Jak sázet na tenis [+50000 Kč bonus]

Jak sázet na tenis? Tenis patří k divácky nejoblíbenějším sportům, a to se projevuje i v jeho oblíbenosti mezi sázkaři.

Vedle fotbalu a hokeje patří tenis mezi sporty, na které sázkaři sází nejvíce peněz.

Oblíbené jsou přitom nejen velké turnaje typu grandslamů nebo Davisova poháru, ale i malé turnaje, kterých se účastní až hráči z druhé světové stovky žebříčku.

Každý, kdo to se sázením na tenis myslí vážně, by se měl seznámit se základními pravidly pro kurzového sázení právě na tento sport.

 

Jak sázet na tenis aneb Bez znalosti pravidel to nepůjde

Každý sázkař musí mít dokonalý přehled o tenisových pravidlech, nesmí ani na chvíli zaváhat při vysvětlování pojmů jako je hra, set, break, servis, dvojchyba, single, double, počet gamů v tenise apod.

Hráč musí také rozumět fungování tenisového světa a chápat rozdíl mezi turnaji různých typů (zmíněně grandslamy, challengery, běžné turnaje ATP, nebo WTA apod.).

Je třeba se také orientovat v rozdílech, které přináší dvouhra, čtyřhra, nebo týmové soutěže. Teprve potom se může pokoušet zjišťovat jak sázet na tenis.

kurzové sázení tenis

Ti nejlepší sázkaři si vždy vyberou jednu nebo několik málo kategorií, na které se specializují, a v nichž neustále prohlubují své znalosti.

Jako u všech sportů i u tenisu platí, že sázení na ty největší a nejsledovanější turnaje bývá nejobtížnější, neboť bookmakeři jim věnují největší pozornost a kurzy nastavují s největší pečlivostí.

Jen těžko tak bude hráč hledat nějakou jejich chybičku. Naopak turnaje menšího významu skýtají výrazně větší šanci na nalezení bookmakerova zaváhání.

Zaváháním se v tomto případě myslí špatně nastavený kurz, který neodpovídá realitě (nebere např. v potaz aktuální zranění hráče, jeho mediální skandál apod.), což potom může sázkař využít ve svůj prospěch.

Předpokládá to ovšem aktivní vyhledávání informací ze strany sázkaře z maxima možných zdrojů a skutečné ponoření se do problematiky.

Co brát při sázení na tenis v potaz?

O šancích hráče na výhru v konkrétním zápase rozhoduje celá řada faktorů, rozhodně nejde jen o prosté porovnání aktuálního postavení v žebříčku.

Tomu musí odpovídat i strategie sázení na tenis.

Jak sázet na tenis live

Asi tím nejdůležitějším parametrem je schopnost hráče vyhrávat na povrchu na němž se bude hrát daný zápas či turnaj na nějž si chceme vsadit.

Tenis se hraje na čtyř typech povrchu: tráva, antuka, tvrdý povrch a umělý povrch.

Každý hráč má oblíbený jiný typ povrchu, někdo se specializuje na jeden jediný, jiný je univerzálnější, třetí má zase třeba vyloženě neoblíbený povrch.

Další tipy na to, jak sázet na tenis

Kromě povrchu rozhoduje také ruka, jakou daný hráč hraje, respektive schopnost jeho soupeře čelit pravákům, respektive levákům.

Velmi užitečnou službu nabízejí v toto ohledu samotné sázkové kanceláře, které na svých webech nebo v aplikacích umožňují procházení všech možných i nemožných statistik a sázkař si může vypracovat analýzu nadcházejícího zápasu do nejmenších detailů.

Skvělou možností je např. srovnávání vzájemných zápasů s příštím soupeřem.

Další věc, kterou musí hráč brát v potaz je aktuální forma tenisty nebo tenistky (stejně jako jejich soupeřů) a v neposlední řadě je dobré si uvědomit, že v určitých situacích mohou tenisté přistupovat k zápasu trochu jinak, než bychom si přáli.

I když to nikdo z nich nikdy nepřizná, pro ty nejlepší tenisty světa jsou menší turnaje občas spíše tréninkovou příležitostí, možností rozehrát se po zranění atd.

V takových případech bude jejich nasazení přeci jen o trochu menší než ve finále Wimbledonu. I to je dobré zahrnout do svých odhadů.

Co nabízí sázkové kanceláře?

České sázkové kanceláře nabízí sázky na nepřeberné množství tenisových zápasů, od těch největších turnajů po ty nejmenší.

I když je stále možné uzavírat sázky v kamenných pobočkách, naprostá většina sázkařů dnes dává přednost sázení online.

Sázkové kanceláře nabízí na internetu mnoho nesmírně užitečných a zábavných funkcí se kterými je sázení ještě lepší. Platí to pro všechny sporty, pro tenis ale dvojnásob.

Sázení na tenis live

Online sázkové kanceláře nabízí především možnost živého sázení, což je pro tenis naprosto ideální.

Jak sázet na tenis live?

V průběhu zápasu může hráč sázet na další podání, na další hru, na další set, na počet dvojchyb, celkový počet her a mnoho dalšího.

Kurzy se přitom neustále mění a souboj sázkaře s bookmakerem se dostává na úplně jinou úroveň. Za jeden jediný zápas se mohou objevit desítky či spíše stovky sázkových příležitostí.

Velkým lákadlem jsou též živé sportovní přenosy, jež některé sázkové kanceláře ve svých aplikacích poskytují.

Zvláště pro menší turnaje se často jedná o jedinou možnost, jak zápas sledovat. Při jejich sledování je pak i sázení mnohem zábavnější a jedná se o nejlepší možný způsob jak sázet na tenis.

 

Jak sázet na tenis s bonusem až 50000 Kč

Sázení na tenis si může vyzkoušet každý.

Stačí se zaregistrovat a založit si hráčské konto u některé z mnoha sázkových kanceláří aktivních na našem trhu.

Kromě toho, že tím získá možnost sázení a přístup ke všem výhodám popsaným výše, u většiny sázkových kanceláří obdrží i dva vstupní bonusy.

Ten první je spojený jen s registrací a od hráče nic dalšího nevyžaduje. Sázkař tak získá prostředky na sázení, aniž by musel vložit vlastní peníze.

Minimálně první tenisové sázky tak může provést bez rizika. Podobné je to s bonusem za první vklad.

👉 Např. Tipsport nabízí zdarma 300 Kč + 50000 Kč jako bonus.

I v tomto případě jsou to peníze navíc, které může sázkař vsadit na tenis a nebát se, že o ně přijde.

Pokud jste i vy fanoušci bílého sportu a doposud jste na něj nesázeli, možná nadešla doba, kdy to změnit.

Jak sázet na tenis už koneckonců víte. Nezbývá než vám popřát hodně štěstí a zábavy. O tu jde koneckonců především.

🔥TIP: VYZKOUŠEJTE NEJLEPŠÍ BONUSY ZDARMA🔥
👉 Prohlédněte si výhody nejlepších online kasin a sázkových kanceláří v ČR a zahrajte si nyní
[VÍCE INFORMACÍ ZDE]

👉 Získejte nejlepší bonusy a volná zatočení zdarma ještě dnes
[VÍCE INFORMACÍ ZDE]

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.

Nová online casina
Vstupní bonus 5000 Kč + 100 FREE SPINŮ ZDARMA (100 volných zatočení zdarma za registraci)
Vstupní bonus 50000 Kč + 50 FREE SPINŮ ZDARMA (50 volných zatočení zdarma za registraci + věrnostní bonusy)
Vstupní bonus 600 Kč + 500 Kč za registraci ZDARMA (600 Kč uvítací bonus bez rizika + 400 free spinů a 100 Kč sázka zdarma za registraci a ověření účtu)
Vstupní bonus 10000 Kč + 200 FREE SPINŮ ZDARMA (200 volných zatočení nebo 200 Kč za registraci + 10000 Kč k prvnímu vkladu)
Vstupní bonus 15000 Kč + 150 FREE SPINŮ ZDARMA (50 volných zatočení zdarma za registraci + 100 volných zatočení za protočení 1000 Kč + věrnostní bonusy)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. | © Copyright 2023 MAXITIP