Jak prosvítit los [1 důvod proč to nelze]

Jak prosvítit los? A jde to? Loterie, sázení a losy jsou oblíbenou formou zábavy i možný způsob, jak si přijít k nemalému množství peněz, pokud se na vás usměje štěstěna.

Někteří lidé se ale snaží navýšit pravděpodobnost výhry a hledají způsob, jak prosvítit los.

 

Jak prosvítit los

Snaha přijít na to, jak prosvítit los, se stala populární zejména v posledních letech, kdy tu správnou metodu na internetu vyhledává velké množství lidí.

Bohužel je pravda taková, že prosvícení losu nefunguje.

Jejich výrobci počítají s tím, že by se o něj mohl někdo pokusit, takže všechny losy, které si můžete koupit a setřít, mají ochranu proti prosvícení.

Stírací losy vyhrávají

Jinými slovy, snažit se los prosvítit a zjistit dopředu, jestli je výherní anebo ne, nefunguje. Jediný způsob, jak zjistit, jestli je daný los výherní, je zakoupit ho, setřít a zkontrolovat.

Dobrá zpráva je, že tím není všem dnům konec! I když se vám zrovna nechce utrácet vlastní peníze za potenciálně nevýherní losy, existují způsoby, jak si vsadit za cizí peníze.

 

Alternativa k losu: vsaďte si za cizí peníze

Loterie Korunka (bonus 300 Kč + 3000 Kč)

Štěstí a případné výhře bez potřeby řešit, jak prosvítit los, lze jít naproti bez utrácení vlastních peněz i díky loterii Korunka.

Tato loterie možná není tak známá jako nejslavnější Sazka, ale to jí na působivosti a bohaté nabídce neubírá.

Ba naopak – Korunka příjemně potěší výší vstupního bonusu, který je ještě štědřejší než u již zmíněné Sazky!

Loterie Korunka funguje už od května 1997.

Pokud si na jejích webových stránkách vytvoříte nový účet a vyplníte ho, dostanete jako dárek bonus 300 Kč za registraci, který budete moct posléze použít na sázení.

Tím však její výhody nekončí.

Loterie Korunka si sázejících cení, a nabízí jim možnost získat bonus za vklad ve výši až 3000 korun.

Konkrétní výše bonusu za vklad se odvíjí od toho, kolik sami napoprvé vložíte do hry.

Po dokončení registrace, prvním vkladu a sázení loterie začne bonus Loterie Korunka postupně po částech posílat na vaše herní konto, které je součástí uživatelského profilu.

Nejlepší trefy Korunka

Díky nízkým cenám loterie a stíracích losů vám tyto dva bonusy mohou v Loterii Korunka vystačit na dlouhou dobu.

V rámci loterie můžete začít sázet již od 10 korun a na rozdíl od Sportky už dopředu vidíte, kolik byste mohli vyhrát, což je milé plus.

Díky stíracím losům dostupných na stránkách loterie si můžete přijít na milionové částky (v současnosti je nejvyšší možnou výhrou 20 milionů korun) anebo vyhrát pravidelnou měsíční rentu, například 150 tisíc korun měsíčně po dobu až pěti let.

 

Sazka (bonus 220 Kč)

Sazku jistě není třeba příliš podrobně představovat. Na českém trhu působí již několik desítek let a za tu dobu úspěšným výhercům rozdala miliony korun.

Nejznámější je její česká loterie Sportka a evropský Eurojackpot, v rámci kterého je možné získat ještě větší částky než ve Sportce.

Co zato spousta lidí vědět nemusí, je, že Sazka novým uživatelům vychází vstříc a nabízí jim možnost vsadit loterii s bonusem.

Jak prosvítit los

Už tedy není potřeba řešit, jak prosvítit los, abyste zbytečně neutráceli.

Konkrétně to funguje tak, že po registraci na stránce získáte finanční bonus, který můžete využít na sázení – do Sportky či Eurojackpot, jednoduše na co si budete přát.

Bonus obdržíte ihned po dokončení plné registrace a vyplnění všech požadovaných údajů.

👉 220 Kč na Sportka sázku zdarma získáte ZDE

👉 220 Kč na Eurojackpot sázku zdarma získáte ZDE

Tuto částku je pochopitelně možné použít pouze na internetu, například v trafice anebo na poště si za ni Sportku nevsadíte.

Dobrá zpráva je, že ji nemusíte utratit najednou.

V současnosti jeden sloupeček Sportky stojí pouhých 20 korun, takže pokud si nevsadíte plný tiket, můžete tímto způsobem finanční bonus za registraci využít až na 11 různých slosování!

To zpětně zvyšuje vaši šanci, že vyhrajete peníze a budete si je moct nechat poslat na účet anebo je využít na další sázení.

Jinou variantou kromě Sportky jsou již zmíněné online losy. Jejich cena se odvíjí podle toho, kolik můžete vyhrát, ale ty nejlevnější začínají už na pěti korunách!

Příkladem je hra Zlatá muška, kde si vsadíte pět korun a nejvyšší možná výhra je 10 000x vyšší, tedy 50 tisíc korun.

🔥TIP: VYZKOUŠEJTE NEJLEPŠÍ BONUSY ZDARMA🔥
👉 Prohlédněte si výhody nejlepších sázkových kanceláří a online kasin v ČR a zahrajte si nyní
[VÍCE INFORMACÍ ZDE]

👉 Získejte nejlepší bonusy a volná zatočení zdarma ještě dnes
[VÍCE INFORMACÍ ZDE]

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.

Nová online casina
Vstupní bonus 5000 Kč + 100 FREE SPINŮ ZDARMA (100 volných zatočení zdarma za registraci)
Vstupní bonus 50000 Kč + 50 FREE SPINŮ ZDARMA (50 volných zatočení zdarma za registraci + věrnostní bonusy)
Vstupní bonus 600 Kč + 500 Kč za registraci ZDARMA (600 Kč uvítací bonus bez rizika + 400 free spinů a 100 Kč sázka zdarma za registraci a ověření účtu)
Vstupní bonus 200 Kč + 50 FREE SPINŮ ZDARMA (50 volných zatočení zdarma za registraci + 200 Kč k prvnímu vkladu)
Vstupní bonus 100000 Kč + 150 FREE SPINŮ ZDARMA (150 volných zatočení za protočení 1500 Kč + věrnostní bonusy)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. | © Copyright 2023 MAXITIP