5 nejvyšších výher v Tipsportu [+bonusy zdarma]

Jaké byly nejvyšší výhry v Tipsportu? Ačkoliv není v rámci České republiky tak známý jako Sportka anebo Eurojackpot, jejichž názvy zná většinou i člověk, který si u nich v životě nevsadil, Tipsport se těší nemalé oblibě.

Jak jeho název napovídá, Tipsport umožňuje sázet na sportovní utkání.

Díky tomu jde o ideální portál pro lidi, kteří mají rádi sport i sázení a chtějí své znalosti utkání přetavit v možný finanční výdělek.

Tipsport nabízí možnost sázet na více různých týmů a lig, například na NBA, NHL, anebo na 1. českou ligu.

Stejně jako u jakékoliv jiné formy sázení platí, že výhra není nikdy zaručená, i když existují způsoby, jak šanci na výhru navýšit.

Navzdory tomu se v minulosti objevilo pár šťastlivců, jimž na kontě přistála nejvyšší výhra v Tipsportu!

Níže rovněž najdete nejlepší bonusy pro kurzové sázení a casino hry.

Nejvyšší výhry Tipsport

Skoro 20 milionů korun

Nejvyšší výhrou v Tipsportu, kterou doposud nikdo nezvládl překonat, je téměř 20 milionů korun. Konkrétně 19 758 925 korun.

O výherci není známo mnoho osobních údajů. Zato postup, jaký zvolil během sázení, tajemství nepředstavuje.

Výhru mu v roce 2007 přineslo vsazení na celkem 22 různých sportovních příležitostí a zápasů! Výherce nechtěl nechat nic náhodě, a tak si stejný tiket vsadil nikoliv jednou, ale 25krát!

Protože čekal na výsledky různých zápasů, vyhodnocení výsledků tiketu se dozvěděl až po sedmi měsících.

Jde tedy o dobrý příklad skutečnosti, že trpělivost někdy přináší růže… tedy v tomto případě miliony.

Díky doposud nejvyšší výhře sázejícímu ani nemusí vadit, že všechny tikety, které podal, ho vyšly na 18 700 korun, což také rozhodně není nepodstatná částka.

Nepřekvapivě sázejícího výhra potěšila, byť ji neočekával.

Sám se ke svému úspěchu vyjádřil následovně:

„Na letošní Velikonoce nikdy nezapomenu. Přitom to vypadalo, že budou úplně všední. O víkendu jsem byl totiž v práci. Je to spousta peněz. Ten úspěch mě zaskočil.“

Výherce si nevsadil poprvé, sportovnímu sázení se věnoval pravidelně, ale v minulosti se mu během sázek na více zápasů podařilo dostat přinejlepším do 4. kola.

V tomto případě jich ale pokořil všech deset.

„Teď jsem byl spokojený, když jsem prošel do sedmého. Že bych zdolal úplný vrchol? To jsem si nedokázal ani představit. A vidíte, stalo se,“ prohlásil vítěz.

Situace ve sportu se pochopitelně od roku 2007 proměnila, ale stále se sázející mohou inspirovat výhercovou strategií, o niž se neostýchal podělit.

„Vždy si vyberu dva, tři zápasy, které považuji za tutovku. K nim přikládám další tak, abych splnil požadovaný kurz,“ vysvětlil, jak při sázení postupoval.

Navzdory výhře skoro 20 milionů sázející nehodlal opustit svou práci. O peníze se hodlal podělit se svými blízkými a část výsledné částky také plánoval použít na cestování.

Se sázením u Tipsportu však nechtěl přestat, takže není zcela vyloučeno, že by se na něj štěstěna mohla znovu usmát i v budoucnu, byť třeba v menší míře.

Nebyl by ostatně první ani poslední člověk, který v jedné loterii vyhrál vícekrát!

8 milionů korun

Stejně jako u jiných forem loterie platí, že i v Tipsportu řada lidí preferuje sázet přímo na místě, tedy většinou v trafikách.

Sázení online je stále méně oblíbenou variantou, byť se dá očekávat, že postupem času jeho popularita poroste.

Minimálně druhý nejúspěšnější výherce v dějinách Tipsportu ale sázení přes internet přišel na chuť už dříve a odnesl si díky tomu částku přes 8 milionů korun.

Tiket ho stál pochopitelně o mnoho méně, 400 korun. Celkový kurz a tedy šance na vítězství nebyla ani v tomto případě malá, kurz činil více než 1:21 300!

6 milionů korun

I třetí nejúspěšnější sázející v Tipsportu pochopil, že vsazení online má své kouzlo a v některém případě přináší i výsledky, nad kterými by se zaradoval každý fanoušek sportovních utkání a sázení v jednom.

Výherce podal kombinovanou sázku online, která ho vyšla jenom na 27 korun. O to víc se mohl radovat z výsledné výhry, která činila přes 6 milionů korun.

1,8 milion korun

Mezi čtvrtou a první nejvyšší výhrou v historii Tipsportu je značný rozdíl, byť obě částky překročily hranici jednoho milionu.

Na druhou stranu čtvrtý nejúspěšnější výherce za sázku utratil výrazně více peněz, protože jeho vklad činil téměř 138 tisíc korun.

nejvyšší výhra Tipsport fotbal

Celková výhra oproti tomu činila 1,8 mil. korun. Jen pro zajímavost, sázka se týkala šesti fotbalových zápasů z nejsledovanějších evropských soutěží.

Výherce vystupoval pod přezdívkou Perkzz a svou výhru obdržel v roce 2017.

1 milion korun

V podstatě na stejné úrovni leží i další rekord lámající výherce v Tipsportu. Stejně jako výše zmíněný šťastlivec získal přes milion korun, konkrétně 1 251 918 korun.

Stalo se tak v roce 2019 a kurz sázky byl 1: 125 191.89. Výherci k úspěchu v tomto případě postačil vklad jenom 10 korun.

Nejvyšší výhra za nejméně peněz

Štěstí se usmálo v roce 2020 na sázkaře, který vsadil pouhých 2,65 korun a vyhrál 1 026 726 korun.

Pro zajímavost, kurz sázky byl 1:38 797.00.

Bohužel ne vždy jde vše hladce. O tom, že se najdou různí vykukové, kteří zkouší podivné sázky se Tipsport přesvědčil v roce 2009.

Nejvyšší výhra Tipsport v online casinu Vegas

Na výherních automatech Tipsport padají jackpoty a bonusové hry a výhry mohou dosáhnout statisíců korun.

To je zřejmé i z přehledu nejvyšších výher Tipsport.

Nejvyšší výhra Tipsport Vegas

Zahrát si za peníze sázkové kanceláře či casina můžete i vy. Níže najdete nejlepší bonusy zdarma.

Limity maximálních výher Tipsport

U Tipsportu můžete nyní vyhrát maximálně 10 mil. Kč na 1 sázku a 500 000 Kč v případě online casina (maximální výhra v jackpotu).

Bonusy Tipsport zdarma

Tipsport nabízí na sportovní sázení vstupní bonus 50000 Kč bonus + 300 Kč za registraci nebo tento vstupní bonus až 25000 Kč na automaty do online casina.

Přehled všech bonusů najdete níže.

🔥TIP: ZÍSKEJTE PENĚŽNÍ BONUSY ZDARMA🔥
1) Prohlédněte si nabídku online casin v ČR
[VÍCE INFORMACÍ ZDE]

2) Získejte bonusy a volná zatočení zdarma
[VÍCE INFORMACÍ ZDE]

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.

Nová online casina
Vstupní bonus 5000 Kč + 100 FREE SPINŮ ZDARMA (100 volných zatočení zdarma za registraci)
Vstupní bonus 50000 Kč + 50 FREE SPINŮ ZDARMA (50 volných zatočení zdarma za registraci + věrnostní bonusy)
Vstupní bonus 600 Kč + 500 Kč za registraci ZDARMA (600 Kč uvítací bonus bez rizika + 400 free spinů a 100 Kč sázka zdarma za registraci a ověření účtu)
Vstupní bonus 200 Kč + 50 FREE SPINŮ ZDARMA (50 volných zatočení zdarma za registraci + 200 Kč k prvnímu vkladu)
Vstupní bonus 100000 Kč + 150 FREE SPINŮ ZDARMA (150 volných zatočení za protočení 1500 Kč + věrnostní bonusy)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. | © Copyright 2023 MAXITIP