4 kroky k registraci

1. DOČASNÉ KONTO

V sekci ZAREGISTRUJTE SE si vytvoříte dočasné konto.

1.1 Zvolíte si a vyplníte Přihlašovací jméno, Heslo a další osobní identifikační údaje podle Zákona o hazardních hrách a seznámíte se s Herním plánem a Obchodními podmínkami.

1.2 Po vyplnění všech údajů a odeslání dat Vám přijde na registrovaný telefon SMS s ověřovacím kódem a po jeho zadání se Vám vytvoří dočasné konto (platnost 30 dní).

2. SEBEOMEZUJÍCÍ OPATŘENÍ

2.1. V menu Můj účet v Nastavení musíte JEDNOTLIVĚ nastavit, nebo odmítnout limity pro každou položku a odeslat nastavení.

3.  OVĚŘIT PLATEBNÍ METODU

3.1. V menu Můj účet v Nastavení zvolte Osobní údaje a zadejte údaje o své platební kartě, či svém bankovním účtu. Bez vyplnění těchto údajů nelze převést platbu na Váš hráčský účet.

3.2. Platební karta - Ověření platební karty lze pouze nahraným dokumentem, který potvrdí, že jste majitelem platební karty. Takovým dokladem je třeba smlouva z banky k platební kartě (kde musí být viditelné č. karty a Vaše jméno), nebo foto platební karty tak, aby bylo viditelných prvních 6 a poslední 4 čísla a Vaše jméno. Požadované soubory přiložíte pomocí políčka Procházet a Uložit.

3.3. Bankovní účet - Ověření bankovního účtu proběhne buď prvním vkladem z uvedeného účtu, nebo můžete nahrát dokument, který potvrdí, že jste vlastníkem účtu. Takovým dokladem je třeba smlouva k účtu nebo výpis z účtu. Na dokladu musí být viditelné číslo bankovního účtu a Vaše jméno, ostatní údaje můžete zakrýt. Požadované soubory přiložíte pomocí políčka Procházet a Uložit.

3.4. Výběr hotovosti z hráčského účtu je možný dle zákona pouze na ověřený bankovní účet nebo v hotovosti na pobočce (na pobočce je ovšem ze zákona limit max.5.000,-/24hod).

4.  OVĚŘIT IDENTITU NA NAŠICH POBOČKÁCH, NEBO U NAŠICH ZAMĚSTNANCŮ

4.1 S platným osobním dokladem (občanský průkaz) se dostavte na naši pobočku, kde údaje, které jste uvedli v registračním formuláři a číslo vašeho občanského průkazu zadá podle Zákona o hazardních hrách a Zákona AML do formuláře náš pracovník a potvrdí tím vaší identitu.

4.2. Můžete také využít možnost nechat si ověřit identitu na České poště prostřednictvím služby Czech-Point

Pozn.: Kontaktujte naši podporu, která vám pomůže s výběrem vhodné pobočky a v případě Czech-Pointu Vám zašle instrukce na poštu.

Podrobný popis registrace najdete ZDE