Česko Slovensko má talent [2022]: Jak můžete vyhrát i vy?

Česko Slovensko má talent 2022: Kdo má největší šance na výhru v této talentové soutěži? Zjistěte jak můžete vyhrát i vy, přestože nesoutěžíte!

Stalo se již tradicí, že podzimní měsíce jsou o víkendu ve znamení talentových soutěží. Česko Slovensko má talent patří k těm dlouhodobě nejoblíbenějším.

Ani letošní rok nebude jiný a fanoušci už se nemohou dočkat. Pokud se chcete o soutěži dozvědět více předtím, než to v televizi vypukne naplno, je nyní ten pravý čas.

Česko Slovensko má talent 2022 a další talentové soutěže

Talentové soutěže se těší neutuchající popularitě a televize jich proto divákům servírují celou řadu. Vypadá to, že každá televize musí mít tu svojí.

To platí u nás, stejně jako v zahraničí. Tento fakt se projevuje mimo jiné tím, že velká část televizních soutěží jsou licencovanými zahraničními pořady.

Česko Slovensko má talent není výjimkou, přesto je ale trochu jinou soutěží.

Námět pochází od legendárního Simona Covella, soutěž se přesto snaží (minimálně svým názvem) budit dojem spíše lokálního podniku.

Co je ale mnohem důležitější než licence a původ soutěže, je to, jak a v čem se vlastně soutěží.

Česko Slovensko má talent je strhující a zároveň velmi emotivní soutěžní hra, ve které se utkávají o titul nejlepšího profíka nejrůznější talenty.

Sledovat jí mohou čeští diváci na Primě a na televizi JOJ na Slovensko.

Pod tlakem poroty i sledujících diváků jsou emoce soutěžících vyšponované na maximum a vy se u televize můžete královsky bavit.

Šanci na výhru mají v průběhu soutěže všichni, kteří projeví odvahu a samozřejmě také talent. Ten nemusí být na rozdíl od většiny jiných talentových soutěží pouze pěvecký, ale jakýkoliv jiný.

Na jevišti se tak objevují akrobaté, tanečníci, stejně jako lidé s dokonalou pamětí, ti co umí skvělé kousky se zvířaty a mnozí další.

Soutěžit mohou všechny věkové generace, své dovednosti mohou ukázat děti, teenageři, dospělí, rodiče, nebo budou-li mít chuť i prarodiče. Zkrátka a dobře, nudit se u televize nebudete.

Česko Slovensko má talent 2022: Porota a moderátoři

Pro každou talentovou soutěž platí, že schopnost poroty bavit lidi je stejně důležitá jako umění soutěžících.

Platí to i pro pořade Česko Slovensko má talent, kterým nás budou u televizních obrazovek bavit z porotcovského křesla jedni z nejlepších.

Zatímco tedy budou soutěžící potit krev a snažit se zaujmout porotu, diváky v sále i diváky u televizních obrazovek svými kreativními schopnostmi, porotci budou nezávazně konverzovat, vtipkovat, hašteřit se a udílet svá hodnocení.

Čtyřčlenná porota, která každoročně usedá na trůn rozhodování, nebude mít ani pro rok 2022 lehký úkol.

V jubilejním desátém ročníku, který letos odstartoval již 27. srpna na Primě, bude o osudu soutěžících rozhodovat lehce obměněná porota ve složení Jakub Prachař, Diana Morová, Jaro Slávik a v neposlední řadě pak zkušená a oblíbená zpěvačka Marta Jandová.

Česko Slovensko má talent 2022 porota

Stálou porotu potom čas od času posílí i další známá jména, která daný díl zpestří a osvěží.

V koncertní symfonii s porotou bude pořadem provázet moderátorské duo ve složení David Gránský a Jasmina Alagič Vrbovská, kteří během programu uvedou soutěžící ze všech koutů světa a s nejrůznějšími talenty.

Česko Slovensko má talent 2022 aneb máme favority?

Zatímco v castingových kolech bude ležet tíha rozhodování na porotcích, v semifinále a finále o vítězi rozhodnou především diváci, jejichž sympatie si svými výkony a talentem budou chtít soutěžící získat.

Fascinující, emotivní až ohromující výkon zatím předvedla např. mladičká dívka Polina z Ukrajiny, která si na první pohled získala srdce a lásku Marty Jandové, která ani na vteřinu nezaváhala poslat dívku do finále.

Pokora, talent ani pružnost mladé zpěvačce rozhodně nechyběl ani v zákulisí.

Třináctiletá Polina Babii, která by se tak nejraději vrátila ke své rodině na Ukrajinu, neskrývala ani emoce týkající se války, která ji, její sestru i maminku velmi zasáhla.

Talentová show nebyla zatím v letošním desátém vydání ani trochu nuda, náladu okořenili i speciální porotci, mezi které zatím patřila fantastická Eva Holubová, Rytmus či extravagantní hudebník Marián Čekovský.

Uvidíme, co (a koho) si na nás tvůrci připravili do dalších kol.

Česko Slovensko má talent 2022: Kdo vyhraje? Můžete to být vy, i když nesoutěžíte

Sledování talentové soutěže si můžete zpestřit i tím, že si vsadíte na vítěze. Sázky na Česko Slovensko má talent 2022 nabídnou prakticky všechny sázkové kanceláře.

Čekat je můžeme ve chvíli, kdy soutěž dospěje do pokročilejších fází a porot i divákům se představí všichni soutěžící.

Vyplatí se proto sledovat soutěž pravidelně a získat tak přehled o největších favoritech. Již nyní mezi ně ale určitě patří Polina, která si získala porotu hned svým prvním vystoupením.

Před námi je ještě mnoho castingových kol, a proto je v tuto chvíli prakticky nemožné mluvit o dalších favoritech. Objeví se jich totiž nepochybně celá řada.

Vítěz soutěže si odnese výhru ve výši 50 000 eur. Tolik asi sázením na vítěze nezískáte, ale přilepšit si nepochybně můžete.

Castingová kola skončí 12. listopadu a poté již přijde čas dramatických semifinálových a finálových klání. Ta budou letos vysílána na rozdíl od několika předchozích let živě.

Soutěžící i diváky čeká i další novinka v podobě tzv. velkého třesku. V něm budou porotci každý druhý díl oznamovat postupující do semifinále.

Soutěž Česko Slovensko má talent nás bude bavit prakticky až do konce roku. Byla by škoda nechat si jí ujít a ošidit se tak o skvělé výkony soutěžících i neméně kvalitní výkony poroty.

Uvidíme, kdo ze soutěžících dokáže předvést výkony alespoň stejně kvalitní jako taneční skupina Diamonds v roce 2021 nebo zpěvačka Margaréta Ondrejková v roce 2019.

🔥TIP: VYZKOUŠEJTE SPOLEČENSKÉ SÁZKY S NEJLEPŠÍ BONUSY ZDARMA🔥
Získejte zdarma třeba 300 Kč do začátku + 50 000 Kč vstupní bonus. Zaregistrujte se ještě dnes!

👉 Prohlédněte si výhody nejlepších sázkových kanceláří a online kasin v ČR a zahrajte si nyní
[VÍCE INFORMACÍ ZDE]

👉 Získejte nejlepší bonusy a volná zatočení zdarma ještě dnes
[VÍCE INFORMACÍ ZDE]

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.
Nová online casina
Vstupní bonus 5000 Kč + 100 FREE SPINŮ ZDARMA (100 volných zatočení zdarma za registraci)
Vstupní bonus 50000 Kč + 50 FREE SPINŮ ZDARMA (50 volných zatočení zdarma za registraci + věrnostní bonusy)
Vstupní bonus 600 Kč + 500 Kč za registraci ZDARMA (600 Kč uvítací bonus bez rizika + 400 free spinů a 100 Kč sázka zdarma za registraci a ověření účtu)
Vstupní bonus 10000 Kč + 200 FREE SPINŮ ZDARMA (200 volných zatočení nebo 200 Kč za registraci + 10000 Kč k prvnímu vkladu)
Vstupní bonus 100000 Kč + 150 FREE SPINŮ ZDARMA (150 volných zatočení za protočení 1500 Kč + věrnostní bonusy)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. | © Copyright 2023 MAXITIP