5 tipů, jak vydělat 5000 Kč denně

Jak vydělat 5000 Kč denně? Spousta lidí, která pilně pracuje a přesto nemůže našetřit tolik peněz, kolik by chtěli, přemýšlí, jak vydělat 5000 Kč denně… a kolikrát i více.

Jen pro zajímavost, průměrný český plat v prvním čtvrtletí roku 2022 činil 37 929 Kč, což znamená, že v přepočtu na den lidé vydělávali přibližně 1264 Kč.

To je, pochopitelně, výrazně méně než oněch kýžených 5000 Kč. Dobrá zpráva je, že není všem dnům konec a existují způsoby, jak váš platový potenciál navýšit.

Ne každý z nich funguje pro všechny, takže je pravděpodobné, že budete muset vyzkoušet více těchto metod, abyste našli takovou, která bude vyhovovat právě vám.

5 tipů, jak vydělat 5000 Kč denně

1. Najděte si dobře placenou práci

Začněme s očividným, leč obtížněji realizovatelným řešením, jak vydělat 5000 Kč denně. A to je najít si dobře placenou práci. To se, bohužel, snáz řekne, než udělá.

5000 Kč denně dělá za měsíc přibližně 150 tisíc korun, a to už rozhodně nejsou zanedbatelné částky.

Leč ani v českých podmínkách není podobný plat nedosažitelný. Existují obory, v nichž si můžete přijít na více než 100 tisíc korun měsíčně.

Pochopitelně záleží na vašich předchozích pracovních zkušenostech, osobních schopnostech a místě, kde jste zaměstnaní.

Mezi podobně lukrativní obory a práce náleží medicína (zejména na soukromých klinikách), informační technologie, právo, letectví, vedení velkých firem a zábavní průmysl.

2. Pracujte v zahraničí

Pokud dobře ovládáte cizí jazyk či více cizích jazyků a nevadí vám usadit se kvůli práci v zahraničí, jde o prověřený způsob, jak vydělat 5000 Kč denně, pochopitelně v přepočtu na českou měnu.

Znovu pochopitelně závisí na tom, jaký typ práce zastáváte a kde budete zaměstnaní.

Logickým krokem je zaměřit se na hledání práce v zemích, jejíž měna má výhodu oproti české koruně (jako je euro, libra či dolar).

Než vás zahraniční firma zaměstná, nejspíš to chvíli potrvá, protože o práci v zahraničí má zájem spousta lidí a existují zde komplikace, jaké v České republice nenajdete.

Například jestliže daná země není součástí Evropské unie, musí nového pracovníka, tedy vás, sponzorovat o vízum a navíc mnohdy dokázat, že na danou pozici nenašli místního člověka, který by se na ni hodil stejně dobře jako vy.

Druhou variantou kromě hledání práce v zahraničí od úplného začátku je popřípadě se zeptat ve vaší stávající společnosti, alespoň jestliže pracujete ve větší firmě s mezinárodním dosahem, zdali nemají pobočky v zahraničí, na které byste se mohli přesunout.

Možná to zní jako přitažené za vlasy, ale firmy občas mívají problém najít pracovníky, kteří by podobný krok podnikli, protože jejich zaměstnanci mají v ČR příliš zapuštěné kořeny a nechtějí riskovat stěhování do nové země.

Jestliže s tím vy ale problém nemáte, automaticky vám to proti vašim kolegům poskytuje výhodu, kterou byste se neměli bát využít!

Aspoň v případě, že opravdu chcete přijít na to, jak vydělat 5000 Kč denně.

3. Staňte se freelancerem

Při hledání, jak vydělat 5000 Kč denně, nepochybně narazíte i na možnost stát se freelancerem.

Tento pojem zahrnuje široký počet nejrůznějších prací, takže bez ohledu na to, co (ne)umíte, existuje vysoká šance, že objevíte práci, kterou byste mohli vykonávat.

Váš potenciál vydělat odpovídající částku peněz se zvyšuje v případě, že jste schopní a ochotní pracovat pro zahraniční zákazníky.

Můžete například spravovat jejich účty na sociálních sítích, pracovat jako jejich virtuální asistent, anebo se věnovat psaní, navrhování webových stránek, grafice, střihu videí, editaci textů i obrazových materiálů…

Představivosti se v tomto směru meze prakticky nekladou.

Zamyslete se proto nad tím, co umíte a následně si položte otázku, jestli a pokud ano, tak jakým způsobem, byste své nadání mohli zpeněžit.

4. Najděte pasivní příjem

Aktivní práce je fajn a provozuje ji spousta lidí, ale ještě lepší je pasivní příjem, který vám může do kasičky přinášet peníze i ve chvíli, kdy zrovna nepracujete.

Pokud například umíte něco cenného a jste ochotní své znalosti – pochopitelně ne zadarmo – předat ostatním, vytvořte kurz, soubor videí anebo elektronickou knihu, kterou budete na internetu prodávat.

Znovu platí, že použití světových jazyků zvýší váš potenciální výdělek.

Tipy, jak získat peníze

Důležitá je v tomto směru propagace, jedině tak se vaše dílo dostane k co největšímu množství zákazníků a bude mít šanci vám přinést odpovídající výdělek.

Možnou formou pasivního příjmu je i investování. Vypěstovat si rozmanité investiční portfolio, které vám bude přinášet pravidelný zisk, chvíli potrvá a úspěch není zaručený.

Pokud však budete postupovat moudře a bude vám přát štěstí, investování je osvědčený způsob, jak si přijít na nemalé peníze.

Můžete investovat do více různých oblastí, oblíbenou variantou jsou akcie firem, nemovitosti, kryptoměny, drahé kovy a další.

V případě, že si nejste jistí, jak s investováním začít, obraťte se na investičního poradce (což vás pochopitelně bude něco stát) anebo vyzkoušejte služby investičního portálu, který je určený i pro začátečníky.

5. Sázejte

Nyní se již dostáváme do vod rizikovějších, leč stále potenciálně fungujících.

I sázení je způsob, jak vydělat 5000 Kč denně, ale ještě více než u výše zmíněných metod platí, že vám musí přát štěstí.

Existuje více různých způsobů sázení, podle vašich osobních preferencí vyberte ten, který vás nejvíce zaujme, anebo je vyzkoušejte všechny, to závisí zcela na vás.

Sázení na sporty (+3000 Kč bonus zdarma)

Výhodou sázení na sporty je, že kromě štěstí zde hraje roli i vaše znalost daného sportu či týmu.

Jinými slovy, pokud vsadíte na výsledek týmu či hráče, jehož kariéru sledujete už delší dobu, máte větší šanci na úspěch, než když náhodně vyberete pár čísel v loterii.

Navíc díky sportovnímu sázení můžete spojit dvě věci v jednom – (možné) vydělávání peněz a váš koníček, tedy sport a jeho sledování.

V rámci České republiky působí více sázkových kanceláří (např. Tipsport nebo Fortuna), kde jde na sporty sázet a získat ještě štědrý bonus.

Už dávno neplatí, že byste mohli sázet jen na nejznámější sporty, jako je fotbal, hokej anebo tenis.

Portály sázkových kanceláří nabízejí sázení i na méně rozšířené sporty typu baseballu, bojových sportů, kriketu či házení šipkami.

Získejte nejlepší bonusy na kurzové sázení na sport
3 000 Kč
Bonus Code
Betano sport bonus 3000 Kč ke vkladu
Bonus ke vkladu
3000 Kč bonus ke vkladu zdarma

Bonus za registraci pro nové hráče.

200 Kč
Bonus Code
Chance sport bonus za registraci 200 Kč zdarma
Bonus bez vkladu
200 Kč bonus zdarma

200 Kč bonus za registraci pro nové hráče.

Pro kursové sázky. Bez nutnosti vkladu.
50 000 Kč
Bonus Code
Tipsport sport bonus 50000 Kč ke vkladu
Bonus ke vkladu
50000 Kč bonus ke vkladu zdarma

+ dalších 300 Kč bonus za registraci pro nové hráče.

Pro kurzové sázky.
3000 Kč
Bonus Code
Fortuna sport bonus 3000 Kč ke vkladu
Bonus ke vkladu
3000 Kč bonus ke vkladu zdarma Zaregistrujte se a získejte bonus 100 % k vašemu vkladu až do výše 3000 Kč. Podrobné podmínky získáte při kliknutí na odkaz ZÍSKAT BONUS.
2 000 Kč
Bonus Code
Chance sport bonus 2000 Kč ke vkladu
Bonus ke vkladu
2000 Kč bonus ke vkladu zdarma

+ dalších 200 Kč bonus za registraci pro nové hráče.

Pro kursové sázky.
300 Kč
Bonus Code
Tipsport sport bonus za registraci 300 Kč zdarma
Bonus bez vkladu
300 Kč bonus zdarma

300 Kč bonus za registraci pro nové hráče.

Pro kurzové sázky. Bez nutnosti vkladu.

Online loterie a losy  (+220 až 3000 Kč bonus zdarma)

Méně průzkumu oproti sportovnímu sázení vyžadují loterie. Většinou fungují tak, že vybíráte pár čísel a podle toho, kolik z nich správně uhádnete, vyhrajete určitou částku.

V ČR v současnosti působí dvě největší loterie, Sazka, která nabízí Sportku a Eurojackpot, a loterie Korunka.

Číselná loterie Korunka 20 za 20

V obou loteriích můžete sázet i online a kromě loterií samotných stírat losy anebo vyzkoušet nejrůznější hry.

Pokud vám bude přát štěstí, můžete pak získat statisíce až miliony korun, jak dosvědčují příběhy těch nejúspěšnějších výherců loterie.

👉 Získejte 220 Kč na sázku zdarma ve Sportce

👉 Získejte 220 Kč na sázku zdarma v Eurojackpot

👉 Získejte 300 Kč (+3000 Kč) na loterii Korunka

Druhou variantou, která vám může pomoct vyřešit problém, jak vydělat 5000 Kč denně, je výhra pravidelné renty – například 100 tisíc korun měsíčně po dobu několika let.

To můžete vyřešit pořízením např. online losu Mega Rentier, který máte s následujícím bonusem zdarma:

👉 Získejte 300 Kč na online stírací losy

 

Online kasina (+500 až 50000 Kč bonus zdarma)

Do třetice všeho dobrého je nutné zmínit online kasina. Stejně jako u loterií už dávno neplatí, že byste kvůli hraní her v kasinech museli opouštět svůj domov.

V dnešní době si snadno můžete zřídit účet ve více online kasinech.

Dobrá zpráva je, že ta solidnější z nich vám stejně jako loterie Sazka či Korunka nabídnou do začátku určitý finanční bonus, zpravidla ve výši několika stovek korun, který následně můžete využít na první sázky.

Synottip golden jackpot

Online kasina překypují herními automaty nejrůznějších formátů a barev, díky čemuž si jde vybrat z desítek variant.

A kdo by si od automatů chtěl na chvíli odpočinout, může vyzkoušet i loterijní hry, které na online kasinech rovněž nesmí chybět, byť jich zpravidla nebývá tolik jako v klasických loteriích popsaných výše.

Berte bonusy zdarma a vyhrávejte peníze v nejlepších kasinech
Vstupní bonus 5000 Kč + 100 FREE SPINŮ ZDARMA (100 volných zatočení zdarma za registraci)
Vstupní bonus 50000 Kč + 50 FREE SPINŮ ZDARMA (50 volných zatočení zdarma za registraci + věrnostní bonusy)
Vstupní bonus 15000 Kč + 150 FREE SPINŮ ZDARMA (50 volných zatočení zdarma za registraci + 100 volných zatočení za protočení 1000 Kč + věrnostní bonusy)
Vstupní bonus 600 Kč + 500 Kč za registraci ZDARMA (600 Kč uvítací bonus bez rizika + 400 free spinů a 100 Kč sázka zdarma za registraci a ověření účtu)

Na závěr platí, že online kasina poskytují čas od času bonusy, které by byla škoda nevyužít – proto pokud je vám hraní v nich blízké, pravidelně sledujte stránky svého oblíbeného online kasina, abyste náhodou nepřišli o lákavou dočasnou akci!

Totéž ostatně platí i o portálech nabízejících sázení na sport a o loteriích.

🔥TIP: VYZKOUŠEJTE ONLINE KASINA A NEJLEPŠÍ BONUSY ZDARMA🔥
👉 Prohlédněte si výhody nejlepších online kasin a sázkových kanceláří v ČR a zahrajte si nyní
[VÍCE INFORMACÍ ZDE]

👉 Získejte nejlepší bonusy a volná zatočení zdarma ještě dnes
[VÍCE INFORMACÍ ZDE]

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.

Hrajte zodpovědně.

Nová online casina
Vstupní bonus 5000 Kč + 100 FREE SPINŮ ZDARMA (100 volných zatočení zdarma za registraci)
Vstupní bonus 50000 Kč + 50 FREE SPINŮ ZDARMA (50 volných zatočení zdarma za registraci + věrnostní bonusy)
Vstupní bonus 600 Kč + 500 Kč za registraci ZDARMA (600 Kč uvítací bonus bez rizika + 400 free spinů a 100 Kč sázka zdarma za registraci a ověření účtu)
Vstupní bonus 10000 Kč + 200 FREE SPINŮ ZDARMA (200 volných zatočení nebo 200 Kč za registraci + 10000 Kč k prvnímu vkladu)
Vstupní bonus 15000 Kč + 150 FREE SPINŮ ZDARMA (50 volných zatočení zdarma za registraci + 100 volných zatočení za protočení 1000 Kč + věrnostní bonusy)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. | © Copyright 2023 MAXITIP