Filtr

Vyber filtr

Tiket

Není vybraná žádná sázka.
Pro výběr sázky klikněte na příslušný kurz

Startovací bonus

Vstupní bonusVěrnostní bonus

Zkontroluj tiket

Napiš číslo tiketu

Maxi-Tip - druhy sázek


Mezi základní druhy sázek, na které MAXI-TIP sázky přijímá, patří SÓLO sázky a AKO sázky. SÓLO sázky jsou na jedinou příležitost, která je vybrána z celkové kursové nabídky příležitostí zveřejněných MAXI-TIPem. AKO sázky jsou sázky na dvě a více příležitostí současně, které jsou vybrány z celkové kursové nabídky příležitostí zveřejněných MAXI-TIPem. Celkový kurs AKO sázek je roven součinu kursů jednotlivých tipů na příležitosti, přičemž celkový kurs je zaokrouhlován na dvě desetinná místa.

Rozpisové sázky (KOMBI sázky)


Účastníci mohou své tipy různě kombinovat (vytvářet jednotlivé SÓLO sázky a AKO sázky) a pro zjednodušení a urychlení při tom využívat rozpisových sázek. Rozpisové sázky jsou takové, kde na jednom výpisu sázek je sdruženo více různých sázek.

Malá domů


Jedná se o druh sázky, kdy účastník hazardní hry vyhrává i v případě neuhodnutí právě jedné příležitosti obsažené na tiketu. Podmínky uzavření takovéto sázky:

- minimální celkový Kurs na tiketu 200
- maximální kurs na jednu sázkovou Příležitost 5

Live sázky


Druh kursové sázky, na kterou jsou sázky přijímány v průběhu konání sázkové události.

Náhled tiketu


Po kliknutí na příslušný zápas (na kurz), se Vám vpravo na webu objeví tabulka s nachystanou sázkou a tři kolonky : celkový kurz, vklad, možná výhra. Po vyplnění vkladu klikněte na ikonku zvětšovací lupy, pro zobrazení náhledu.