FAQ - nejčastější dotazy

Jak se mohu zaregistrovat?

Registraci zahájíte vyplněním registračního formuláře ZDE, kde si založíte dočasné hráčské konto. Toto konto platí po dobu maximálně 30 kalendářních dnů. Abyste získali plnohodnotné konto, musíte se nechat fyzicky ověřit naším partnerem, nabo na vybraných pobočkách a na kontě si nastavit či odmítnout jednotlivě sebeomezující opatření a ověřit platební metodu.

Proč po mě chcete tolik údajů?

Sázkové kanceláře podléhají Zákonu o hazardních hrách č. 186/2016 sb., dále pak musí plnit normu AML zákona č. 253/2008 Sb., kdy jsme povinni získat od sázejícího následující údaje: jméno, všechna příjmení, pohlaví, telefonní číslo, email, rodné číslo, datum a místo narození, občanství, prohlášení o politicky exponované osobě, adresa trvalého pobytu. MAXITIP následně prostřednictvím Ministerstva financí dálkovým způsobem ověří totožnost a věk sázejícího.

Co potřebuji za doklady k registraci?

Doklad prokazující Vaši totožnost. Pro občany ČR je to platný občanský průkaz. V případě cizinců to může být platný cestovní pas, povolení k pobytu.

Co jsou sebeomezující opatření?

Zavádí je nový zákon a jde o opatření, které podporuje zodpovědné hraní. Každý sázkař si musí určit, zda nějaký limit chce, nebo sebeomezující opatření odmítá a bude sázet bez limitů. Po dosažení maximálních hodnot nelze pokračovat ve hře. Důvodem je ochrana sázejících před možnou závislostí na sázkových hrách. Toto nařízení vychází ze Zákona o hazardních hrách č. 186/2016 Sb.

Můžu si sebeomezení změnit?

Můžete, ale změna se neprojeví hned. Při zpřísnění opatření (nastavíte si tvrdší limit) to bude o následující půlnoci, při zmírnění (měkčí limit) dokonce až o půlnoci sedmého dne – opět to vyplývá přímo ze zákona. Navíc, pokud si znemožníte přístup ke kontu, bude možné změnu udělat až ve chvíli, kdy vám omezení vyprší.

Proč musím vyplnit bankovní účet, když chci vkládat peníze jen v hotovosti?

Pokud budete chtít sázet on-line, musíte mít ověřený alespoň jeden platební prostředek vedený na vaše jméno, tak to stanovuje zákon. K takovému ověření musí dojít, i když pak už budete dotovat a vybírat třeba už jen v hotovosti. (Maximální limit vkladu na pobočce na internetové konto je 5.000,- Kč za 24 hodin, to samé platí i pro výběr, tedy 5.000,- Kč za 24 hodin)

Jak se platební prostředek ověřuje?

Možnosti jsou dvě. První variantou je, že zadáte číslo bankovního účtu a z něho provedete libovolný vklad. Bankovní účet musí být veden na Vaše jméno. Provedením vkladu dojde k ověření automaticky. Druhá možnost bude manuální. Proběhne tak, že pošlete dokument prokazující vlastnictví bankovního účtu nebo platební karty. Takovým dokladem je třeba smlouva k účtům nebo výpis, musí na nich ale být viditelné číslo účtu a vaše jméno. Na základě toho vám platební prostředek ověříme a schválíme.

Na jaké bonusy mám nárok po registraci?

Po registraci máte nárok na startovací bonus až 1 000,- Kč a vstupní bonus až 100.000,- Kč (200% z hodnoty prvního vkladu po úspěšné registraci). Nabízíme také další bonusy, které průběžně měníme, např. podle právě probíhajících sportovních událostí.

Podrobné podmínky najdete v sekci bonusy.

Co se stane, pokud nestihnu doplnit všechny údaje do 30-ti dní?

Pokud tato situace nastane, zákon nám nedává jinou možnost než Vaše dočasné konto zrušit. V takovém případě Vám můžeme vrátit maximálně částku, která dosahuje hodnoty provedených vkladů. Pokud tedy například vložíte celkem 1 000,- Kč a v okamžiku zrušení dočasného konta na něm máte 1 500,- Kč, dostanete zpátky původních 1 000,- Kč. Zároveň stále platí horní hranice vkladů na dočasné konto (3 000,- Kč). Registrační proces pak budete muset absolvovat znovu od začátku. Proto vám doporučujeme dokončit registraci v co nejkratší době, abyste se vyhnuli komplikacím se zřízením konta.

Jaké jsou technické požadavky pro online sázení?

  • Microsoft Windows 7 a vyšší
  • Mac OSX 10.10 a vyšší
  • Aktuální verze Google Chrome
  • Aktuální verze Mozilla Firefox
  • Microsoft Internet Explorer 9 a vyšší
  • Aktuální verze Safari

Nepamatuji si přihlašovací údaje, co mám dělat?

Pokud si na některý z přihlašovacích údajů nemůžete vzpomenout, postupujte takto:

Neznáte uživatelské jméno – kontaktujte zákaznickou podporu, email musí být odeslán z emailové adresy uvedené při registraci a doručen na podpora@maxi-tip.cz

Neznáte přístupové heslo – na úvodní webové stránce MaxiTipu klikněte na ikonu „Zapomenuté heslo“ (vpravo nahoře). Do políčka vyplňte své telefonní číslo a klikněte na políčko ODESLAT. Zadejte nové heslo, ověřovací pin, který Vám přišel v sms a klikněte na políčko NASTAVIT HESLO. Vyplníte uživatelské jméno a heslo a přihlásíte se na hráčský účet.

Nenašli jste odpověď na Váš dotaz?

Neváhejte kontaktovat naši zákaznickou podporu. Využít můžete tyto možnosti:

  • na chatu denně od 9:00 – 22:00