Sazkabet [2024]: recenze & zkušenosti [+10000 Kč]

Recenze Sazkabet vám přináší detailní výhody, nevýhody a rizika! Zjistěte více o kurzovém sázení Sazkabet a získejte bonusy 10000 Kč.

Pokud se chcete pustit do sázení, musíte si vybrat ověřenou sázkovou kancelář, kde bude dostatečná nabídka příležitostí a zároveň nezbytné zázemí, bonusy a další.

A přesně tohle Sazkabet splňuje, protože se jedná o sázkovou kancelář u pomyslné české loterijní jedničky.

Sazkabet logo

Podívejte se na podrobnou Sazkabet recenzi a zjistěte, jestli právě tahle sázková kancelář bude to pravé místo pro vaše sázky.

Nechybí ani několik drobných nevýhod a rady, jak dosáhnout na výhodné bonusy, a ještě více si zpříjemnit sázení.

 

Kurzové sázení od Sazky

Sazkabet patří pod společnost Sazka, která je známá především loterijními hrami, ale od roku 2009 nabízí právě i kurzové sázky na internetu.

Z dřívějšího názvu Sazka Tip se nyní jedná o Sazka Bet, ale princip kurzových sázek, kdy můžete vybírat ze sportovních utkání i jiných příležitostí, zůstává stejný.

Kurzové sázení Sazkabet

Vznik této odnože zaměřené výhradě na sázení vznikl především z důvodu stále se zvyšujícího zájmu a poptávky právě po možnostech pohodlného vkládání sázek přes internet.

V recenzi na Sazkabet lépe pochopíte, v čem je tento systém výhodný a jaké přednosti nabízí například oproti sázkám u jiných společností.

K dispozici jsou nejenom klasické, ale i live sázky včetně živých přenosů nejsledovanějších utkání a zápasů pro maximální přehled nad tím, jak si zrovna váš tým vede.

Specialitou je také Sazka Fantasy, kde si vytvoříte virtuální tým s reálnými hráči a můžete dosáhnout na velmi zajímavé výhry a ještě si u toho užít pořádnou porci přemýšlení a zábavy.

 

Jak se registrovat na Sazkabet

S registrací strávíte jen několik málo minut, protože je podobně jako u jiných sázkových kanceláří, velmi jednoduchá.

Budete k tomu potřebovat internetové připojení, stránky Sazkabet, kde vyberete ikonu Přihlásit a následně zvolíte možnost Registrace nového účtu.

Sazkabet přihlášení

Zde si jednoduše vyplníte e-mail a zvolíte si heslo. Následně se pustíte do vyplňování osobních údajů.

V posledním kroku nezapomeňte zakliknout souhlas s podmínkami a potvrdit, že vám je více než 18 let.

Z toho jasně vyplývá, že registrace a kurzové sázení jako takové je dle zákonů možné až od 18 let.

Pro dokončení registrace potvrďte potvrzovací e-mail. Tím ale úplné ověření nekončí, protože je potřeba splnit ještě další podmínky, aby bylo možné účet plnohodnotně využívat.

Po registraci nastává 30 dní, kdy je účet v dočasném stavu, což je doba, za kterou si vyřídíte další nezbytnosti.

Jedná se především o kompletní ověření totožnosti, což zvládnete buď na pobočce, nebo prostřednictvím bankovní identity, takže nemusíte ani nikam chodit a stačí se jen přihlásit.

Ověření účtu se snažte provést co nejdříve, ať případně nepřijdete o výhry získané v dočasném režimu.

 

Výhodné bonusy za registraci

Hned po registraci se můžete těšit na výhodné bonusy ve výši 10000 Kč.

Sazkabet bonus 10000 Kč

Za dokončení registrace získáte rovnou bonus 500 Kč. Ten se načte po založení, kdy máte na účtu k dispozici 100 Kč a zbývajících 400 Kč získáte po ověření platební metody a své totožnosti.

Vklad však musíte provést do 7 dní od založení účtu.

A následně můžete získat až 9500 korun jako 100% bonus za vklad, který se bude uvolňovat postupně po desetinách.

Když tedy dobijete za 9500 korun, využijete bonus naplno, ale je možné zvolit i minimální hranici, která začíná již na vkladu od 100 korun.

Sazkabet bonusy 10000 Kč

V následujících vkladech bez ohledu na bonus si můžete vkládat libovolné částky od 10 korun.

 

Jak vložit peníze

A jak si vložit na účet u Sazkabet peníze? K dispozici máte hned několik různých variant. Stačí si po přihlášení kliknout na tlačítko vložit a otevře se vám nabídka s jednotlivými možnostmi.

Nezapomeňte na to, že pro dobití pomocí bankovního převodu nebo platební kartou musí být na účtu uvedeno vaše jméno.

K dispozici máte tři platební metody – platební kartou, které je zpravidla nejrychlejší a nejpohodlnější s minimálním vkladem 10 Kč.

Druhou variantou je bankovní převod s minimálním vkladem 10 Kč, kdy rychlost připsání peněz záleží na vaší bance.

A při třetí variantě, kterou je vklad přímo na kamenné pobočce sazky, je nutné vždy ověřit totožnost a maximální denní limit pro tyto vklady je 5000 Kč.

 

Jak vybrat peníze

K výběru peněz opět můžete využít hned několik různých způsobů.

Využít můžete některou z kamenných poboček Sazky, kde doložíte svou totožnost včetně dvou čísel z bezpečnostního kódu k vašemu účtu. Minimální výběr je 100 Kč a maximální 5000 Kč.

Druhou variantou je výběr bankovním převodem, což si zařídíte rovnou na stránce Sazkabet.

Tady je možné vybrat výhry již od 1 Kč a velkou výhodou je fakt, že všechny výběry jsou bez poplatků a zpravidla prováděné velmi rychle, kdy máte peníze k dispozici nejdéle do druhého dne na účtu.

Funkce „Cash out“

Zavření sázky umožňuje vybrat peníze ještě před ukončením zápasu, což velmi ocení sázející, kteří pečlivě sledují vývoj hry.

Díky této funkci si tak můžete správným taktizováním minimalizovat případné ztráty nebo si zajistit okamžitý zisk ve chvílích, kdy si nejste jisti celkovým úspěchem.

 

Živé přenosy a live sázky

Stejně jako u jiných větších sázkových kanceláří, tak ani tady nechybí živé přenosy a live sázky.

Ty jsou zpravidla zaměřené na populární sportovní události, jako jsou fotbal, hokej, basketbal, tenis, baseball a podobně.

Sazkabet live sázky

Velkou výhodou je bohatý výběr odvozených sázek, kdy například u fotbalových utkání jih v Sazkabet najdete klidně kolem 40.

Živé přenosy bývají k dispozici také pro bohatý výběr nejrůznějších sportovních utkání z různých zemí.

 

Věrnostní program a další hry

Věrnostní program Sazkabet nese název Sazka Klub a je k dispozici klientům, kteří sází na pobočkách Sazky.

Jedná se o kartu, na kterou se načítají věrnostní body, které se dají měnit za točení na kole štěstí, kde můžete něco vyhrát. V téhle bonusové hře je hlavní výhra až 100 tisíc korun i další různé výhry.

Prostřednictvím online kasina Sazka Hry můžete vyzkoušet výherní automaty a vyhrát vysoké jackpoty.

 

Aplikace Sazkabet

Praktická Sazkabet aplikace umožňuje pohodlné sázení naprosto kdekoliv přes mobilní telefon.

Poměrně dlouho nebyla tahle možnost dostupná, a právě absence aplikace řadu uživatelů odrazovala.

Sazkabet aplikace

To však už neplatí a Sazkabet aplikaci si může stáhnout naprosto každý, kdo potřebuje využívat pohodlí a snadnou přístupnost plnohodnotné aplikace.

K dispozici jsou všechny sázkové příležitosti stejně jako na webu, takže u Sazkabet můžete sázet naprosto kdekoliv a kdykoliv, stačí jen mít chytrý mobilní telefon a připojení k internetu.

Sazka tak nabízí hned několik mobilních aplikací, kdy si můžete stáhnout tu základní pro loterijní hry, online casino Sazka hry nebo právě Sazkabet určenou pro kurzové sázení.

Aplikace je klasicky dostupná pro Android i iOs a najdete ji v běžných obchodech s aplikacemi, nebo přes stránky Sazkabet.

 

Zákaznická podpora

Protože se jedná o českou společnost, je zákaznická podpora na velmi dobré úrovni a bez problémů v českém jazyce.

Můžete si zvolit, jestli využijete kontakt formou zavolání přes telefon, nebo přes e-mail či Facebook či pomocí online chatu uvedeného přímo na webu Sazky.

Všechny možnosti jsou zpravidla velmi rychlé a nabízí kvalitní řešení případných problémů a nesrovnalostí.

Zkušenosti se sázkovou kanceláří Sazkabet

Mezi sázkaři se Sazkabet těší oblibě díky své jednoduchosti, přehlednosti a širokému výběru sázkových možností.

Hodně lidí oceňuje také velmi dobrou dostupnost kamenných poboček, široké spektrum bonusů a podobně.

Přehledná aplikace i web usnadňují orientaci mezi jednotlivými sázkami a potěší bohatý výběr nejrůznějších odvozených sázek, takže v rámci větších sportovních utkání bývá zpravidla opravdu z čeho vybírat.

 

Výhody

Velkou výhodou je rozhodně kombinace praktického online prostředí, s mobilní aplikací i kamennými pobočkami, které má Sazka téměř na každém rohu.

Snadno tak vyřešíte případné nedostatky a problémy s registrací, ověřením účtu a podobně, protože máte na výběr hned z několika různých možností, jak toho dosáhnout.

Další předností je bohatý výběr kurzovních příležitostí, které jsou často aktualizované a doplňované, takže na Sazkabet najdete víceméně cokoliv, na co je možné si zrovna vsadit.

Jednou z výhod je rozhodně vysoká úroveň zabezpečení a všechny potřebné licence, kdy máte jistotu, že Sazkabet splňuje české zákony a nabízí bezpečnou a věrohodnou platformu i aplikaci, kde si můžete téměř bez omezení užívat kurzové sázení.

 

Nevýhody

Z hlediska funkcionalit není Sazkabetu v zásadě co vytknout.

Mezi případné nevýhody tak může patřit absence některých sázkových příležitostí, které se dají najít u konkurenčních společností, které se zaměřují výhradně na kurzové sázení.

Problémem je i nemožnost zobrazit si dvě live sázky vedle sebe. Někomu nemusí vyhovovat relativně malé množství možností pro vklad peněz.

Závěr recenze Sazkabet

V rámci celkového zhodnocení nezbývá než dodat, že pokud se rozhodnete pro kurzové sázení, bude Sazkabet dobrou volbou vzhledem k bohaté nabídce možností, plnohodnotné přehledné mobilní aplikaci, tisícům kamenných poboček v České republice či bleskově rychlé zákaznické podpoře.

Po jednoduché registraci i rychlém ověření totožnosti si tak můžete bez omezení sázet na víceméně jakoukoliv událost, kdy k těm významnějším nechybí live sázky a živé přenosy.

🔥TIP: VYZKOUŠEJTE ONLINE KASINA S NEJLEPŠÍMI BONUSY ZDARMA🔥
👉 Prohlédněte si výhody nejlepších online kasin v ČR a zahrajte si nyní
[VÍCE INFORMACÍ ZDE]

👉 Získejte nejlepší bonusy a volná zatočení zdarma ještě dnes
[VÍCE INFORMACÍ ZDE]

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.

Nová online casina
Vstupní bonus 5000 Kč + 100 FREE SPINŮ ZDARMA (100 volných zatočení zdarma za registraci)
Vstupní bonus 50000 Kč + 50 FREE SPINŮ ZDARMA (50 volných zatočení zdarma za registraci + věrnostní bonusy)
Vstupní bonus 600 Kč + 500 Kč za registraci ZDARMA (600 Kč uvítací bonus bez rizika + 400 free spinů a 100 Kč sázka zdarma za registraci a ověření účtu)
Vstupní bonus 200 Kč + 50 FREE SPINŮ ZDARMA (50 volných zatočení zdarma za registraci + 200 Kč k prvnímu vkladu)
Vstupní bonus 100000 Kč + 150 FREE SPINŮ ZDARMA (150 volných zatočení za protočení 1500 Kč + věrnostní bonusy)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. | © Copyright 2023 MAXITIP