5 nejvyšších výher ve Fortuně [+bonusy zdarma]

Jaká padla nejvyšší výhra ve Fortuně? Každý, kdo se chce ve volném čase věnovat sázení, má více variant, z nichž může vybírat.

Kromě nejznámějších loterií typu Sportky anebo Eurojackpotu je to i Fortuna, která funguje již delší dobu a nabízí časem prověřený systém sázení na sportovní zápasy.

Fortuna umožňuje sázet na přední evropské fotbalové ligy, tenisové grandslamy i další online sporty.

Milovníci sportu a sázení v jedné osobě tak mohou vybírat z různých voleb dle jejich oblasti zájmu.

A v případě, že jim přeje štěstěna, si mohou přijít i na slušné peníze.

Pochopitelně ne každý sázející časem vyhraje, ale někteří z nich měli více štěstí než ostatní a jsou jedním z mála lidí, kterým na účtu přistála nejvyšší výhra ve Fortuně!

5 nejvyšších výher ve Fortuně

fortuna logo

1) Fortuna výhra 15 milionů korun (sport)

Doposud nejvyšší výhra v historii Fortuny padla v květnu roku 2018. Putovala k sázejícímu z Jižní Moravy, který si vsadil tři tikety.

Ačkoliv ho jeho cena vyšla na necelých deset tisíc korun, výsledná výhra mu počáteční výdaje víc než vynahradila.

Získal totiž 15 000 000 korun! Vyplatilo se mu tak dlouholeté sázení, neboť na Fortuně sázel na výsledky sportovních utkání už od roku 2009.

Kromě tří vítězných tiketů, z nichž každý měl hodnotu pět milionů, si výherce připsal ještě více peněz díky dalším třem výherním tiketům, které mu přinesly menší částky o hodnotě 91 900 korun, 279 910 korun a konečně 317 940 korun.

Celkově si tak přišel na 15 700 000 korun a jeho rekord se za poslední roky nepodařilo nikomu jinému překonat.

2) Fortuna výhra 12 milionů korun (sport)

I druhý nejúspěšnější sázející v historii Fortuny se může pochlubit výhrou, která překonala hranici deset milionů korun!

Byť na první místo mu stále tři miliony chybí.

Oproti nejúspěšnějšímu sázejícímu ale výherce vložil do sázení výrazně vyšší počáteční vklad, celkem 60 tisíc korun, ačkoliv nejde popřít, že počáteční náklady se mu bohatě proplatily.

Celkem získal 12 054 520 korun.

Na svém herním tiketu vsadil na 15 sportovních událostí. Jednou z nich byl například tehdejší vítěz Stanley Cupu Anaheimu.

Na vyhodnocení výsledků vsazeného tiketu si kvůli počtu zahrnutých utkání musel sázející počkat půl roku, ale v tomto případě se čekání vyplnilo a sázející slavil úspěch navzdory tomu, že kurz na vítězství byl 1:207,98.

3) Fortuna výhra 1,6 milionu korun (volby)

Ačkoliv Fortuna se primárně profiluje jako portál umožňující sázet na sportovní události, občas nabídne i jinou variantu.

Během voleb do sněmovny v roce 2021 bylo možné podávat sázky na výsledky voleb, a to u více služeb podobného ražení.

Právě k Fortuně nicméně zamířil úspěšný výherce, který zastával názor, že volby vyhraje koalice Spolu.

Ukázalo se, že měl pravdu, a za svůj dobrý odhad si vysloužil výhru 1,6 milionu korun.

Konkrétně u Fortuny celkový objem sázek všech lidí sázejících na výsledky voleb činil 50 milionů korun, ale nejvyšší výhru si zvládl odnést jen jeden člověk.

4) Fortuna výhra 1,4 milionu korun (sport)

Při sázení na sportovní zápasy je možné postupovat více způsoby.

Jednou z variant je vsadit vše na jednu, vysoce riskantní kartu. Ale někteří úspěšní sázející využili jiný přístup, a v tomto případě se to vyplatilo.

 

Výhra ve sportu Fortuna

Sázející, který si přišel celkem na 1 464 00 korun, se rozhodl neriskovat tolik jako jiní a vsadit na kombinaci různých událostí.

Některé jeho sázky měly nízké kurzy, takže finální kurz činil 1:246,86.

Při počátečním vkladu 15 tisíc korun to sázejícímu vyneslo více než milion, což je úspěch, jímž se může pochlubit jen naprosté minimum hráčů Fortuny.

5) Fortuna výhra 1,3 milionu korun (sport)

Ačkoliv na Fortunu je stále daleko běžnější sázet online přes stolní počítač či notebook, Fortuna nabízí i vlastní mobilní aplikaci, kterou lze využít na více operačních systémech.

Právě díky vsazení přes svůj mobil slavil úspěch jeden z nejúspěšnějších sázejících.

Navíc k výhře na rozdíl od jiných úspěšných sázejících nepotřeboval počáteční vklad pohybující se ve výši desítek tisíc.

Vsadil si pouhých 500 korun a díky kurzu 1:2 738,68 jeho celková výhra činila 1 369 340 korun! Vítězný vklad učinil v roce 2014 během zápasů Evropské ligy.

🔥FORTUNA BONUSY ZDARMA🔥
1) Bonusy na sportovní sázení zdarma 
[VÍCE INFORMACÍ ZDE]

2) Bonusy zdarma až 50000 Kč na Fortuna online casino + volná zatočení na výherních automatech
[VÍCE INFORMACÍ ZDE]

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.
Hrajte zodpovědně.

Nová online casina
Vstupní bonus 5000 Kč + 100 FREE SPINŮ ZDARMA (100 volných zatočení zdarma za registraci)
Vstupní bonus 50000 Kč + 50 FREE SPINŮ ZDARMA (50 volných zatočení zdarma za registraci + věrnostní bonusy)
Vstupní bonus 600 Kč + 500 Kč za registraci ZDARMA (600 Kč uvítací bonus bez rizika + 400 free spinů a 100 Kč sázka zdarma za registraci a ověření účtu)
Vstupní bonus 10000 Kč + 200 FREE SPINŮ ZDARMA (200 volných zatočení nebo 200 Kč za registraci + 10000 Kč k prvnímu vkladu)
Vstupní bonus 100000 Kč + 150 FREE SPINŮ ZDARMA (150 volných zatočení za protočení 1500 Kč + věrnostní bonusy)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. | © Copyright 2023 MAXITIP