Jak sázet na dostihy [+300 Kč na sázení zdarma]

Jak sázet na dostihy? Zde najdete vše o sázení na dostihy, jak sázet, kde sázet a jak získat zdarma 300 Kč na dostihové sázení.

Většina z nás za svůj život hrála stolní hru „dostihy a sázky“, nebo o ni alespoň slyšela.

Tato legendární deskovka nás zabavila na desítky hodin a každého pravděpodobně napadlo, jaké by to bylo skutečně sázet na koňské dostihy.

Podobnosti se skutečným sázením v této hře však najít můžeme. Každý jsme měli oblíbeného koně a stejně tak při sázení můžete zvolit vašeho favorita.

Různí koně mají různé šance na výhru, na rozdíl od dostihů a sázek však může vyhrát i kůň, do kterého by to nikdo neřekl.

Vzhledem k úspěchu dostihů a sázek je dost pravděpodobné, že ke skutečným dostihům a sázením na ně hodně lidí tato hra přivedla.

Ať už vás sázení zajímá kvůli dostihům a sázkám, nebo z jakéhokoliv jinačího důvodu, v tomto článku se dočtete všechny základní informace o tom, jak sázet na dostihy.

 

Sázení na dostihy: Jednoduchá zábava, ale i složitá práce

Na dostihy může sázet opravdu každý, protože nejnižší sázky se pohybují v řádech desetikorun.

Pokud tedy sledujete dostih a chcete si užít trochu napětí, sázky na sympatického koně nebo žokeje jsou pro vás tím pravým.

Nepřemýšlejte o kalkulacích, jak rychle získat peníze, protože v tomto případě má jít především o jednoduchou zábavu.

Zajděte si před dostihem na předvádění, a sice paddock. Uvidíte tam koně, takže si budete moc vybrat, který se vám zdá jako vítěz a hlavně v jaké jsou fyzické kondici.

A pokud s vámi bude vaše dítě, bude mít o to větší radost a zážitek z dostihů, když závodící koně uvidí zblízka, tím spíš, pokud ho necháte vybrat svého favorita, na kterého si vsadíte par desítek korun.

Dostihy a sázky

Jestliže vás však zajímá, jak sázet na dostihy za účelem nějakého toho výdělku, pak nepůjde ani tolik o zábavu, jako spíše o výzkumnickou práci.

Budete si totiž muset pořádně nastudovat všechny podrobnosti, jelikož to samé dělají i bookmakeři. Abyste proti nim zvítězili a vyhráli, bude třeba do toho vložit poměrně dost času.

Je nutné znát informace o závodišti a výsledky koní a jezdců v předchozích dostizích. Především je ale také potřeba znát zdravotní stav a kondici koní, stejně tak současnou kvalitu žokejů.

To, že v předchozích závodech byl žokej v dobré formě neznamená, že se za uplynulý čas nic nezměnilo, stejně tak to platí i pro koně.

Předešlý favorit totiž v současnosti nemusí být zrovna ta správná volba.

Dále je také potřeba vybírat vhodný dostih, jelikož čím je závodiště náročnější, tím je obvykle těžší správně předvídat výsledek.

Základní informace o dostihu najdete v dostihovém programu, podrobnosti důležité pro správný odhad si ovšem budete muset vyhledat sami.

Pokud se v dostizích nevyznáte, je rozhodně lepší si vsadit jen tak pro zábavu, aby bylo sledování zajímavější. Jelikož na to stačí pár desetikorun, tak vás taková sázka rozhodně nezruinuje.

Samozřejmě si můžete sázením i vydělat slušné peníze. To je ovšem velice náročná práce, protože budete potřebovat mít velký přehled nejen o dostizích, ale i koních a žokejích.

Bookmaker má navíc většinou lepší informace, než budete mít vy, takže k takovým sázkám přistupujte opatrně.

 

Jak sázet na dostihy: jde to online

Způsoby, jak sázet na dostihy jsou v podstatě dva. Buďto si můžete vsadit na závodišti u sázkového okénka tak, jak se to dělávalo vždycky.

Dnes však také můžete sázet z pohodlí domova nebo tribuny díky online aplikaci sázkové kanceláře a vyhnout se tak lidem a především dlouhým frontám.

Na výběr máte různé sázkové kanceláře, populární je například Fortuna.  Je důležité zmínit, že kurz se může měnit podle toho, kolik lidí už si vsadilo.

Případná vyplacená výhra bude podle kurzu, který platil v momentě uskutečnění sázky.

Je tedy možné a taky dost pravděpodobné, že se vyplacené výhry budou lidem lišit, i když vsadili stejnou částku.

Jaké sázky jsou zrovna vypsány se dozvíte v dostihovém programu, v kterém najdete všechny potřebné informace, jak o startujících koních, tak o druhu vypsaných sázek.

Jak sázet na dostihy přes Fortuna

Nejčastější sázky na dostihy

Obecně se dá ovšem říct, že jsou nejčastěji vypisovány následující sázky:

Jak se dá očekávat, můžete si samozřejmě tradičně vsadit na vítěze dostihu.

Další možností je pak vsadit si na určité umístění. Lze například sázet, že se vámi vybraný kůň umístí například na prvním až třetím místě nebo třeba na druhé až páté místo.

Jako další možnost máte tzv. pole proti. Taková sázka se vypisuje v případě, že má dostih svého favorita. Vy pak v podstatě sázíte proti jeho výhře.

Dalším druhem je pak akumulovaná sázka, kde sázíte na koně ve více dostizích. Tady pozor, jelikož musí být všechny tipy správné, jinak prohrajete.

Nakonec tu máme možnost duelu, kdy vsadíte na dvojici koní proti sobě a vyhrává ten, který doběhne do cíle dřív.

Nejjednodušší variantou pro vás bude vsadit si online přes sázkovou kancelář a zvolit buďto sázku na vítěze, nebo sázku na umístění.

Co si vyberete je však jen na vás, takže pokud se v dostizích vyznáte, může pro vás být lepší i jiná možnost sázky.

 

Jak vsadit na Velkou Pardubickou

Pokud vás zajímá, jak sázet na dostihy, pravděpodobně přemýšlíte i nad Velkou Pardubickou. Tento ikonický dostih zná v Česku pravděpodobně opravdu každý.

Sázet na Velkou Pardubickou pro zábavu a zpestření sledování je jednoduché, pokud však chcete sázet s cílem výdělku, jde o jeden z náročnějších dostihů.

Vsadit si můžete například na vítěze nebo na místo.

sázení na dostihy

Sázky můžete uzavírat jak osobně u sázkového okénka, ale především u sázkových kanceláří online dokud dostih nezačne.

Právě na Velkou Pardubickou si sází čím dál tím více lidí, těší ohromné popularitě a určitě si odnese zážitek a možná i výhru.

 

Sázejte na dostihy s rozumem

Nezapomínejte, že sázení je hazard.

Pár desítek korun pro zábavu nikomu neublíží, ale pokud chcete sázet vetší finanční obnos, pořádně se rozmyslete, zda máte dostatek informací na to uskutečnit sázku a jak velká je vaše šance na výhru.

Dostihy jsou především o zábavě, trocha adrenalinu ze sázky požitek z dostihů vylepší, ale určitě nechcete odejít bez peněz a naštvaní.

Pokud pro vás sázení není, ale máte děti, běžte se na nějaký ten dostih podívat.

Můžete nechat svoji ratolest vybrat si svého favorita a vsadit na něj pár desetikorun, potomek z toho bude mít velkou radost a cítit se důležitě, o to víc, když jeho koník vyhraje.

Tak jako tak to bude parádní den strávený sledováním zábavného sportovního klání, na který budete jistě dlouho vzpomínat.

Příjemnou zábavu při sledování, a pokud si vsadíte, tak i hodně štěstí!

🔥TIP: VYZKOUŠEJTE ONLINE KASINA A NEJLEPŠÍ BONUSY ZDARMA🔥
👉 Získejte nejlepší bonusy a volná zatočení zdarma ještě dnes
[VÍCE INFORMACÍ ZDE]

👉 Prohlédněte si výhody nejlepších legálních online kasin a sázkových kanceláří v ČR a zahrajte si nyní
[VÍCE INFORMACÍ ZDE]

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.

Nová online casina
Vstupní bonus 5000 Kč + 100 FREE SPINŮ ZDARMA (100 volných zatočení zdarma za registraci)
Vstupní bonus 50000 Kč + 50 FREE SPINŮ ZDARMA (50 volných zatočení zdarma za registraci + věrnostní bonusy)
Vstupní bonus 600 Kč + 500 Kč za registraci ZDARMA (600 Kč uvítací bonus bez rizika + 400 free spinů a 100 Kč sázka zdarma za registraci a ověření účtu)
Vstupní bonus 10000 Kč + 200 FREE SPINŮ ZDARMA (200 volných zatočení nebo 200 Kč za registraci + 10000 Kč k prvnímu vkladu)
Vstupní bonus 15000 Kč + 150 FREE SPINŮ ZDARMA (50 volných zatočení zdarma za registraci + 100 volných zatočení za protočení 1000 Kč + věrnostní bonusy)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. | © Copyright 2023 MAXITIP