9 nejvyšších výher na los ve světě

Loterie jsou oblíbeným koníčkem mnoha lidí, kterým do života přináší nejenom zábavu a špetku adrenalinu, ale také možnost získat vysoké výhry, pokud se na ně usměje štěstěna.

Oblíbenou formou sázení jsou výherní losy, které je možné si zakoupit v trafice či například na poště, kde je sázející setře ručně a okamžitě vidí, jestli vyhrál.

Stejně jako u jiných forem sázení, i losy několika lidem přinesly štěstí a ti nejúspěšnější se mohou pochlubit, že získali nejvyšší výhru na los ve světě!

 

9. Bonusová: Nejvyšší výhra na stírací los v ČR

Sazka je dobře známá všem českým milovníkům sázení. Kromě jedné z nejvyšších výher v loterii (celkem 400 milionů ve Sportce) se postarala i o nejvyšší výhru na stírací los.

K této rekordní výhře došlo ve hře Královská výhra. Los anonymního výherce vyšel na 300 korun a přinesl mu výhru ve výši 15 milionů.

8. Nejvyšší výhra na los: 2 miliony dolarů

Největší výhry v loterii zpravidla přicházejí ze Spojených států amerických, a výjimkou není ani stírací los, který sázejícího vyšel na pouhých 10 dolarů, a přinesl mu výhru 2 miliony dolarů.

Dvaačtyřicetiletý Julio Gonzalez z Orlanda získal díky hře Cash scratch-off 1 780 000 dolarů.

Stejně jako mnoho jiných sázejících, i Gonzalez se mohl rozhodnout, jestli bude průběžně dostávat menší částky až do plné úrovně výhry anebo přijme jednorázovou sumu, která nicméně bude o něco menší.

Štěstí se v menší výhře usmálo i na člověka, který mu vítězný los prodal – díky Gonzalezově výhře si prodejce na účet připíše 4 tisíce dolarů.

7. Nejvyšší výhra na los: 2 miliony dolarů podruhé

Někdy se výhra nepovede hned na první los. Tehdy se sázející musí rozhodnout, jestli mu to stojí za to si koupit další losy anebo ne.

Russell Turner z Kentucky, který měl ve zvyku sázet pravidelně, si jednoho dne vybral tu druhou možnost a díky tomu ve hře Kentucky Lottery’s Diamond Dazzler získal výhru 2 miliony dolarů.

Trpělivost se v jeho případě vyplatila, protože až čtvrtý los, který si Turner koupil, byl ten výherní.

Turner na nic nečekal a pro výhru si přijel během pár dnů. Rozhodl se pro přijetí jednorázové sumy o výši 1 236 820 dolarů.

Protože je svobodný táta, Turner sdělil, že mu peníze vážně přijdou vhod. Ale kromě péče o děti má v plánu udělat radost i sám sobě a pořídit si své vysněné auto Hellcat.

6. Nejvyšší výhra na los: 2 miliony dolarů potřetí

Mnoho lidí sází a kupuje losy celý život a štěstí se na ně usměje až v pozdějším věku, pokud vůbec.

To se ale netýká Zacharyho Bolese z Mulberry, který v roce 2021 ve věku pouhých 28 let získal výhru 2 miliony dolarů díky stíracímu losu ze hry 100X THE CASH Scratch-Off.

Boles si vybral k proplacení jednorázovou sumu o výši 1 780 000 milionů dolarů, aby na kompletní výhru nemusel čekat celá léta.

5. Nejvyšší výhra na los: 3 miliony dolarů

Byť se stírací losy obvykle výší výher nerovnají klasickým loteriím, jako je americký Powerball či evropský Eurojackpot, stále mohou výhercům přinést pěkné peníze.

Na svou výhru si nemůže stěžovat ani nejmenovaný muž ze South Jersey, který si zakoupil tři losy a na všechny z nich vyhrál.

První dva mu přinesly nízké částky, 50 a 100 dolarů. Zato třetí výherní los sázejícímu dopomohl k mnoha více penězům, celkem k 3 milionům dolarů.

FloridaLottery

4. Nejvyšší výhra na los: 3 miliony dolarů podruhé

O shodnou výhru se tentokrát podělili hned dva lidé, což je dobrý příklad, že někdy se vyplatí spojit síly dohromady.

Dva devatenáctiletí nejlepší kamarádi z Tennessee, Wyatt Close a Brandon Thompson, si společně za 30 dolarů koupili stírací los a vyhráli celkem 3 miliony dolarů.

Výherní los zakoupili cestou do práce 1. října 2021, když se zastavili na benzínce. Konkrétně šlo o herní los Jumbo Bucks Titanium instant ticket.

Zatímco Wyatt Close si v minulosti losy kupoval pravidelně, Brandon Thompson si los koupil teprve počtvrté v životě.

Přátelé mají v plánu peníze investovat a Close si chce v blízké budoucnosti koupit vlastní domov.

I když si oba kamarádi svou výhru rozdělí, pořád jim zbude dost na to, aby mohli své plány hravě splnit.

3. Nejvyšší výhra na los: 10 milionů dolarů

To, že se někdy vyplatí se cestou domů z práce zastavit pro los, dokazuje příklad muže ze Severní Karolíny.

Wade Harmon se rozhodl si koupit los za 30 dolarů ve hře Supreme Riches, ale setřel ho dle svých vlastních slov až poté, co se vrátil domů a nažhavil gril.

Teprve potom se na los podíval a nevěřil vlastním očím.

Harmon si vybral jednorázové vyplacení částky o hodnotě 6 milionů dolarů, takže po odečtení daní získal 4,2 milionů dolarů.

Ačkoliv vyhrál několik milionů, Harmon se rozhodl i nadále pracovat a peníze použít za několik let na důchod. Také po skončení pandemie plánoval své děti a rodinu vzít na okružní plavbu.

Harmon věří, že ho výhra nijak nezmění a že i nadále bude sám sebou.

2. Nejvyšší výhra na los: 10 milionů dolarů podruhé

Podle žebříčku nejúspěšnějších výherců to skoro vypadá, že stírací losy si kupují – a vyhrávají na ně – výhradně muži.

Araceli Alba Peredesová z britského Leominsteru je výjimkou, která potvrzuje pravidlo.

Peredesová díky losu, který si zakoupila 18. února 2022, získala výhru 10 milionů dolarů a s penězi má velké plány. Jejím záměrem je pořídit si nový dům i nové auto.

I Peredesová nechtěla čekat na postupné vyplácení výhry, a tak si místo toho vybrala jednorázové uhrazení sumy 6,5 milionů dolarů, po odečtu daní tedy 4 615 000 milionů.

I když Peredesová v konečném důsledku nezískala plnou výhru, stále patří mezi největší šťastlivce, protože kurz na její výhru činil 1 ku 5 040 000!

1. Nejvyšší výhra na los: 13,9 milionu dolarů

Juan Hernandez z New Yorku náleží mezi nejšťastnější sázející vůbec. Částku přes 10 milionů dolarů se mu totiž podařilo vyhrát ne jednou, ale hned dvakrát, a to v rozmezí pouhých tří let!

V obou případech Hernandez využil stírací losy. Poprvé šlo o los Cash Spectacular, a podruhé o los Deluxe scratch-off.

Kdo by stále pochyboval, že Hernandez má výjimečné štěstí, jistě změní názor, když uslyší, že u Deluxe scratch-off pravděpodobnost takto vysoké výhry činila 1 ku 3 521 600!

🔥TIP: VYHRAJTE MILIONY S PENĚZI ZDARMA🔥
1) Získejte bonus zdarma 300 Kč + 3000 Kč na online číselnou loterii Korunka – vyhrajte až 20 mil. Kč
[VÍCE INFORMACÍ ZDE]

2) Získejte bonus zdarma 220 Kč na Eurojackpot – vyhrajte stamiliony
[VÍCE INFORMACÍ ZDE]

3) Získejte bonusy zdarma 500 Kč až 50000 Kč na sportovní sázky nebo online casino + volná zatočení na výherních automatech
[VÍCE INFORMACÍ ZDE]

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.
Hrajte zodpovědně.

Nová online casina
Vstupní bonus 5000 Kč + 100 FREE SPINŮ ZDARMA (100 volných zatočení zdarma za registraci)
Vstupní bonus 50000 Kč + 50 FREE SPINŮ ZDARMA (50 volných zatočení zdarma za registraci + věrnostní bonusy)
Vstupní bonus 600 Kč + 500 Kč za registraci ZDARMA (600 Kč uvítací bonus bez rizika + 400 free spinů a 100 Kč sázka zdarma za registraci a ověření účtu)
Vstupní bonus 10000 Kč + 200 FREE SPINŮ ZDARMA (200 volných zatočení nebo 200 Kč za registraci + 10000 Kč k prvnímu vkladu)
Vstupní bonus 100000 Kč + 150 FREE SPINŮ ZDARMA (150 volných zatočení za protočení 1500 Kč + věrnostní bonusy)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. | © Copyright 2023 MAXITIP