5 tipů, jak vydělat milion 💵

Komu by se nehodil milion navíc k běžným příjmům? Přemýšleli jste již nad tím, jak vydělat milion? Možností je hodně, těchto pět však skutečně funguje.

Někdo by chtěl vydělat milion za den, jiní jsou ochotni na tom pracovat třeba rok.

Někomu milion stačí, další by chtěli, aby jim tyto peníze pomohly odrazit se ode dna a nastartovaly „mašinu na peníze“.

Pravdou je, že peníze plodí peníze, a když přijdete na to, jak vydělat první milion, ten další se vám obvykle již bude vydělávat snáz.

Peníze totiž fungují jako magnet na další peníze. Můžete investovat, a díky tomu vydělávat více. Jak tedy vydělat první milion?

5 tipů, jak vydělat milion

Najděte si skutečně lukrativní práci

Najít si dobré zaměstnání se snovým platem přes 100 000 Kč měsíčně nemusí být zas tak složité.

Potřebujete nabudit své sebevědomí a nebát se jít trochu do rizika. Nemusíte mít dokonce ani extra skvělé vzdělání, reference a známosti.

Možná cílíte na nějaké místo v top managementu prestižních firem. Ta však bývají nejistá a hned tak se tam dostat nemusíte.

Zkuste raději obchodnické pozice. Žádejte, aby vaše příjmy z obchodní činnosti nebyly zastropovány nejvyšší možnou vydělatelnou částkou.

Trvejte na slušném základu, striktním hrazení nákladů, včetně těch na reprezentaci, a samozřejmě zvolte byznys, který má šanci na úspěch.

Jak vydělat milion v zaměstnání?

Dobrý provizní systém vás bude motivovat a ve výsledku dokážete první milion vydělat třeba i rychleji než za rok.

Nebojte se, že je doba krize. Lidé nakupují tak či tak. Je lepší investovat, než si nechat inflací likvidovat úspory. Navíc některé věci se prodávají právě nyní.

Třeba výrobky a služby šetřící náklady na energie. Vůči jejich růstu není imunní nikdo, ani ti, kteří doposud ceny energií příliš neřešili.

Začněte konečně podnikat na svém

Máte pocit, že vás naopak šéf, kterého máte nad sebou, ve vydělávání brzdí?

Mnozí lidé jsou v zaměstnání v pasti. Vydělané peníze nestačí a na přivýdělek není čas ani energie.

Mnohdy nám jej přímo zakazuje smlouva se zaměstnavatelem, zejména, pokud bychom si chtěli přivydělávat ve stejném oboru.

Kdo však nosí v hlavě dobrý podnikatelský nápad, či ví, jak by to, co dělá nyní pro svého zaměstnavatele, dělal lépe sám, má šanci vrhnout se na vlastní podnikání a začít vydělávat miliony.

Dejte si dohromady byznys plán a počítejte vždy s tou nejhorší variantou. Pak vás v podnikání hned tak něco nepřekvapí. Nebojte se investovat.

Pokud si věříte, máte úspěch z 50 % zaručen už jen vlastní vírou v dobrý podnikatelský záměr. Zkuste podnikat zpočátku svépomocí.

Start-up, nad kterým kontrolu ihned předáte investorovi, vám nakonec žádné miliony vydělat nemusí.

Navíc dobře rozběhnutý projekt se vám bude lépe nabízet jak investorům, tak zájemcům o odkoupení celého projektu.

Nenechte se zabít administrativou. Podnikání musí být o kreativitě, i když zaměření vašeho podnikání nemá s kreativitou nic společného.

Outsourcujte služby, které vás připravují o energii a čas na rozvoj byznysu. A nezapomínejte, že rčení „zákazník náš pán“ a „peníze jsou až na prvním místě“ nejsou žádné klišé.

Držte se jich a přijdete na způsob, jak vydělat milion za rok, či třeba ještě rychleji.

Nemovitosti nejsou pasé

Možná nemáte na to, abyste investovali velké miliony do nemovitostí. Navíc, skutečně trh s nimi ještě poroste? Nebo budou naopak jejich ceny padat strmě dolu?

Odpovědi na tyto otázky jsou jen a jen dohady a trefit se nemusí ani ten největší odborník. Přesto se na nemovitostech dají miliony vydělat, navíc poměrně snadno.

V první řadě se vyplatí sledovat různé dražby nemovitostí z exekucí. Levně koupíte, se ziskem prodáte.

Pokud se vám tento způsob vydělávání nelíbí, jde to i jinak. Kupte levně starou nemovitost v ne zrovna nejlepším stavu. Mnohdy stačí zanedbaný pozemek a dům se prodává pod cenu.

Někdo chce zas prodat rychle, jiní třeba prodávají již tak dlouho, že jsou ochotni slevit.

I dům v nejhorším stavu se dá dát za pár korun dohromady tak, že za pár týdnů či měsíců najdete kupce a dům střelíte se ziskem třeba i milion na vrch. 

Posekejte, upravte okolí, vyvezte staré harampádí, ev. některé zrestaurujte, vyspravte omítky, vymalujte, natřete dřevěné části… Případně takto dejte dohromady nemovitosti hned dvě.

Jak vydělat milion s nemovitostmi

Během pandemie koronaviru zájem o nemovitosti stoupl a zvýšený nadále trvá. Využijte to. Necilte na drahé nemovitosti. Naopak, zaměřte se na ty levnější.

Ideální jsou nemovitosti vhodné jako chalupy, staré domy do 30 km od větších měst vhodné k trvalému bydlení a třeba i menší městské byty.

Počítejte s tím, že si budete muset vyhrnou rukávy, ale vyděláte více než v zaměstnání.

Vydělávejte na internetu

Skvělým zdrojem výdělků je internet. K tomu, jak vydělat milion na internetu, najdete mnoho rad a rozhodně by se dalo sepsat i více než 100 rad na toto téma.

Přes internet dokážete prodávat zboží i služby. Napište třeba knihu s radami, které lidé hledají a prodávejte ji online.

S využitím dostupných online nástrojů dokážete prodat větší náklad, než kdyby o vás projevilo zájem velké nakladatelství. Dělejte články a fotografie o oblasti, která vás baví.

Vytvořte si účet na Instagramu a vydělávejte na něm. Pravdou je, že ti slavní a krásní mají v této formě vydělávání navrch.

Jak vydělat peníze online na Instagramu

Hodně však pomohou foto filtry, Photoshop a když ani ty ne, tak se budete muset stát odborníkem na oblast, ve které je dost peněz a firmy z ní vám budou ochotni platit za propagaci jejich výrobků a služeb.

Dá se takto vydělat milion poměrně rychle? Když se do toho pustíte s vervou a budete mít navíc štěstí, může se vám to povést.

Jak vydělat milion? Vsaďte na štěstí (s bonusem 300 Kč a 3000 Kč zdarma)

Hledáte spíše rady, jak vydělat milion za den? Tak to musíte vsadit spíše na štěstí.

Můžete něco zdědit, to ale není zrovna výdělek, o kterém mluvíme. Navíc ne každý má majetné příbuzné. Pokoušejte tedy štěstí jinak.

Nejlepší trefy Korunka

Vsaďte si v loterii. A raději ne jednou. 

Vsadit si totiž můžete i za cizí peníze a neutrácet své finance.

➡️ Např. v této online loterii Korunka dostanete zdarma 300 Kč za registraci (+ dalších až 3000 Kč k prvnímu vkladu) a vyhrát můžete až 20 milionů korun.

➡️ Zde získáte zdarma 220 Kč na Eurojackpot, kde hrajete o stamiliony korun

➡️ S tímto bonusem si vsadíte plný tiket Sportky zcela zdarma

➡️ A zde dostanete 300 Kč na online stírací losy s hlavní výhrou 15 mil. Kč nebo měsíční rentou 100 tis. Kč

Sázíte-li s rozmyslem, neutrácíte příliš, ale permanentně dráždíte osud a máte větší šanci, že se na vás nakonec štěstěna usměje. Vždyť kdo nehraje, nevyhraje.

TIP: Jak vyhrát peníze?

Trefte jackpot za peníze, které vám zdarma věnují online kasina.

🔥TIP: ZÍSKEJTE NEJLEPŠÍ KASINO BONUSY ZDARMA🔥
1) Prohlédněte si nabídku online kasin v ČR
[VÍCE INFORMACÍ ZDE]

2) Získejte nejlepší bonusy a volná zatočení zdarma
[VÍCE INFORMACÍ ZDE]

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.
Hrajte zodpovědně.

Nová online casina
Vstupní bonus 5000 Kč + 100 FREE SPINŮ ZDARMA (100 volných zatočení zdarma za registraci)
Vstupní bonus 50000 Kč + 50 FREE SPINŮ ZDARMA (50 volných zatočení zdarma za registraci + věrnostní bonusy)
Vstupní bonus 600 Kč + 500 Kč za registraci ZDARMA (600 Kč uvítací bonus bez rizika + 400 free spinů a 100 Kč sázka zdarma za registraci a ověření účtu)
Vstupní bonus 10000 Kč + 200 FREE SPINŮ ZDARMA (200 volných zatočení nebo 200 Kč za registraci + 10000 Kč k prvnímu vkladu)
Vstupní bonus 15000 Kč + 150 FREE SPINŮ ZDARMA (50 volných zatočení zdarma za registraci + 100 volných zatočení za protočení 1000 Kč + věrnostní bonusy)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. | © Copyright 2023 MAXITIP