10 tipů a triků na kurzové sázení

Jaké jsou nejlepší tipy a triky na kurzové sázení si přečtěte v tomto příspěvku.

Kurzové sázení je oblíbenou činností mnoha sportovních fanoušků, pro které je potom sledování sportovních přenosů a vůbec celého dění v „jejich“ sportu ještě zábavnější a více vzrušující.

Stejně jako ke každé hazardní zábavě, i ke kurzovému sázení je třeba přistupovat zodpovědně.

Přesto ale třeba na rozdíl od výherních automatů není výsledek sázky pouze dílem náhody.

Svůj úspěch nebo naopak neúspěch má sázkař z nezanedbatelné části v rukou on sám.

1. Nevěřte zaručeným tipům

Internet je plný „zaručených tipů“ na výsledky zápasů. Jejich autoři za ně potom většinou něco chtějí. Takovým nabídkám vůbec nevěnujte pozornost.

Výsledky předem nezná opravdu nikdo, pokud tedy nejde o předem domluvené zápasy a jiné mafiánské praktiky, v takovém případě se s tím ale nikdo na internetu chlubit nebude.

Podstata úspěšných sázkařů netkví v tom, že by věděli, jak který zápas dopadne.

Kouzlo jejich úspěchu spočívá v tom, že dokážou dlouhodobě odhadovat pravděpodobnost určitého výsledku (tedy kurzy) lépe než bookmakeři sázkových kanceláří.

Není asi překvapením, že nejde o nic jednoduchého. Dosažení takové úrovně znamená měsíce a roky tvrdé práce a studia, byť se neodehrává ve školní lavici. Křišťálovou kouli nevlastní nikdo.

2. Studujte statistiky

Statistiky jsou pro každého sázkaře, který to s ním „myslí vážně“ zásadním zdrojem informací.

Výsledky daného hráče nebo týmu v minulosti samozřejmě neumí říct, jak dané střetnutí dopadne, poskytuje ale cenné vodítko a nejrůznějších trendech ve formě, o schopnostech hráčů a týmů v konkrétních situacích apod.

Studiu statistik věnují profi sázkaři ohromné množství času a energie.

3. Sledujte zprávy

Aktuálnímu dění je potřeba věnovat stejnou pozornost jako statistiky. Pro každého sázkaře je extrémně důležité vědět co nejdříve třeba o zraněních klíčových hráčů.

Hodit se ale může třeba i informace o tom, že nejlepšího útočníka týmu vyfotili ve dvě hodiny ráno před zápasem v místním baru.

Nelze asi předpokládat, že se dostanete k informacím o sestavě Realu Madrid dříve než bookmakeři. A právě proto se zkušení sázkaři soustředí na nižší soutěže.

4. Nenechte si ujít žádnou bonusovou akci

Sázkové kanceláře často nabízí bonusové akce v podobě extra výhodných kurzů nebo bodů, které lze proměnit za peníze na sázení.

Díky takovým bonusovým akcím se hráči zvyšuje šance na výhru. Kdykoliv se nějaká bonusová akce objeví, je proto na místě jí využít.

Bonusové akce na kursové sázení
50 000 Kč
Bonus Code
Tipsport sport bonus 50000 Kč ke vkladu
Bonus ke vkladu
50000 Kč bonus ke vkladu zdarma

+ dalších 300 Kč bonus za registraci pro nové hráče.

Pro kurzové sázky.
200 Kč
Bonus Code
Chance sport bonus za registraci 200 Kč zdarma
Bonus bez vkladu
200 Kč bonus zdarma

200 Kč bonus za registraci pro nové hráče.

Pro kursové sázky. Bez nutnosti vkladu.
2 000 Kč
Bonus Code
Chance sport bonus 2000 Kč ke vkladu
Bonus ke vkladu
2000 Kč bonus ke vkladu zdarma

+ dalších 200 Kč bonus za registraci pro nové hráče.

Pro kursové sázky.
10 000 Kč
Bonus Code
Synottip sport bonus 10000 Kč ke vkladu
Bonus ke vkladu
10000 Kč bonus ke vkladu zdarma

+ dalších 500 Kč bonus za registraci pro nové hráče.

Pro kurzové sázky.
6000 Kč
Bonus Code
Fortuna sport bonus 6000 Kč ke vkladu
Bonus ke vkladu
6000 Kč bonus ke vkladu zdarma Zaregistrujte se a získejte bonus 200 % k vašemu vkladu až do výše 6000 Kč. Podrobné podmínky získáte při kliknutí na odkaz ZÍSKAT BONUS.

5. Diverzifikujte portfolio a nastavte si limit

Pro sázení, stejně jako pro jakýkoliv jiný hazard, ale i pro jiné oblasti lidské činnosti platí, že finanční portfolio je třeba diverzifikovat.

Nesázejte proto své prostředky na jednu jedinou sázkovou příležitost. Vždy je lepší snížit riziko ztráty veškerých peněz najednou.

Je také nesmírně důležité dbát na základní pravidlo všech hazardních her obecně: nikdy nesázejte víc než kolik si můžete dovolit prohrát.

Je potřeba nastavit si pevný limit, přes který zkrátka nepůjdete.

6. Nesázejte impulzivně

Sázky, které uzavíráte byste měli mít vždy podložené fakty, statistikami a informacemi.

Není samozřejmě nic špatného na tom vsadit si malou částku na svůj oblíbený tým, když jdete sledovat s přáteli jeho zápas do hospody.

Mluvíme-li ale o „opravdových“ sázkách, na kterých vám záleží, nenechte se nikdy strhnout emocemi. Za vašimi sázkami by měl vždy stát jen a pouze chladný kalkul.

7. Veďte si statistiky

Vždy mějte přehled o svých minulých sázkách.

Je na vás, jestli si budete své sázky a výsledky zapisovat postaru do sešitu nebo využijete elektronické formáty nebo dokonce specializované aplikace.

Kurzové sázení na fotbal

V ideálním případě si ke každé sázce zapište i důvody, proč jste se k ní rozhodli a nezapomeňte také na její zhodnocení.

Studium vašich minulých úspěchů i neúspěchů vám může pomoci odhalit zbytečné chyby a eliminovat je.

8. Vyhněte se sázení za každou cenu

Velmi častou chybou mnoha nejen začínajících sázkařů je sázení za každou cenu.

Řada sázkařů má pocit, že musí sázet na každý zápas a za každých okolností.

To je ale chyba. Sázejte vždy jen v případě, že máte sázky podloženou objektivními důvody.

9. Neomezujte se na jedinou sázkovou kancelář

Pro každého sázkaře je velmi výhodné disponovat hráčskými účty v různých sázkových kancelářích. Jejich založení je dnes věcí několika kliknutí a rozhodně se vyplatí.

Vždy si totiž můžete vybrat tu, která je pro vás nejvýhodnější. I když kurzy bývají v jednotlivých sázkových kancelářích velmi podobné, nemusí být úplně stejné.

I několik setinek rozdílu v kurzu je výhoda, kterou by bylo škoda nevyužít. Také budete mít k dispozici širší nabídku speciálních a bonusových akcí.

10. Bavte se

Pamatujte na to, že kurzové sázení má být především zábava. I když se najdou tací, který se dokázali posunout na úroveň profesionálních sázkařů.

Takto vysoko zpočátku v žádném případě nemiřte. Prohry k sázení patří stejně jako výhry a také je tak berte. Tak hodně štěstí a jak říkají sázkař: ať se zelená!

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.

Nová online casina
Vstupní bonus 5000 Kč + 100 FREE SPINŮ ZDARMA (100 volných zatočení zdarma za registraci)
Vstupní bonus 50000 Kč + 50 FREE SPINŮ ZDARMA (50 volných zatočení zdarma za registraci + věrnostní bonusy)
Vstupní bonus 600 Kč + 500 Kč za registraci ZDARMA (600 Kč uvítací bonus bez rizika + 400 free spinů a 100 Kč sázka zdarma za registraci a ověření účtu)
Vstupní bonus 10000 Kč + 200 FREE SPINŮ ZDARMA (200 volných zatočení nebo 200 Kč za registraci + 10000 Kč k prvnímu vkladu)
Vstupní bonus 100000 Kč + 150 FREE SPINŮ ZDARMA (150 volných zatočení za protočení 1500 Kč + věrnostní bonusy)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. | © Copyright 2023 MAXITIP