7 tipů, jak vydělat velké peníze [+5000 Kč zdarma]

Jak vydělat velké peníze? Spousta lidí sní o tom, že přijdou ke spoustě peněz a již nebudou muset pracovat či se přinejmenším strachovat o svou finanční situaci.

Snít o tom, že budeme bohatí, je jedna věc, ale realizovat to je něco těžšího! Naštěstí existují již vyzkoušené způsoby, jak vydělat velké peníze, které můžete využít.

Sice nefungují pro každého, jinak by milionářů a miliardářů bylo na světě daleko víc, ale za zkoušku rozhodně stojí.

7 tipů, jak vydělat velké peníze

1. Pracujte jako freelancer

Podle toho, jaký obor činnosti si zvolíte, může být práce freelancera způsob, jak vydělat velké peníze.

Se stále větším rozmachem internetu a online služeb není v dnešní době problém ke svému stálému zaměstnání přidat i významný přivýdělek anebo se dokonce stát freelancerem takříkajíc na plný úvazek.

Oblíbenou formou výdělku je správa sociálních sítí, psaní, digitální služby (nejenom kreslení, ale také například navrhování designů stránek), prodej fotografií a další.

Budete-li se této činnosti věnovat dostatečně dlouho, máte potenciál přijít si na hezké peníze.

Navíc ušetříte čas a náklady za cestování do zaměstnání, protože většina freelancerů může svou práci bez problémů vykonávat z pohodlí svého domova.

Lidé často nalézají freelance zakázky na stránce LinkedIn, který se těší označení „Facebook pro profesionální pracovníky“, ale existují i specializované weby zaměřené na konkrétní druhy činností.

Pochopitelně platí, že váš potenciál vydělat tímto způsobem mnoho peněz se zvyšuje, pokud plynule ovládáte jeden anebo více cizích jazyků a jste schopní v nich pracovat stejně suverénně jako v češtině.

2. Pronajímejte své bydlení anebo auto

Jedním z nejžádanějších metod, jak vydělat balík peněz, je taková, která z vaší strany nevyžaduje přílišnou snahu.

Jinými slovy, jde o pasivní příjem, díky kterému vyděláváte peníze i ve chvíli, kdy zrovna nepracujete! Jak je to možné? Například díky pronajímání vašich věcí.

Oblíbenou a výdělečnou variantou je pronájem bydlení.

Můžete buď zvolit tradičnější variantu dlouhodobého pronájmu jednomu nájemníkovi anebo využít možnosti, kterou nabízí stránka AirBnb, a stát se hostitelem více návštěvníků.

Pokud žijete v žádané lokalitě a váš domov působí dostatečně atraktivně (či ho tak dokážete přinejmenším reprezentovat), můžete si tímto způsobem přijít na desítky tisíc, někdy i statisíce za rok!

Druhou variantou je pronájem automobilu. Pokud vlastníte auto a příliš často s ním nejezdíte, je škoda, aby vám jen sedělo v garáži a prášilo se na něj.

Existují služby, které zprostředkovávají pronájem osobních aut. Podle stáří, designu i dalších vlastností auta si tímto způsobem můžete za den přijít na několik stokorun až tisíc.

jak vydělat velké peníze autem

Nejúspěšnější pronajímatelé svých aut si díky tomu vydělali více než 300 tisíc korun za rok! To není vůbec špatné, uvážíme-li, že to z jejich strany vyžadovalo naprosto minimální námahu.

A pokud pomineme finanční hledisko, prospíváte pronájmem svého vozu i životnímu prostředí, protože čím více lidí se podělí o jedno auto, tím méně vozů na silnicích bude a tím lépe pro životní prostředí.

Navíc se nemusíte bát, že by se vašemu autu něco stalo. Solidní služby, které pronájem aut umožňují, zároveň zahrnují pojistku řešící případné poškození.

3. Staňte se investorem

Investování je stále populárnějším způsobem, jak vydělat velké peníze, které s sebou nicméně nese vyšší míru rizika než jiné.

Dobrá zpráva je, že i pokud s investováním nemáte žádné dosavadní zkušenosti, není problém začít.

Mnoho investičních platforem, z nichž řada je dostupná i v češtině, pomáhá začínajícím investorům učinit vhodné kroky.

Navíc nepotřebujete vysoký počáteční kapitál, abyste investovali, kolikrát vám postačí několik stokorun, které použijete jako první vklad.

Platí nicméně, že vyšší investice s vyšší mírou rizika také potenciálně vedou k vyšším ziskům. Záleží tak jen na vás, nakolik jste ochotní riskovat.

jak vydělat velké peníze investováním

Odborníci obecně doporučují, že je lepší začít s menšími, méně rizikovými investicemi a postupně se propracovat k těm rizikovějším.

Pokud chcete navýšit pravděpodobnost, že investování pro vás bude způsobem, jak vydělat hodně peněz, je dobré diverzifikovat vaše investiční portfolio.

To v praxi znamená, že byste neměli investovat jen do jediné oblasti, ale uskutečnit více rozmanitých investic, abyste snížili riziko, že přijdete o peníze.

Existuje mnoho trhů a komodit, do nichž můžete investovat. Stále populárnější jsou v dnešní době například kryptoměny, akcie velkých i menších firem, nemovitosti, cenné kovy, umělecká díla…

Jestliže si sami netroufnete vybrat vhodné investice, můžete si vždy najmout investičního poradce, ale připravte se na to, že podobný krok se neobejde bez nákladů navíc.

4. Začněte podnikat

Dobrá zpráva je, že začít podnikat může každý, kdo má dobrý nápad a nutný počáteční kapitál.

Ne každý podnik uspěje, ale pokud se to tomu vašemu povede, může jít o výborný způsob, jak vydělat velké peníze – ideálně i takový, který vás bude bavit!

Je nutné být připravený na to, že neuspějete přes noc. Pokud se má váš podnik rozjet, bude to z vaší strany vyžadovat velkou snahu, píli a v neposlední řadě i dostatečné množství času.

jak vydělat velké peníze v podnikání

Na podnikatelské sféře se mohou negativně podepsat i externí vlivy, ať už jde o pandemie či válečné konflikty, což je vhodné vzít předem v potaz.

Není to však všechno jen špatné.

Jestliže jste schopní přijít s poutavým nápadem a vytvořit funkční prezentaci či podnikový plán, můžete získat investory, kteří vám pomohou začít podnikat a třeba vám i poradí, jak vydělat balík peněz, pokud jsou v dané oblasti zkušení.

Druhou variantou jsou nejrůznější soutěže a fondy zaměřené na nové podnikatele.

Zjistěte tak, jaké máte v tomto ohledu možnosti, protože pokud získáte podporu z další strany, výrazně vám to usnadní práci na vybudování vašeho podniku.

5. Vsaďte si v loterii (220 + 300 Kč zdarma)

Nyní se již dostáváme do vod zábavných, leč ještě rizikovějších. Loterie je atraktivní způsob, jak vydělat velké peníze, ale pravděpodobnost, že někdo získá nejvyšší jackpot, je nízká.

Konkrétně je daleko pravděpodobnější, že vás například napadne žralok!

Nejlepší číselné loterie v ČR

To však neznamená, že v loterii není možné vyhrát velké částky, ostatně v historii ČR i světa najdete spoustu šťastlivců, kterým se to povedlo a získali miliony, někdy i miliardy.

Loterií v České republice působí více a umožňují sázet i online, ale nejznámější z nich i nadále zůstává Sazka, která zprostředkovává loterie Sportka a Eurojackpot.

🍀TIP: ZÍSKEJTE 220+300 KČ ZDARMA NA LOTERII🍀
👉Získejte teď 220 Kč zdarma na Sportku a vyhrajte miliony.
[VÍCE INFORMACÍ ZDE]

👉Získejte ještě dnes 220 Kč zdarma na Eurojackpot a vyhrajte obrovský jackpot.
[VÍCE INFORMACÍ ZDE]

👉Získejte nyní 300 Kč zdarma + dalších 3000 Kč, vsaďte si za ně v loterii Korunka a vyhrajte až 20 mil. Kč.
[VÍCE INFORMACÍ ZDE]

6. Berte měsíční rentu (+300 Kč zdarma)

Mega Rentiér

S tímto bonusem 300 Kč si můžete zdarma pořídit např. online stírací los Mega Rentiér, jehož hlavní výhrou je 5 mil. Kč ihned a k tomu navíc 100000 Kč měsíční renta na 5 let.

7. Zahrajte si v online kasinu (+5000 Kč zdarma)

Méně rozšířenou formou hazardu, která může být řešením otázky, jak vydělat velké peníze, je online kasino.

Stejně jako loterií, i online kasin existuje více a můžete si v rámci nich vybrat z celé řady her.

Jak vyhrát na automatu 198400 Kč

Dobrá zpráva je, že řada kasin nabízí počáteční bonus, zpravidla o výši několika stovek či tisíc korun, díky čemuž můžete zprvu hry vyzkoušet, aniž byste do nich museli vložit vlastní finanční prostředky.

Ti nejúspěšnější hráči mohou v online kasinech získat (sta)tisíce korun!

🔥TIP: ZÍSKEJTE TŘEBA 5000 KČ ZDARMA DO KASINA🔥
👉 Podívejte se na nabídku nejlepších online kasin v ČR
[VÍCE INFORMACÍ ZDE]

👉 Získejte nejlepší finanční bonusy a volná zatočení zdarma
[VÍCE INFORMACÍ ZDE]

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.

Nová online casina
Vstupní bonus 5000 Kč + 100 FREE SPINŮ ZDARMA (100 volných zatočení zdarma za registraci)
Vstupní bonus 50000 Kč + 50 FREE SPINŮ ZDARMA (50 volných zatočení zdarma za registraci + věrnostní bonusy)
Vstupní bonus 600 Kč + 500 Kč za registraci ZDARMA (600 Kč uvítací bonus bez rizika + 400 free spinů a 100 Kč sázka zdarma za registraci a ověření účtu)
Vstupní bonus 10000 Kč + 200 FREE SPINŮ ZDARMA (200 volných zatočení nebo 200 Kč za registraci + 10000 Kč k prvnímu vkladu)
Vstupní bonus 15000 Kč + 150 FREE SPINŮ ZDARMA (50 volných zatočení zdarma za registraci + 100 volných zatočení za protočení 1000 Kč + věrnostní bonusy)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. | © Copyright 2023 MAXITIP