Nejlepší losy za 500, 400 a 300 Kč

Losy za 500, 400 a 300 Kč: Stírací losy představují pro mnoho lidí zajímavé zpestření každodenního života. Řada z nich potom neváhá zakoupit stírací losy i pro své přátele a blízké jakožto dárek.

A nutno podotknout, že se jedná o dárek obecně velmi oblíbený.

Vzrušení a zábavě, kterou lze zažít při stírání losu, pod jehož odstranitelnou vrstvou se může skrývat velmi zajímavá výhra, se jen tak něco nevyrovná.

Losů je navíc na trhu opravdu hodně, takže je rozhodně z čeho vybírat.

Není přitom příliš překvapivé, že čím větší potenciální výhra se na něm může skrývat, tím dražší takový stírací los je.

Těmi nejdražšími běžně prodávanými jsou losy za 300, 400 nebo dokonce za 500 korun.

 

Historie stíracích losů

Nápad na výrobu losu, kde by hráč zjistil to, zda vyhrál či nikoliv, zjišťoval stíráním speciální odstranitelné vrstvy, se zrodil ve Spojených státech v sedmdesátých letech minulého století a do prodeje se dostal v roce 1974.

Koncept si okamžitě získal velkou popularitu. Důvodů bylo hned několik.

Předně nemusí člověk po koupi losu čekat na losování výsledků tak jako je tomu u klasických loterií (byť současné tzv. rychlé hry tento rozdíl významně „stírají“).

V České republice jsou stírací losy spojené především s obdobím 90tých let, kdy se objevilo několik masově oblíbených typů losů.

Pozornost si ale zaslouží i fakt, že první stírací losy na našem území si mohli lidé koupit již před revolucí (stírací losy Spartakiáda).

Většina stíracích losů funguje tak, že pod stíratelnou vrstvou nalezne hráč několik symbolů nebo čísel.

Ty musí být buď stejné jako symboly umístěné jinde na losu, anebo musí být několik stejných symbolů apod.

🍀TIP: Vsaďte si online loterii Korunka zadarmo🍀
👉 Vsaďte si online s bonusem zdarma 3000 + 300 Kč a vyhrajte až 20 mil. Kč
[VÍCE INFORMACÍ ZDE]

 

Losy za 300 Kč

Aby mělo stírání losů ten správný náboj, je třeba aby potenciální výhra lidově řečeno „stála za to“.

Na trhu je dnes vydávána celá řada stíracích losů, od těch nejlevnějších, třeba za pouhých 10 Kč, až po ty nejdražší.

Losy za 300 Kč představují „zlatou střední cestu“. Jejich cena je již vyšší, neatakuje ale rekordy. Případná výhra už tak jistě stojí za to, byť lze nalézt i losy dražší, jak uvidíme dále.

V nabídce vydavatelů, kterými bývají často sázkové kanceláře či provozovatelé klasických loterií, najdeme hned několik losů za 300 Kč. Zaměříme-li se na ty od Sazky, zjistíme, že jsou celkem tři.

Losy za 300 Kč

Prvním losem za 300 Kč od Sazky je tzv. „Modrý diamant“. Hlavní výhra činí 13 000 000 Kč, je zde ale i 5 výher po 1 000 000 Kč a 15 výher po 300 000 Kč.

Dalším losem os Sazky se stejnou pořizovací cenou je los využívající slavné jméno: „Tutovka“. V tomto případě lze vyhrát jeden milion korun nebo jedno ze třinácti aut v hodnotě 500 tisíc korun.

Trojici losů za 300 Kč od Sazky uzavírají tzv. „Drahokamy“. I v jejich případě je maximum, které lze vyhrát 13 milionů. To doplňuje i sedm výher po jednom milionu.

 

Losy za 400 Kč

V cenové hladině 400 Kč vydává losy pouze sázková kancelář Tipsport. Los odkazuje i svým jménem na jedno z hlavních lákadel Tipsportu, loterii „Korunka“.

Los za 400 Kč od Tipsportu se jmenuje stejně: „Korunka“.

Los za 400 Kč Tipsport

Los obsahuje několik herních polí označených jako „1. Hra“, „2. Hra“ a „3. Hra“. Všechna tato pole je třeba setřít a zkontrolovat, jestli se odkrytá čísla či symboly shodují s těmi výherními.

Losy za 400 Kč tohoto typu nabízí výhru až 5 milionů korun. Třikrát se na losu skrývá také plný jeden milion korun.

 

Losy za 500 Kč

Největší lákadlo představují přirozeně losy za 500 Kč. Dalo by se říct, že jsou jakousi „nejvyšší třídou“ mezi losy.

Na trhu jsou celkem dva, jeden vydává Sazka, druhý sít prodejen GECO. Los od Sazky nese název „Zlatá rybka“, ten od GECO potom „Moře výher kapitána GECO“.

„Zlatá rybka“ od Sazky

Již podoba tohoto losu za 500 Kč je exkluzivní, neboť nese zlatou barvu (jak jinak). Na losu jsou celkem tři stíratelné oblasti, které obsahují 3 symboly, 8 částek a 27 čísel.

Výhru může přinést specifický symbol, tři stejné částky nebo výherní číslo, případně specifický symbol zlaté rybky mezi čísly.

Losy za 500 Kč Zlatá rybka

Nejvyšší možnou výhrou je plných 5 milionů korun.

K tomu je třeba připočítat pět aut každé v hodnotě 750 tisíc korun, luxusní dovolené v hodnotě 100 tisíc korun a celou řadu různých menších částek.

Výhry jsou to bohaté a skutečně odpovídají losu za 500 Kč.

„Moře výher kapitána GECO“

Také další los za 500 Kč, tentokrát nesoucí název „Moře výher kapitána GECO“ nabízí výhry, které mohou člověku doslova změnit život.

Tou hlavní je hned 6 milionů korun ve formě stotisícové renty vyplácené každý měsíc po dobu pět let.

Losy za 500 Kč Moře výher kapitána Geco

Kromě ní lze ale vyhrát i milion a mnoho dalších nižších částek, stejně jako poukázky na dovolené v hodnotě desítek tisíc apod.

I v případě tohoto losu za 500 Kč naleznou hráči hned několik hracích ploch. Každá z nich skrývá jiné symboly či čísla a umožňuje hráčům získat jinou výhru.

Stírá se celkem pětice her. I tento los tak představuje možnost přijít si na opravdu velké peníze. Starosti s tím, jak je utratit, mohou být opravdu příjemné.

 

Losy papírové i online

Uvedené losy za 500 Kč lze zakoupit v trafikách a dalších prodejních místech. Existuje ale i další skupina losů: losy, které se stírají online.

I v této skupině najdeme los za 500 Kč. Sazka má totiž v nabídce online stíracích losů i los nazvaný Cash 500.

Online Los Cash 500

Cash 500 patří mezi losy za 500 Kč a hráči mohou jeho setřením získat hlavní výhru v hodnotě 15 milionů korun.

🍀TIP: Vsaďte si online loterii Korunka zdarma🍀
👉 Vsaďte si online s bonusem zdarma 3000 + 300 Kč a vyhrajte až 20 mil. Kč

bonus 300 Kč Korunka

[VÍCE INFORMACÍ ZDE]

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.

Nová online casina
Vstupní bonus 5000 Kč + 100 FREE SPINŮ ZDARMA (100 volných zatočení zdarma za registraci)
Vstupní bonus 50000 Kč + 50 FREE SPINŮ ZDARMA (50 volných zatočení zdarma za registraci + věrnostní bonusy)
Vstupní bonus 600 Kč + 500 Kč za registraci ZDARMA (600 Kč uvítací bonus bez rizika + 400 free spinů a 100 Kč sázka zdarma za registraci a ověření účtu)
Vstupní bonus 10000 Kč + 200 FREE SPINŮ ZDARMA (200 volných zatočení nebo 200 Kč za registraci + 10000 Kč k prvnímu vkladu)
Vstupní bonus 15000 Kč + 150 FREE SPINŮ ZDARMA (50 volných zatočení zdarma za registraci + 100 volných zatočení za protočení 1000 Kč + věrnostní bonusy)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. | © Copyright 2023 MAXITIP