4 rady, jak vyhrát Eurojackpot [fungují?]

Jak vyhrát Eurojackpot? Eurojackpot patří mezi ty loterie, které lákají hráče na výhry, jež pocházejí skutečně z říše snů. Vyhrát několik milionů je pěkné, ale tři miliardy?

To už je zcela jiná disciplína. Není proto divu, že představa něčeho takového je pro řadu lidí natolik lákavá, že je skutečně donutí si vsadit.

Otázka tak zní jasně: jak vyhrát Eurojackpot, resp. jak zvýšit své šance na výhru.

Je ale něco takového vůbec možné?

Co konkrétně – pokud něco – nám pomůže doufat v zisk miliard jackpotu o něco více?

 

Co je Eurojackpot?

V první řadě je na místě připomenout si, co to Eurojackpot vlastně je.

Eurojackpot logo

Loterie Eurojackpot spatřila světlo světa na jaře roku 2012 a jedná se – jak již její název naznačuje – o hru organizovanou jako nadnárodní.

V současné době se jí účastní 18 zemí včetně České republiky. Za naši zemi je za loterii zodpovědná společnost Sazka, a.s.

Díky tomu, že se jedná o loterii nadnárodní, je možné jí obdařit opravdu velkými výhrami.

Především jackpot může narůst až do miliardových částek (v českých korunách, maximální výše jackpotu je 2,5 miliardy).

Právě tato obří výhra je hlavním důvodem neutuchající popularity této loterijní hry.

Kolik se dá vyhrát v Eurojackpotu

Jak již bylo uvedeno, nejvyšší možná výše jackpotu je omezena částkou 2,5 miliardy. Čistá výhra na první pozici (uhodnuto všech 5 hlavních i obě dodatková čísla) je přitom 943 907 520 Kč.

Na druhém místě (uhodnuto 5+1) je to 13 929 132 Kč, na třetím 2 809 189 Kč (5+0).

Celkem je v loterii Eurojackpot 12 úrovní výher, k získání výhry na poslední, dvanácté (161 Kč), je zapotřebí uhodnout 2 hlavní čísla a jedno dodatkové.

Jak si vsadit Eurojackpot

Na otázku, jak vyhrát Eurojackpot existuje jedna obecně platná odpověď: vsadit si jej. Kdokoliv chce vyhrát, musí si koupit tiket a podat jej.

Jedná se o jedinou nutnou podmínku k tomu, aby mohla přijít vysněná pohádková výhra. Zkrátka a dobře, kdo si nevsadí, stoprocentně nevyhraje.

Tento obrázek znázorňuje počet výherců Eurojackpot (=milionářů) v jednotlivých evropských státech. Jak se jim to podařilo? Prostě si vsadili a vyhráli.

Výhry Eurojackpot v Evropě

Vsadit si je přitom jednoduché ta, že už to ani jednodušší být nemůže.

Volit můžete mezi sázkou z pohodlí domova přes internet, a sázkou v trafice nebo na jiném prodejním místě.

Losuje se celkem pět čísel z padesáti a k tomu dvě čísla dodatková z dvanácti. Na jednom tiketu lze vsadit maximálně 6 sloupců. Plný tiket je nutnou podmínkou pro šanci na získání jackpotu.

Výhodou sázení online je to, že se vám nemůže stát, že ztratíte vsazený tiket nebo si jej zapomenete zkontrolovat.

S online sázkou máte jistotu, že o případnou výhru nepřijdete kvůli žádné podobné „školácké chybě“.

 

Jak vyhrát Eurojackpot?

Kouzelnou formuli na to jak vyhrát Eurojackpot by chtěl mít k dispozici každý.

Aby ale nedošlo k jakékoliv mýlce a bylo to od začátku jasné: žádná taková neexistuje a existovat nemůže.

Lze jen prostřednictvím některých zvyků o něco málo zvýšit pravděpodobnost na některou z výher. Šance na výhru hlavní ceny je 1 ku 139 838 160 a s touto pravděpodobností nic neuděláte.

I další výhry ale stojí za to a jejich pravděpodobnost je přece jen o něco větší.

Žádný recept na jistou výhru ale neexistuje.

1. Více tiketů, větší šance na výhru

Zvýšit pravděpodobnost výhry lze samozřejmě tak, že si vsadíte vícero losů. To je však v případě loterie Eurojackpot poměrně nákladná věc, jeden plný tiket totiž stojí 400 korun.

Cestou k vyšší pravděpodobnosti výhry však muže být vytváření sázkařských skupin, ať již v rodině, mezi přáteli nebo kolegy či lidmi na internetu.

Každý si vsadí jeden tiket a o výhru se potom dělí všichni svorně.

2. Systémové sázky

Další možností, jak zvýšit šanci na výhru v Eurojackpotu jsou tzv. systémové sázky, někdy označované také jako systematické.

V tomto případě jde o to, že sázející si vybere určitý počet hlavních čísel, určitý počet dodatkových čísel a následně mu z nich systém vytvoří všechny dostupné kombinace.

Je však třeba si uvědomit, že v takovém případě bude sázka dražší, neboť sázíte vícero sloupců. Jedná se de-facto o určitou specifickou variantu strategie více tiketů = větší šance na výhru.

3. Počkejte si na naplnění jackpotu

Přemýšlíte-li o tom, jak vyhrát Eurojackpot a pokukujete přitom po opravdu velkých výhrách spojených s jackpotem, vyplatí se vám sledovat, jak se jackpot v čase vyvíjí.

Loterie Eurojackpot totiž funguje tak, že v případě, že jackpot překoná maximální možnost částku (90 milionů eur, tedy již zmíněné 2,5 miliardy korun), tak se „přelévá“ do výher za druhé pořadí apod.

A právě okamžik, kdy jackpot „přetekl“, je nejvýhodnější moment na to, aby si člověk, který si na něj chce „sáhnout“ vsadil. Jeho šance je totiž v tuto chvíli vyšší.

4. Vsaďte si zdarma s bonusem 220 Kč

Vyhrát Eurojackpot můžete i bez svých peněz. Stačí si vzít tento bonus a dostanete 220 Kč na online vsazení tiketu Eurojackpot.

Za cizí peníze získáte možnost vyhrát milióny právě vy.

 

Statistika nuda je, má však cenné údaje

Sazka nabízí na svých webových stránkách kompletní statistickou analýzu čísel tažených v loterii Eurojackpot.

Každý hráč, který má zájem, si jí může procházet třeba donekonečna a pokusit se z ní vyčíst trendy, které by mu mohly pomoct ve snaze přijít na to, jak vyhrát Eurojackpot.

Je však potřeba si uvědomit, že žádná statistika předchozích losování nic nemění na skutečnosti, že šance na zisk jackpotu při prvním umístění je vždy 1 ku 139 838 160, ani více, ani méně.

Nedejte na zaručené rady

Internet je plný „zaručených“ rad na téma, jak vyhrát Eurojackpot.

Nedejte na ně.

Neexistuje žádný způsob – kromě vsazení vícero tiketů – který by zvýšil vaši šanci na výhru. A pokud někdo tvrdí opak, nevěřte mu.

Natož potom ve chvíli, kdy by za své „rady“ chtěl dokonce peníze.

Sázení číselných loterií, stejně jako jakákoliv jiná hazardní hra, musí být především zábava.

Nikdy nepovažujte loterie za zdroj příjmů a nikdy kvůli nim nezasahujte do svého rozpočtu takovým způsobem, že do něj vložíte peníze, které skutečně potřebujete jinde.

🍀TIP: JAK VYHRÁT V LOTERII? ZKUSTE ŠTĚSTÍ S PENĚZI ZDARMA!🍀
👉 Berte 220 Kč jako bonus zdarma na Sportku
[VÍCE INFORMACÍ ZDE]

👉 Získejte bonus zdarma 300 Kč + 3000 Kč na online číselnou loterii Korunka a vyhrajte až 20 mil. Kč
[VÍCE INFORMACÍ ZDE]

👉 Vyzkoušejte nejlepší bonusy zdarma 200 Kč až 50000 Kč na sportovní sázky nebo online kasina (+ volná zatočení na výherních automatech) a vyhrajte jackpot
[VÍCE INFORMACÍ ZDE]

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.

Nová online casina
Vstupní bonus 5000 Kč + 100 FREE SPINŮ ZDARMA (100 volných zatočení zdarma za registraci)
Vstupní bonus 50000 Kč + 50 FREE SPINŮ ZDARMA (50 volných zatočení zdarma za registraci + věrnostní bonusy)
Vstupní bonus 600 Kč + 500 Kč za registraci ZDARMA (600 Kč uvítací bonus bez rizika + 400 free spinů a 100 Kč sázka zdarma za registraci a ověření účtu)
Vstupní bonus 10000 Kč + 200 FREE SPINŮ ZDARMA (200 volných zatočení nebo 200 Kč za registraci + 10000 Kč k prvnímu vkladu)
Vstupní bonus 100000 Kč + 150 FREE SPINŮ ZDARMA (150 volných zatočení za protočení 1500 Kč + věrnostní bonusy)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. | © Copyright 2023 MAXITIP