Hvězda NBA se stává globálním ambasadorem pro Betano

Hvězda NBA Giannis Antentokounmpo se stává vůbec prvním globálním ambasadorem značky Betano.

Dvojnásobný nejužitečnější hráč NBA a šampion NBA z roku 2021 se připojuje ke společnosti Betano v rámci partnerství v oblasti obsahu, akce a práci s komunitou.

Superhvězda Milwaukee Bucks, všeobecně známá jako The Greek Freak, a Kaizen Gaming, mateřská společnost Betano, sdílejí společné řecké „dědictví “ i skutečný úspěch na mezinárodním herním poli.

Za necelých deset let se společnost Kaizen Gaming vypracovala z řeckého start-upu na globálního hráče, který v současnosti působí ve 12 zemích Evropy, Latinské a Severní Ameriky.

V roce 2022 byla společnost také oceněna jako Operátor roku v rámci cen EGR.

„Beru svou podporu vážně a vždy se snažím o partnerství, která pro mě něco znamenají. Ve společnosti Betano jsem našel skvělou shodu, a to nejen v naší společné vášni pro sport, ale také v naší snaze a odhodlání neustále se zlepšovat,“ zmínil Giannis Antentokounmpo.

„Lepšího globálního ambasadora pro naši značku Betano jsme si nemohli přát. Kromě toho, že je Giannis nejlepším aktivním basketbalistou na světě, ztělesňuje vše, čeho si ve společnosti Kaizen Gaming vážíme, a to je tvrdá práce, odhodlání, neustálé zlepšování a především pokora. Ačkoli se naše obory mohou lišit, vidíme v něm vše, za čím si stojíme a co je cílem naší značky a naší společnosti, tedy špičkového mezinárodního hráče, který stojí oběma nohama na zemi,“ řekl George Daskalakis, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Kaizen Gaming.

Společnost Kaizen Gaming v současné době prostřednictvím svých značek Betano a Stoiximan sponzoruje některé z nejlepších evropských a latinskoamerických fotbalových týmů, mimo jiné FC Porto, Sporting CP a SL Benfica v Portugalsku, Oympiacos FC, Panathinaikos FC a PAOK FC v Řecku a také Atletico Mineiro a Fluminense v Brazílii.

Kaizen Gaming byla také první společností v oboru, která podepsala smlouvu s FIFA na mistrovství světa, a to během mistrovství světa ve fotbale v Kataru 2022.

Získejte nyní 3000 Kč + 300 Kč + 50 free spinů

Vyzkoušejte hraní a sázení s Betano a získejte ještě dnes jedinečné bonusy a odměny:

👉3000 Kč vstupní bonus + 300 Kč a 50 free spinů za ověření (ZDE)

Betano je přední provozovatel online sportovního sázení a kasino her.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.

Nová online casina
Vstupní bonus 5000 Kč + 100 FREE SPINŮ ZDARMA (100 volných zatočení zdarma za registraci)
Vstupní bonus 50000 Kč + 50 FREE SPINŮ ZDARMA (50 volných zatočení zdarma za registraci + věrnostní bonusy)
Vstupní bonus 600 Kč + 500 Kč za registraci ZDARMA (600 Kč uvítací bonus bez rizika + 400 free spinů a 100 Kč sázka zdarma za registraci a ověření účtu)
Vstupní bonus 10000 Kč + 200 FREE SPINŮ ZDARMA (200 volných zatočení nebo 200 Kč za registraci + 10000 Kč k prvnímu vkladu)
Vstupní bonus 15000 Kč + 150 FREE SPINŮ ZDARMA (50 volných zatočení zdarma za registraci + 100 volných zatočení za protočení 1000 Kč + věrnostní bonusy)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. | © Copyright 2023 MAXITIP