12 způsobů, jak vydělat 1000 Kč denně [pokud možno ihned]

Jak vydělat 1000 Kč denně? Tisíc korun není v dnešní době žádný balík, ale podaří-li se nám jej vydělávat denně, může se stát zdrojem slušného vedlejšího příjmu.

Když přijde na přetřes téma vydělávání peněz online, většina z nás si představí práci bokem, v pohodlí domova, s proplacením peněz ihned.

Jak toho ale dosáhnout?

Dopředu vám říkáme, že zběsilým klikáním na tematických webech to nebude. Nejspíše rychle nezbohatnete ani stažením aplikace na vydělávání peněz.

Nejspíše budete muset zapojit fantazii a trochu systematické práce, abyste si pravidelný zdroj příjmů zajistili.

Zde je 12 spolehlivých způsobů, jak si každý den připsat tisícikorunu na účet. Některé z nich jsou tak banální, že se tomu budete zdráhat uvěřit. Přesvědčte se sami.

#1 – Začněte se kamarádit s Google Adsense

Rada č. 1 pro všechny, které baví (živí) blogování. Když zakládáte blog, musíte (zejména v úvodu) čelit spoustě omezení. Jednu věc nesmíte, druhou smíte, ale až po určité době, atp.

Google Adsense logo

Nakonec zjistíte, že jedním z mála způsobů, jak zkraje zpeněžit obsah, je spustit tzv. Google Adsense.

Tip: Jednoduše se zaregistrujete a Google vám pošle kód, který můžete zkopírovat a vložit na svůj web. O zbytek se postará sám Google, přičemž vy dostanete zaplaceno, kdykoli někdo klikne na vaši reklamu a/nebo provede nákup.

Když na svůj web konečně přidáte Google Adsense, můžete si během několika měsíců vydělat první tisícovky.

Dejte si ale pozor na téma, kterému se váš blog věnuje. Některá totiž „táhnou více než jiná.

Podíváme se na příklad:

 • Živíte-li se např. jako finanční poradce, většina reklam na webu se bude týkat finančních produktů, které jdou rychle na odbyt.
 • Takto si můžete první tisícovku vydělat klidně během jednoho měsíce.
 • Pokud je ale váš blog zaměřen jiným směrem, např. na jídlo nebo módu, může trvat déle, než se vám vaše reklamy „rentují“ a vy si na účet připíšete prvních 1000 Kč.

Rada: U Google Adsense hraje roli trpělivost a tematické zaměření obsahu na blogu.

#2 – Kouzelné slovíčko jménem linkbuilding

Jak vydělat 1000 Kč denně? Naučit se tzv. prolinkovat text neboli vložit k sobě na blog textové odkazy. Pokud vás zajímá, co jsou to textové odkazy, podívejte se na článek na jakémkoli webu.

Uvidíte zvýrazněná slova, na která můžete kliknout, abyste se dostali na jinou webovou stránku.

Tip: Existuje spousta společností, které jsou ochotné zaplatit několik stovek nebo i tisíc korun za umístění jejich odkazu na cizím webu. Je to snadné. Za „úplatek“ zkopírujete odkaz na konkurenční web a vložíte ho k sobě na blog. Tím kolegům zvýšíte návštěvnost.

POZOR si dejte na jednu zásadní skutečnost. Prodej textových odkazů je vlastně v rozporu se smluvními podmínkami společnosti Google.

Práce ve WordPress za 1000 Kč denně

Pokud to děláte dlouhodobě, škodíte si, protože algoritmus Googlu může vaše webové stránky umístit na spodní příčky ve výsledcích vyhledávání.

Z tohoto důvodu není linkbuilding dobrou dlouhodobou strategií vydělávání peněz online.

Můžete to ale udělat jednou za čas bez jakéhokoli negativního dopadu a brát to jako jednorázové přilepšení do rozpočtu. Těch 1000 Kč za den za to stojí.

#3 – Mluvte o svých kolezích a nechte si to zaplatit

Mluvíme o tzv. sponzorovaných příspěvcích. Sponzorovaný příspěvek je jako klasický post na blogu, který ale hovoří o produktu nebo službě spřátelené společnosti a vynáší ji do nebes.

K tomu patří přidat i odkaz na stránky konkrétní firmy. Ta vám za tuto propagaci ráda zaplatí několik stovek, ale třeba i několik tisíc korun.

Tip: Domluvíte-li se s několika společnostmi najednou, je možné promovat jejich služby v rámci jednoho příspěvku a přijít si i na několik tisíc korun denně.

Kolik si takto můžete vydělat? Známá bloggerka Alexis Schroederová z FITnancials říká, že vydělává i 60 000 Kč měsíčně jen sponzorovanými příspěvky.

Některé blogy s vyšší návštěvností mohou snadno vydělat i stovky tisíc korun za jediný sponzorovaný příspěvek!

 • Pokud plánujete vydělávat sponzorovanými příspěvky, doporučujeme spolupracovat pouze s firmami, kterým stoprocentně důvěřujete.
 • Pokud budete propagovat „cokoli a kdekoli“, aniž byste se ujistili, že je to v souladu s hodnotami značky, pravděpodobně si nezískáte důvěru čtenářů.
 • Postupem času by vás tyto praktiky mohly spíše poškodit a úsilí o růst webu by nakonec vyšlo vniveč. Proto doporučujeme i se sponzorovanými příspěvky šetřit.

#4 – Koučujte!

Pokud oplýváte odbornými znalostmi z určitého tématu, můžete online prostředí využít k vybudování koučovacího podnikání.

Čím dál více lidí dnes hledá kouče, který by jim např. pomohl s budováním jejich byznysu, čehož se dá skvěle využít.

Tip: Může se stát, že když budujete svůj blog a značku, začnou vás oslovovat lidé, aby se dozvěděli, jak jste udělali to a ono, a jak by mohli vaše nápady použít ve svém vlastním podnikání.

Zpočátku nejspíš budete rady rozdávat zdarma. Postupně si můžete začít účtovat malou sumu v rámci poradenství.

To, kolik si vyděláte, závisí na vaší zkušenosti a „odvaze“ říct si o přiměřenou sumu.

Jak vydělat 1000 Kč denně koučováním

Podle posledních statistik si byznys koučové vydělávají kolem 3 000 Kč za hodinu, zatímco life koučové účtují o něco méně, zhruba těch 1 500 Kč za hodinu.

Shodneme se ovšem na tom, že koučováním se na 1000 Kč denně dostanete s velikým přehledem.

#5 – Prodávejte digitální produkty

Existuje bezpočet digitálních produktů, které je možní prodávat, a vždy je místo pro další a další. Svět online produktů jako by byl neomezený, a toho je potřeba náležitě využít.

Proč nezkusit prodat něco, co mi vydělá (nejméně 1000 Kč) denně?

Nabízet a prodávat můžete:

 • Kurzy,
 • Videa,
 • E-knihy,
 • Fotky, loga a ilustrace,
 • Grafiku,
 • Animace,
 • Grafické šablony,
 • Online časopisy,
 • Hudbu a podcasty,
 • Výzkum (statistiku, case studies).

Tip: Není nic snazšího, než si založit blog, nahrát tam svůj digitální produkt a začít ho prodávat. Zpočátku např. za několik stovek korun, pokud bude zájem, můžete si přijít i na pěkných pár tisícovek denně. Přidáte-li k hlavnímu produktu ještě navíc bonus (např. v podobě PDF návodu), je možné samozřejmě ještě zdražit.

Dalším příkladem digitálního produktu, o který je dnes veliký zájem, je tisk.

vydělávání přes ebook

Spousta online podnikatelů vytváří své digitální produkty „pouze“ v rámci internetu, a zákazníci si je mohou vytisknout doma.

Zajímavost: Mnoho blogerů má dnes svůj vlastní merch v podobě tisknutelných šablon, to-do listů, nejrůznějších seznamů, vizitek nebo i jídelních plánů, a rozesílá je zákazníkům, aby si je vytiskli. Začnete-li nahlížet do tohoto byznysu, zjistíte, že je velice lukrativní.

Můžete si založit malou tiskárnu a přijímat objednávky na tisk digitálních produktů. I když přijmete jen pár zakázek, na 1000 Kč denně se dostanete velice rychle.

Navíc si získáte pověst někoho, kdo jednotlivcům i firmám umí pomoci s budováním jejich značky.

#6 – Investujte chytře a vydělávejte tím

Není to sice způsob, jak vydělat peníze ihned, ale může jít o způsob, jak vydělávat z pohodlí domova.

Můžete si totiž založit online makléřský účet a nakupovat akcie.

Tímto způsobem budete schopni vydělat denně alespoň těch 1000 Kč a přidat je ke svým úsporám.

Tip: Tento typ příjmu je jeden z nejoblíbenějších, ale náročnější na vstupní kapitál.

Mějte na paměti, že kromě zisků z online podnikání je výhodné mít i tradiční investice, které vám pomohou vybudovat solidní pasivní příjem.

pasivní příjem

V dnešní době není těžké registrovat se u jedné z investičních společností a každý měsíc (nebo klidně denně) odesílat určitou část peněz na účet a sledovat, jak suma roste.

#7 – Starejte se o domácí mazlíčky za poplatek

Mnoho majitelů psů (i koček) nemá čas postarat se přes den o své miláčky, poněvadž si nemohou dovolit jen tak beze všeho odejít z práce.

Jak vydělat 1000 Kč denně venčením psů?

Této skutečnosti se dá pěkně využít, když se nabídnete coby pečovatel.

Můžete:

 • venčit psy (nebo i kočky),
 • krmit zvířata a zajišťovat jim přísun čerstvé vody,
 • vodit je na cvičák a trénovat s nimi,
 • trávit s nimi čas, aby nepropadala separační úzkosti,
 • vodit je ke zvěrolékaři a zpět (pokud je jejich majitelem např. senior).

Možností je celá řada a věřte, se spousta chovatelů zaplatí nemalou sumu peněz, jen aby o jejich mazlíčka bylo řádně postaráno.

Za jeden den péče o němou tvář si můžete přijít na hezkých pár tisíc korun. Když to takhle uděláte několikrát do měsíce, zajistíte si slušný vedlejší příjem.

 #8 – Staňte se virtuálním asistentem

Virtuální asistent je v době nástupu popularity digitálního marketingu vyvažován zlatem. Proč? Inu, protože práce kolem online byznysu nikdy nekončí.

Je třeba odpovědět na e-maily, sestavit plán výzkumu a to-do listy, nebo uskutečnit telefonní hovory.

Mnoho podniků i jednotlivců potřebuje tzv. druhý pár rukou, který jim pomůže s malými úkoly. Na drobnostech nakonec závisí hladký běh podnikání.

Tip: Působit jako virtuální asistent neboli „VA“ je skvělý způsob, jak začít vydělávat 1000 Kč denně z pohodlí domova. V dnešní době jde o nejběžnější typ vedlejšího příjmu, který se nezřídka stává hlavním.

Úkolem VA je řešit relativně snadné úkoly, na které ale váš zaměstnavatel zkrátka nemá čas, protože potřebuje řešit ty „zásadní věci“.

Vy si tedy můžete rozvrhnout, co ten který den budete řešit, a pomalu tyto úkony peněžit, až vám vznikne slušný příjem. Podívejte se, kolik si vydělají ti nejlepší.

Tip 2: Ujistěte se, že máte s šéfem podepsanou smlouvu a založený účet např. na PayPal – to vám zajistí, že dostanete zaplaceno rychle a bez okolků.

#9 – Zkuste vydělávání peněz hraním her

V dnešním světě je možné vydělávat peníze hraním videoher. Je to ale dřina.

Mnoho lidí se vzdá během několika let (nebo i měsíců), protože aspekt práce zabíjí element zábavy při hraní.

A tak místo toho, aby to, co milují, přeměnili v regulérní příjem, začnou nenávidět to, co předtím zbožňovali.

Tip: Vydělávání peněz hraním her doporučujeme převážně mladým lidem, co jsou ochotni jít do rizika a mají možnost zkusit štěstí v jiném oboru, pokud tento pokus nevyjde.

Jakým způsobem začít vydělávat peníze, pokud jde o videohry?

 1. Hrát hry online (formou live streamu) a nechat si přispívat na transparentní účet.
 2. Zkusit psát coby redaktor do herního magazínu.
 3. Natáčet videoherní tutoriály a návody, jak správně tu kterou hru hrát.
 4. Účastnit se videoherních akcí na YouTube.
 5. Vyhrát videoherní turnaj a získat pro sebe sponzora.
 6. Nechat si platit za testování nově designovaných videoher.

Videoherní monopol je na vzestupu, protože hry nám dávají možnost uniknout realitě všedního života.

Vydělávání peněz pomocí her

Když se hraní stane prací, aspekt eskapismu zmizí – a s ním pravděpodobně i zábava. Jak vidíte v seznamu nahoře, proniknout do videoherního světa vždy neznamená jen hrát.

Můžete dělat spoustu jiných činností a vydělávat.

#10 – Zahajte kariéru coby freelancer

Freelancing nabízí svobodu rozhodování. Nejste závislí na zaměstnavatelích a můžete si do puntíku řídit vlastní život.

Cesta k vysněné kariéře freelancera nebude snadná, ale na jejím konci vás čeká odměna – stanete-li se úspěšnými, bude výplata 1000 Kč denně jen špičkou ledovce.

Jak se stát co nejrychleji freelancerem a začít vydělávat?

 1. Definujte svou službu a nabídku

Proměnit své dovednosti na službu je prvním krokem k úspěchu. Chcete-li to provést, budete muset pochopit, jak mohou vaše dovednosti pomoci potenciálnímu klientovi.

Je nezbytné si uvědomit, že klienti hledají řešení problému. Chcete-li být úspěšným freelancerem, musíte porozumět jeho situaci a použít svou službu k řešení jeho problému.

 1. Najděte své cílové publikum

Začněte identifikací klíčového klienta, který bude pro vaši službu vhodný. Mají tito klienti sdílený problém a nějaké společné vlastnosti?

Pohybují se v jednom konkrétním odvětví, nebo jsou rozptýlení? Při hledání potenciálních klientů budete muset hrát aktivní roli.

Víte, kde se vaše cílovka pohybuje?

 • Je na sociálních sítích?
 • Rozhlíží se po vás v online vyhledávačích?
 • Je přihlášená v tematických skupinách a hledá někoho, kdo jí pomůže vyřešit problém?

Všechny tyto otázky si musíte zodpovědět, než si určíte dokonalého klienta, kterému následně nabídnete svou službu.

 1. Vytvořte si portfolio

Vytvoření přesvědčivého portfolia je nedílnou součástí freelance života.

Portfolio je pro freelancera něco jako výkladní skříň jeho dovedností, stanovuje kvalitu jeho práce představením úspěchů a minulých projektů.

Tip: Portfolio by mělo zahrnovat případové studie, posudky, obrázky, grafy i texty. Je důležité získat povolení od minulých klientů, než začleníte projektový materiál do svého portfolia.

Portfolio by mělo zdůraznit vaši nejlepší práci související s nabídkou služeb. Musí ukázat, co jste udělali pro minulé klienty, čím jste jim usnadnili život.

Teprve detailní ukázka může potenciálního zákazníka přesvědčit, aby u vás nakoupil.

#11 – Zpeněžte svou zálibu ve fotografování

Věděli jste, že můžete vydělávat peníze fotografováním, i když je to pro vás „jen“ hobby?

Jak vydělat 1000 Kč denně fotografováním?

Následující doporučení vám usnadní praktikovat toto řemeslo a uvědomit si, že některé kvalitní fotky můžete zpeněžit, a uvažovat tak i o práci na plný úvazek.

 1. Prodávejte nebo licencujte své fotografie na stránkách s fotografiemi

Máte velkou sbírku vysoce kvalitních fotografií? Proč je neodešlete na stránky s fotografiemi? Je to dobrý způsob, jak započít s budováním solidního pasivního příjmu!

Zahraniční platformy nabízejí nekonečné možnosti zpeněžení – Staňte se přispěvatelem do iStocku, BigStocku a ShutterStocku, nebo nahrajte fotografie na osobní účet Flickr a licencujte je prostřednictvím Getty Images.

Jak prodat své fotografie:

 • Zaregistrujte se jako přispěvatel.
 • Přečtěte si instrukce a seznamte se s pokyny pro odesílání fotografií.
 • Nahrajte své fotografie a přidejte metadata, popisy a relevantní klíčová slova.
 • Odešlete fotografie ke kontrole.
 • Zapojte se do fotografických soutěží a pokuste se vyhrát věcné ceny.

Pokud váháte a myslíte si, že nemáte na to konkurovat ostatním, zamyslete se znovu. Do těchto soutěží se nepřipojují jen odborníci.

Soutěžící bývají fotografové na různé úrovni, takže se nezdráhejte zkusit svoje štěstí.

Tip: Existuje spousta fotografických soutěží, kterých se můžete zúčastnit, a kde hlavní cenou nejsou tisíce korun, ale tisíce dolarů! To si vaši pozornost rozhodně zaslouží. Přispět můžete do:

 • National Geographic,
 • National Photographic Awards,
 • Sony World Photography Awards,
 • Wildlife Photographer of the Year,
 • Czech Grand Design.

A mnohé další. Stačí si jen vybrat.

 1. Založte si fotografický blog nebo kanál na YouTube

Blogeři vydělávají peníze prostřednictvím reklam a sponzorovaného obsahu.

Pokud jste zdatný fotograf i spisovatel, můžete začít vydělávat peníze založením vlastního fotografického blogu.

Tip: Můžete vytvářet návody, sdílet tipy a triky nebo psát recenze na všechny druhy fotografického vybavení a softwaru. Proveďte průzkum a pište o tématech, o která se lidé nejvíce zajímají.

Jakmile provedete průzkum, zjistěte, jaká klíčová slova lidé hledají a která se vztahují na vaši fotografickou oblast. Jen tak budete moci vytvářet vhodný obsah.

Podobně můžete vydělávat peníze založením kanálu na YouTube. Je to v podstatě stejný obsah (návody, recenze atd.), ale ve formě videa.

 1. Prodejte své vlastní fotografie

Krásná fotografie je umělecké dílo – a lidé za umění rádi zaplatí.

Pokud si chcete vydělat nějaké peníze navíc prodejem vlastních fotek, budete muset dodržet několik základních pravidel.

Např. vybrat si, jak svoje díla budete prodávat:

 • Prodávejte své fotografie na vlastních webových stránkách, nebo je nahrávejte na tematické stránky (jako je ImageKind).
 • Přineste zarámované kopie fotografií k prodeji na umělecké a řemeslné veletrhy, nebo je prodávejte prostřednictvím platformy Etsy.
 • Vystavte fotografie v kavárnách, restauracích a dalších prodejnách.
 • Nabídněte svým klientům tištěné kopie.
 • Prodávejte fotografie v místních uměleckých nebo fotografických galeriích.

Než začnete prodávat výtisky, najděte si nejprve dobrou tiskařskou službu, abyste zajistili kvalitu konečného produktu. Obecně platí, že lidé běžně nekupují fotografie, na kterých jsou jiní lidé, takže se snažte vyhnout prodeji aktů a obrázků znázorňujících jiné osoby.

#12 – Zkuste kasino aplikace na vydělávání peněz (s bonusy zdarma)

Za zkoušku nic nedáte. Tu a tam se na internetu objeví aplikace, která vám může přinést 3000 či 5000 Kč zdarma.

Pokud se bavíme o tom, že se držíte při zemi a nečekáte miliony za klikání online, je možné narazit na společnosti, které dávají peněžní bonusy za registraci.

Bonus Joker symbol

Když chcete vydělat 1000 Kč denně (a ne každý den), je možné zkusit:

ApolloGames (+5000 Kč ke vkladu zdarma)

Povedené online kasino se spoustou skvělých her na automatech. Hodí se pro jedince, kteří mají odvahu vyzkoušet si populární hry, zkusit vyhrát multiplikované bonusy nebo třeba jackpot.

zlatý jackpot Apollo

Výhodou je bonus 5000 Kč, který dostanete zdarma k vašemu vkladu.

 

Betano (350+600 Kč ke vkladu zdarma)

Platforma zabývající se hazardními sázkami. Nemusíte se bát, že jde o „žrout vkladů“ někde na Kokosových ostrovech.

Betano online automaty

Betano má povolení od Ministerstva financí ČR, které tuto online aplikaci důsledně kontroluje.

Za minimální vklad si můžete vsadit na sport nebo vyzkoušet výherní automaty v online kasinu. Nyní s bonusem až 600 Kč zdarma bez rizika a 350 Kč za registraci a ověření.

 

Forbes Casino (+50000 Kč ke vkladu zdarma)

Skvěle hodnocené online kasino se spoustou graficky povedených her na výherních automatech. Chcete-li zkusit pořádné hry a ještě získat odměny ke hře, Forbes je zde pro vás.

Zlatý jackpot Forbes casino

Vstupní bonus ve výši až 50000 Kč obdržíte zdarma k vašemu vkladu.

 

Závěr

Jak vidíte, vybudovat si solidní vedlejší příjem generující zisk (minimálně) 1000 Kč denně není zas až tak složité.

Potřebujete dobrý nápad a trochu trpělivosti, abyste překonali úvodní překážky.

Trefíte-li jackpot v podobě spolehlivých aplikací na vydělávání peněz, můžete si drobné sumy připisovat i v rámci pasivního příjmu.

Je ale potřeba udělat důkladný průzkum trhu a nenaletět na první solidně se tvářící nabídku.

🔥TIP: ZÍSKEJTE PENĚŽNÍ BONUSY ZCELA ZDARMA🔥
👉 Získejte špičkové bonusy a volná zatočení zdarma
[VÍCE INFORMACÍ ZDE]

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.
Hrajte zodpovědně.

Nová online casina
Vstupní bonus 5000 Kč + 100 FREE SPINŮ ZDARMA (100 volných zatočení zdarma za registraci)
Vstupní bonus 50000 Kč + 50 FREE SPINŮ ZDARMA (50 volných zatočení zdarma za registraci + věrnostní bonusy)
Vstupní bonus 600 Kč + 500 Kč za registraci ZDARMA (600 Kč uvítací bonus bez rizika + 400 free spinů a 100 Kč sázka zdarma za registraci a ověření účtu)
Vstupní bonus 10000 Kč + 200 FREE SPINŮ ZDARMA (200 volných zatočení nebo 200 Kč za registraci + 10000 Kč k prvnímu vkladu)
Vstupní bonus 15000 Kč + 150 FREE SPINŮ ZDARMA (50 volných zatočení zdarma za registraci + 100 volných zatočení za protočení 1000 Kč + věrnostní bonusy)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. | © Copyright 2023 MAXITIP