých často není potřeba investovat vůbec žádné prostředky, jindy jen velmi malé částky.

Synottip golden jackpot

Odpověď by mělo být ano, neboť ani v kasinu není výhra vždy podmíněna investicí vlastních peněz. Online kasina totiž nabízí zajímavé bonusy za registraci nebo první vklad.

Pokud pro hru použijete tyto peníze, ty svoje neriskujete. Taková soutěž o peníze se může vyplatit.

 

Pokud si budete chtít vsadit na sport, bude platit úplně stejný popis situace.

I sázkové kanceláře nabízí bonusy za registraci či první vložené peníze, díky kterým mohou lidé soutěžit o peníze bez toho, aby riskovali ty své.

🔥TIP: VYHRAJTE BALÍK S NEJLEPŠÍMI BONUSY ZDARMA🔥

5000 Kč bonus za registraci ke vkladu

👉 Prohlédněte si výhody nejlepších online kasin a sázkových kanceláří v ČR a zahrajte si nyní
[VÍCE INFORMACÍ ZDE]

👉 Získejte nejlepší bonusy (třeba 5000 Kč) a volná zatočení zdarma ještě dnes
[VÍCE INFORMACÍ ZDE]

 

Další soutěže o peníze

Vyhrát peníze můžete i neobvyklým způsobem, takovým je třeba účast v různých online průzkumech či hlasování.

Celý systém funguje tak, že za průzkumy, vyplněné dotazníky a podobné aktivity získává člověk body.

Takto získané body za odpovědi lze proměnit za zajímavé ceny, anebo mohou putovat do loterií, ve kterých lze získat i skutečné peníze.

Svým způsobem lze tedy i takto popsat online soutěže o peníze.

Jednorázové soutěže o peníze se ale objevují i jinde, nabízet je mohou banky, obchody, vydavatelé platebních karet, letecké společnosti, rádia další společnosti.

Vyplatí se sledovat jejich nabídky, speciální akce a reklamní kanály. V případě, že je nabízená soutěž zajímavá a vy máte čas i chuť si trochu zahrát, rozhodně jí využijte.

Víc pokusů rovná se víc šancí na výhru.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.

Nová online casina
Vstupní bonus 5000 Kč + 100 FREE SPINŮ ZDARMA (100 volných zatočení zdarma za registraci)
Vstupní bonus 50000 Kč + 50 FREE SPINŮ ZDARMA (50 volných zatočení zdarma za registraci + věrnostní bonusy)
Vstupní bonus 600 Kč + 500 Kč za registraci ZDARMA (600 Kč uvítací bonus bez rizika + 400 free spinů a 100 Kč sázka zdarma za registraci a ověření účtu)
Vstupní bonus 10000 Kč + 200 FREE SPINŮ ZDARMA (200 volných zatočení nebo 200 Kč za registraci + 10000 Kč k prvnímu vkladu)
Vstupní bonus 15000 Kč + 150 FREE SPINŮ ZDARMA (50 volných zatočení zdarma za registraci + 100 volných zatočení za protočení 1000 Kč + věrnostní bonusy)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. | © Copyright 2023 MAXITIP