Stírací losy, které vyhrávají [7 nejlepších]

(Po)znáte stírací losy, které nejčastěji vyhrávají? My vám představíme 7 těch nejlepších!

Stírací losy nejspíše na první pohled vypadají jako nenáročná zábava, ale když si vyberete ty správné, mohou přinést i hezkou výhru.

Představují totiž vcelku zábavný způsob, jak se pokusit rychle vydělat nějaké peníze, aniž byste se museli finančně zruinovat.

Stejně jako u loterie, jsou i výhry z losů založeny převážně na štěstí.

Experti nicméně poukazují na to, že existují způsoby, jak zvýšit šanci na výhru, např. výběrem správného losu.

Níže také najdete bonus 300 Kč zdarma na online stírací losy.

 

7 stíracích losů, které vyhrávají nejčastěji

Lidé si odnepaměti vybírají stírací losy podle toho, jakou šanci na výhru nabízejí. Láká je vidina veliké sumy peněz, ačkoli se tím pravděpodobnost výhry pochopitelně snižuje.

Velikost možné výhry ale není jediným faktorem, který sázejícího zajímá.

Vedle toho se soustředí také na:

  • Cenu losu,
  • Minimální výhra,
  • Procentuální šance vyhrát.

Dopředu upozorňujeme, že neexistuje spolehlivý trik, jak poznat výherní los.

Je ovšem pravda, že některé mají pravděpodobnost o fous vyšší. Klasicky platí, že čím je los dražší, tím větší je pravděpodobnost výhry. To ale (jako vždy) neplatí stoprocentně.

Na jaké solidní stírací losy můžete narazit?

ČERNÁ PERLA

Původně papírový stírací los se v prosinci 2021 kompletně přesunul do on-line prostředí. Za padesátikorunu můžete hrát až o deset milionů korun.

Původní hra byla o něco dražší (kolem dvou set korun), ale přesun do on-line prostředí dovolil zlevnit.

Stírací los Černá perla

Vytisknuty byly dva miliony kuponů, z čehož kolem sedmi set tisíc bylo výherních. Statistici vypočítali, že šance na výhru je u stíracího losu Černá perla (od Sazky) takřka 37 %.

Zajímavost: Když se pod stírací vrstvou objeví symbol černé perly, částka uvedená pod ním se automaticky zdvojnásobí!

 

DIAMANTOVÁ 7

Stírací los společnosti Tipsport, který rozhodně stojí za pozornost.

Vzhledem k tomu, že jej neprovozuje největší tuzemská loterijní hra, Sazka, je více než překvapivé, že nabízí tak štědrou výhru.

Celková částka, kterou můžete vyhrát, je sedm milionů korun, a to nejlepší teprve přijde! Papírový stírací los pořídíte za báječnou stokorunu.

Vytisknut byl asi milion kuponů, z čehož zhruba tři sta padesát tisíc bylo výherních. Tím se dostáváme na takřka 34% šanci na výhru, což je velice slibné.

Zajímavost: Ne všechny výhry z losu Diamantová 7 jsou peněžní. Nepřekvapivě máte možnost vyhrát i poukázku na nákup diamantových šperků v hodnotě padesát tisíc korun.

 

DRAHOKAMY

Původně to byly Brilianty, ty už ale Sazka nenabízí. Místo toho začala tisknout los Drahokamy, který nabízí dokonce ještě větší šanci vyhrát.

Když si koupíte los za tři sta korun, automaticky se zařazujete do slosování o hlavní peněžní odměnu, která činí třináct milionů korun.

Hlavní los nabízí nejvyšší výhru, na dalších si můžete setřít odměny v hodnotě až milion korun, přičemž se sčítají.

Původní hra Brilianty rozdávala i věcnou odměnu, a to poukaz na nákup briliantů v hodnotě dvacet tisíc korun.

Zajímavost: Vytisknutý byl milion a půl kuponů, výherních bylo zatím zhruba čtyři sta tisíc z nich. Tím se dostáváme k šokující 40% šanci na výhru!

 

PERFEKTNÍ DÁREK

Další stírací los od Tipsportu, na němž vás možná v první chvíli zarazí jeho cena. Ta činí pět set korun, ale nutno podotknout, že v balíčku naleznete čtyři losy.

Tím se cena za jeden snižuje na sto dvacet pět korun, což už je daleko přijatelnější.

Zajímavost: Tipsport garantuje, že alespoň jeden los v balíčku je pokaždé výherní! Netvrdí, že si připíšete astronomickou sumu, ale určitý finanční obnos byste vždy měli dostat.

Za pět set korun máte možnost hrát až o deset milionů korun. Pokud zrovna nemáte štěstí, lze dosáhnout alespoň na nejnižší výhru, která činí sto padesát korun.

Z dvou milionů vytištěných kuponů bylo zhruba sedm set tisíc výherních, čímž se dostáváme k 36% šanci na výhru.

 

VELKÝ HRÁČ

On-line stírací los od Sazky stojí dvě stě korun, přičemž hlavní výhra činí deset milionů. Podle statistiků máte šanci zhruba 1:2 000 000, že narazíte na jackpot.

Los lze samozřejmě hrát o off-line, tj. v papírové podobě, aby byl zážitek z celého procesu stoprocentní.

Z jednoho a půl milionu vytištěných kuponů je asi pět set tisíc výherních. Opět se tedy pohybujeme někde kolem 30% šance na jackpot.

Podle odborníků je mezi kupony celkem šest milionových, další přinášejí také pěkné výhry, ty už ale nepřesahují milion korun.

Zajímavost: V rámci on-line stírání můžete hrát i tzv. extra hru, kde můžete kliknout na jednotlivé rovnice nebo na tlačítko „Setřít vše“. Pokud je výsledek rovnice správný, zvýrazní se zlatě, a vy vyhráváte částku uvedenou nad touto rovnicí.

 

ZLATÁ RYBKA

Stírací los Zlatá rybka patří opět společnosti Sazka. Ta vytiskla přesně milion a půl tiketů a výherních je přes pět set sedmdesát tisíc.

Tím se dostáváme znovu někam k 38% šanci na jackpot, což je velice solidní.

Za dvě stě korun si koupíte los, v němž můžete setřít hlavní výhru (sedm milionů), ta je ale ve hře jen jedenkrát.

Z ostatních kuponů lze také něco „vytřískat“, ale rozhodně nepůjde o veliké sumy. Nejnižší zaznamenanou výhrou bylo dvě stě korun.

Zajímavost: Kromě peněžních cen můžete vyhrát i auto v hodnotě devět set tisíc korun nebo zájezd v hodnotě dvě stě tisíc korun.

 

ZLATO A DIAMANTY

Sedmičlenný seznam stíracích losů zakončujeme Zlatem a diamanty, jak jinak než od Sazky. Je velice podobný výše popsaným hrám, přičemž patří mezi ty dražší.

Zaplatíte si tři sta korun, než se budete moci pustit do setření.

Za tří set korunový vklad ale hrajete o hlavní výhru ve výši patnáct milionů korun! Z milionu losů je zhruba čtyři sta tisíc výherních, takže šance na výhru činí cca 39 %.

Zajímavost: Na jednom losu může být až deset výher, ale jen jedna z nich je hlavní.

 

Stírací losy a zákon

Stírací losy jsou považovány za okamžitou loterii.

Podle Zákona o hazardních hrách 186/2016 Sb. § 18 (4) to znamená „… hazardní hra, u níž je výhra podmíněna výherní kombinací po setření zakryté části losu“

 

Stírací losy a nejvyšší výhry

Stírací losy vyhrávají

Sazka provozuje několik známých loterií, které můžete vidět např. v televizní reklamě. Jaké jsou nejvyšší výhry na losech od Sazky se můžete podívat zde.

 

Jak zvýšit šance na výhru ve stíracích losech? Nevsázet na nejnižší cenu a nevyhazovat staré tikety!

Nezaručíme vám výhru. Můžeme vám ale pomoci zvýšit šance.

Zkuste se zamyslet nad těmito pravidly:

Nekupujte nejlevnější losy

Počet stíracích losů nabízených na trhu je ohromující a ztratit se v něm je snadné. Existuje tolik různých designů, cen a značek – kterou si vybrat?

Nejlákavější je zvolit levnější losy, případně těch levných koupit hodně. To, že jsou tak levné, ale o něčem vypovídá. Proto doporučujeme upřednostnit kvalitu před kvantitou.

Zkuste losy nakoupit ve velkém

Jednou z taktik, na kterou hráči stíracích losů vsázejí, je nakupování ve velkém. Zajdou do obchodu a koupí pět stíracích losů ze stejné hry, nikoli jeden (nebo několik z různých her).

Věří totiž tomu, že nakoupí-li losy ve velkém, zvyšují tím šanci na výhru, protože výrobci zhotoví vždy minimálně pár výherních losů, takže se do něj musí dříve či později trefit.

Uschovejte si staré tikety

Ne, tohle nemáte dělat pro pocit nostalgie. Máte chuť ten zpropadený prohraný tiket vyhodit do koše? Tak to nedělejte!

V některých případech se jackpot nevyhraje, takže výrobce přibírá do hry i prohrané tikety, a vybírá tzv. nejlepšího poraženého. Není to stoprocentní, ale stát se to může.

Odešlete losy (i prohrané) ke kontrole

Jediný způsob, jak si můžete být naprosto jisti, že jste nevyhráli, je nechat si tiket oficiálně zkontrolovat.

Možná budete nakonec překvapeni! Mohlo dojít k zmeškání výherní kombinace nebo jakékoli jiné chybě, která zaručí, že se k drobné finanční záplatě dostanou i ti, co prohráli.

To ale nezjistíte, když losy hned po setření vyhodíte.

Vyberte si jednu hru a té se držte

Zdá se to nesmyslné, že? Vždyť stále dokola prohráváte jednu a tu samou hru, tak proč byste se jí měli držet?

Protože pokud rozložíte výdaje do velikého množství různých losů, budete donekonečna prohrávat.

Vyberte si tedy hru, která se vám líbí nejvíce, a držte se jí. Z dlouhodobého hlediska je to mnohem lepší strategie.

🔥TIP: ZKUSTE ŠTĚSTÍ S PENĚZI ZDARMA🔥
1) Bonus zdarma 300 Kč + 3000 Kč na online číselnou loterii Korunka
[VÍCE INFORMACÍ ZDE]

2) Bonusy zdarma 500 Kč až 50000 Kč na sportovní sázky nebo online casino + volná zatočení na výherních automatech
[VÍCE INFORMACÍ ZDE]

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.

Zaručená výhra neexistuje. Článek je pouze informační a nepředstavuje doporučení.

Nová online casina
Vstupní bonus 5000 Kč + 100 FREE SPINŮ ZDARMA (100 volných zatočení zdarma za registraci)
Vstupní bonus 50000 Kč + 50 FREE SPINŮ ZDARMA (50 volných zatočení zdarma za registraci + věrnostní bonusy)
Vstupní bonus 600 Kč + 500 Kč za registraci ZDARMA (600 Kč uvítací bonus bez rizika + 400 free spinů a 100 Kč sázka zdarma za registraci a ověření účtu)
Vstupní bonus 10000 Kč + 200 FREE SPINŮ ZDARMA (200 volných zatočení nebo 200 Kč za registraci + 10000 Kč k prvnímu vkladu)
Vstupní bonus 15000 Kč + 150 FREE SPINŮ ZDARMA (50 volných zatočení zdarma za registraci + 100 volných zatočení za protočení 1000 Kč + věrnostní bonusy)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. | © Copyright 2023 MAXITIP