Filtr

Vyber filtr

Tiket

Není vybraná žádná sázka.
Pro výběr sázky klikněte na příslušný kurz

Zkontroluj tiket

Napiš číslo tiketu

Maxi-Tip - druhy sázek


Mezi základní druhy sázek, na které MAXI-TIP sázky přijímá, patří SÓLO sázky a AKO sázky. SÓLO sázky jsou na jedinou příležitost, která je vybrána z celkové kursové nabídky příležitostí zveřejněných MAXI-TIPem. AKO sázky jsou sázky na dvě a více příležitostí současně, které jsou vybrány z celkové kursové nabídky příležitostí zveřejněných MAXI-TIPem. Celkový kurs AKO sázek je roven součinu kursů jednotlivých tipů na příležitosti, přičemž celkový kurs je zaokrouhlován na dvě desetinná místa.

Rozpisové sázky (KOMBI sázky)


Účastníci mohou své tipy různě kombinovat (vytvářet jednotlivé SÓLO sázky a AKO sázky) a pro zjednodušení a urychlení při tom využívat rozpisových sázek. Rozpisové sázky jsou takové, kde na jednom výpisu sázek je sdruženo více různých sázek.

Malá domů


Jedná se o druh sázky, kdy účastník hazardní hry vyhrává i v případě neuhodnutí právě jedné příležitosti obsažené na tiketu. Podmínky uzavření takovéto sázky:

- minimální celkový Kurs na tiketu 200
- maximální kurs na jednu sázkovou Příležitost 5

Live sázky


Druh kursové sázky, na kterou jsou sázky přijímány v průběhu konání sázkové události.

Vstupní bonus


Po aktivaci trvalého herního účtu proveďte vklad na herní konto a získejte vstupní bonus v hodnotě 10 % vašeho prvního vkladu, nejvýše však ve výši 100.000 Kč. Čím vyšší vklad, tím vyšší bonus. Každý sázející má možnost přijmout vstupní bonus tak, že zaškrtne políčko „ANO chci získat bonus“ při prvním peněžním vkladu na svoje herní konto po úspěšném dokončení registrace. Bonus se připíše na herní konto ihned poté, kdy obrat na herním kontě dosáhne 1,5 násobku hodnoty prvního vkladu, přičemž do požadovaného obratu se započítávají všechny tikety vsazené na herním kontě prostřednictvím internetové aplikace MAXITIPu, které mají po vyhodnocení minimální celkový kurz 2. Denní limit není stanoven! Maximální doba, po kterou je vstupní bonus aktivní, je 1 rok ode dne vložení prvního vkladu.

Aktivační bonus


Pro získání 200 Kč na peněžní účet, je nutné provést registraci a aktivaci účtu. Po úspěšné aktivaci účtu Vám bude na peněžní konto připsán aktivační bonus 200 Kč. Tento bonus můžete využívat bez jakéhokoliv omezení. Využijte bonus na vyzkoušení všech našich služeb.

Náhled tiketu


Po kliknutí na příslušný zápas (na kurz), se Vám vpravo na webu objeví tabulka s nachystanou sázkou a tři kolonky : celkový kurz, vklad, možná výhra. Po vyplnění vkladu klikněte na ikonku zvětšovací lupy, pro zobrazení náhledu.