Tiket

Není vybraná žádná sázka.
Pro výběr sázky klikněte na příslušný kurz

Startovací bonus

Vstupní bonus



Věrnostní bonus

Zkontroluj tiket

Napiš číslo tiketu

Výsledky

SUPERAKO - Fotbal - mezinárodně - ME kvalifikace 17.11.2019
vítěz ano/ne Výherní tipy Výsledky Data  
Česko, Anglie, Francie i Turecko vyhrají
pouze sólo
ne 2 17.11. 18:00
 
Fotbal - Mezinárodní klubové - Copa Premier Centroamericana
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Comunicaciones - Real Espana 1,1X,12 2:1 17.11. 18:00 +3
 
Fotbal - Mezinárodní klubové - Přátelsky
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
America Mexico - Monterrey 2,X2,12 1:2 17.11. 01:30 +3
 
Krasnodar - FK Rostov 1,1X,12 1:0 17.11. 14:00 +3
 
Kluž - Kisvarda FC 1,1X,12 2:0 17.11. 15:00 +3
 
Fotbal - Mezinárodní mládežnické - ME 21 kvalifikace
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Německo - Belgie 2,X2,12 2:3 17.11. 16:00 +54
 
Fotbal - Česko - ČFL
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Bohemians 1905 B - Pardubice B 1,1X,12 1:0 17.11. 10:15 +4
 
Liberec B - Ústí nad Orlicí X,1X,X2 3:3 17.11. 10:15 +4
 
Sparta B - Vltavín 1,1X,12 4:1 17.11. 10:15 +4
 
Slavia Praha B - Rakovník 1,1X,12 4:2 17.11. 10:15 +4
 
Dukla Praha B - Živanice 2,X2,12 1:2 17.11. 10:15 +4
 
Karlovy Vary - Plzen B 2,X2,12 2:3 17.11. 10:30 +4
 
Fotbal - Česko - Divize B
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Meteor Praha - Český Brod 2,X2,12 0:1 17.11. 10:00
 
Fotbal - Česko - Divize C
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Čáslav - Velké Hamry 1,1X,12 4:2 17.11. 10:15
 
Nymburk - Dvůr Králové 2,X2,12 2:5 17.11. 13:30
 
Fotbal - Česko - Mělník IV.třída sk.A
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Lužec B - Všetaty 1,1X,12 4:1 17.11. 13:30
 
Fotbal - Česko - Stř.kraj I.B třída - sk. A
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Hostouň B - Velké Přítočno 1,1X,12 4:1 17.11. 10:15
 
Unhošť - Jedomělice 2,X2,12 0:1 17.11. 13:30
 
Fotbal - Česko - Stř.kraj I.B třída - sk. B
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Hovorčovice - Milovice 1,1X,12 5:2 17.11. 13:30
 
Úvaly - Libčice 1,1X,12 2:0 17.11. 13:30
 
Fotbal - Česko - Stř.kraj I.B třída - sk. C
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Ostrá B - Suchdol 1,1X,12 3:1 17.11. 10:15
 
Městec Králové - Býchory 1,1X,12 3:1 17.11. 13:30
 
Fotbal - Anglie - 3. liga
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Tranmere - Wacombe 2,X2,12 0:2 17.11. 13:00 +54
 
Fotbal - Španělsko - 2. liga
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
SD Ponferradina - Girona X,1X,X2 1:1 17.11. 12:00 +54
 
AD Alcorcon - Malaga 1,1X,12 1:0 17.11. 14:00 +53
 
Oviedo - Gijon X,1X,X2 0:0 17.11. 16:00 +53
 
CD Lugo - Santander X,1X,X2 1:1 17.11. 18:30 +54
 
Mirandes - Las Palmas 1,1X,12 2:1 17.11. 18:30 +54
 
Tenerife - Cadiz X,1X,X2 1:1 17.11. 21:00 +53
 
Fotbal - Španělsko - 3. liga
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
CD Atletico Baleares - Real Madrid B X,1X,X2 1:1 17.11. 12:00 +51
 
UD San Sebastian Reyes - SCR Pena Deportiva 2,X2,12 1:2 17.11. 12:00 +54
 
CF Rayo Majadahonda - UP Langreo 2,X2,12 0:2 17.11. 12:00 +52
 
UD Levante B - CF La Nucía 1,1X,12 3:1 17.11. 12:00 +52
 
AE Prat - RCD Espanyol B 2,X2,12 0:2 17.11. 12:00 +51
 
Granada CF B - Villarrubia CF X,1X,X2 0:0 17.11. 12:00 +51
 
Huelva - Murcia X,1X,X2 0:0 17.11. 12:00 +51
 
Sadcf Internacional De Madrid Dsl - Las Palmas B 1,1X,12 6:0 17.11. 12:00 +52
 
FC Andorra - CD Ebro 1,1X,12 2:1 17.11. 12:00 +52
 
CD Tudelano - Real Sociedad B X,1X,X2 0:0 17.11. 12:00 +53
 
Racing Ferrol - UD Melilla X,1X,X2 3:3 17.11. 12:00 +52
 
UD Ibiza - Eivissa - Getafe CF B 1,1X,12 1:0 17.11. 12:00 +52
 
UE Llagostera - Lleida 1,1X,12 1:0 17.11. 12:00 +52
 
Real Valladolid B - CD Calahorra X,1X,X2 1:1 17.11. 15:30 +51
 
Sanluqueño - Sevilla B 2,X2,12 1:2 17.11. 16:30 +52
 
Marbella FC - Yeclano Deportivo 1,1X,12 2:1 17.11. 16:30 +52
 
Pontevedra CF - Marino Luanco 1,1X,12 3:0 17.11. 17:00 +53
 
CF Salmantino - Deportivo Alaves II 1,1X,12 1:0 17.11. 17:00 +51
 
CE Sabadell - Tarragona 1,1X,12 2:0 17.11. 17:00 +52
 
RB Linense - CD Badajoz 1,1X,12 1:0 17.11. 17:00 +53
 
Merida AD - Algeciras CF 1,1X,12 4:2 17.11. 17:00 +53
 
Don Benito - CF Cadiz B X,1X,X2 1:1 17.11. 17:00 +51
 
Ucam Murcia CF - Cordoba X,1X,X2 1:1 17.11. 17:00 +52
 
Orihuela - Castellon X,1X,X2 2:2 17.11. 17:00 +52
 
Cartagena - Talavera X,1X,X2 2:2 17.11. 17:00 +52
 
Cultural Leonesa - Club Haro Deportivo 1,1X,12 2:0 17.11. 17:00 +53
 
UD Logrones - Burgos CF 1,1X,12 3:0 17.11. 17:00 +53
 
FC Barcelona B - UD Cornella X,1X,X2 3:3 17.11. 18:00 +51
 
Real Irun - CD Guijuelo 1,1X,12 2:1 17.11. 18:00 +52
 
Hercules - Valencia CF Mestalla X,1X,X2 1:1 17.11. 18:00 +51
 
Fotbal - Nizozemsko - 2. liga
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Telstar - Deventer 2,X2,12 0:2 17.11. 12:15 +55
 
Den Bosch - Ex.rotterdam X,1X,X2 3:3 17.11. 14:30 +54
 
Cambuur - Omniworld 1,1X,12 3:1 17.11. 16:45 +55
 
Fotbal - Portugalsko - 2. liga
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Mafra - Covilha X,1X,X2 2:2 17.11. 12:15 +53
 
Fotbal - Alžírsko - 1. liga
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
MC Alger - Bordj Bou 1,1X,12 1:0 17.11. 18:45 +8
 
Fotbal - Argentina - 2. liga
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Gimnasia Y Esgrima Mendoza - Instituto 1,1X,12 2:1 17.11. 21:30 +52
 
Fotbal - Austrálie - 1. liga
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Queensland - Melbourne City FC 1,1X,12 4:3 17.11. 06:00 +55
 
Sydney - Melbourne 1,1X,12 2:1 17.11. 08:30 +55
 
Fotbal - Belgie - 2. liga
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
St. Gilloise - Virton 1,1X,12 2:0 17.11. 16:00 +53
 
Roeselare - Westerlo 2,X2,12 3:5 17.11. 20:00 +53
 
Fotbal - Brazílie - 1. liga
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Bahia - Palmeiras X,1X,X2 1:1 17.11. 20:00 +9
 
Gremio - Flamengo 2,X2,12 0:1 17.11. 20:00 +9
 
Fotbal - Brazílie - 2. liga
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
SAO Bento - Pelotas 1,1X,12 3:1 17.11. 20:00 +10
 
Sport.recife - Vila Nova GO X,1X,X2 0:0 17.11. 20:00 +8
 
Fotbal - Dánsko - 2. liga
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Naestved - Amager 2,X2,12 0:1 17.11. 13:45 +55
 
Skive - Kolding IF 2,X2,12 0:2 17.11. 15:00 +54
 
Fotbal - Francie - Pohár
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Nancy - AS Belfort Sud 1,1X,12 2:1 17.11. 14:00 +49
 
ES Nanterre - Laval 1,1X,12 2:0 17.11. 14:00 +50
 
Adamois O - ST Quentin X,1X,X2 1:1 17.11. 14:00 +51
 
Mozac US - FC Cournon - d'auvergne 2,X2,12 2:3 17.11. 14:00 +53
 
US Pont Ste Maxence - Senlis 2,X2,12 1:2 17.11. 14:00 +53
 
CEP Lorient - Stade Plabennec 2,X2,12 1:3 17.11. 14:00 +53
 
US St Maximin - Valenciennes 2,X2,12 0:2 17.11. 14:00 +50
 
Marcq - Croix IC 2,X2,12 0:1 17.11. 15:00 +53
 
Fotbal - Itálie - 3.liga - sk.A
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Pistoiese - Monza 1912 2,X2,12 0:1 17.11. 15:00 +3
 
Como Calcio - Vercelli 2,X2,12 1:3 17.11. 15:00 +3
 
Olbia - Novara 2,X2,12 1:2 17.11. 15:00 +3
 
Renate - US Pianese Asd X,1X,X2 1:1 17.11. 15:00 +3
 
Carrarese - Arezzo X,1X,X2 2:2 17.11. 17:30 +3
 
Pontedera - Calcio Lecco 1912 Vráceno : 17.11. 17:30
 
Giana Erminio - Siena 2,X2,12 1:2 17.11. 17:30 +3
 
Gozzano - PRO Patria X,1X,X2 2:2 17.11. 17:30 +4
 
Fotbal - Itálie - 3.liga - sk.B
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Vicenza - Ravenna 1,1X,12 1:0 17.11. 15:00 +3
 
Fano - Piacenza 2,X2,12 2:4 17.11. 15:00 +3
 
Sudtirol - Sambenedettese 1,1X,12 3:0 17.11. 15:00 +3
 
Imolese - Triestina Vráceno : 17.11. 15:00
 
Carpi - Fermana 1,1X,12 4:0 17.11. 17:30 +3
 
AC Reggiana 1919 - Pesaro 1,1X,12 2:1 17.11. 17:30 +3
 
Gubbio - Cesena 2,X2,12 0:2 17.11. 17:30 +4
 
Rimini - ASD Arzignano Valchiampo 2,X2,12 0:2 17.11. 17:30 +4
 
Modena - VV Verona 1,1X,12 1:0 17.11. 17:30 +3
 
Fotbal - Itálie - 3.liga - sk.C
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Casertana - Avellino 1,1X,12 2:0 17.11. 15:00 +3
 
Sicula Leonzio - Virtus Francavilla X,1X,X2 1:1 17.11. 15:00 +4
 
Rende - AZ Picerno Asd 1,1X,12 1:0 17.11. 15:00 +4
 
Paganese - Bari 2,X2,12 0:1 17.11. 15:00 +3
 
Rieti - Reggina Vráceno : 17.11. 15:00
 
Teramo - Ternana X,1X,X2 1:1 17.11. 16:00 +3
 
A.s. Viterbese Castrense - S.s. Cavese 1919 2,X2,12 0:1 17.11. 17:30 +3
 
Potenza - US Vibonese Calcio 1,1X,12 1:0 17.11. 17:30 +3
 
Catanzaro - Catania 1,1X,12 3:0 17.11. 20:45 +4
 
Fotbal - Japonsko - 3. liga
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Blaub.Akita - Gamba Osaka U23 1,1X,12 3:0 17.11. 05:00 +31
 
AC Nagano Parceiro - A.C.Numazu 1,1X,12 1:0 17.11. 05:00 +30
 
K. Sanuki - Sagamihara 1,1X,12 1:0 17.11. 05:00 +31
 
Fujieda Myfc - Cer.OsakaU23 2,X2,12 0:1 17.11. 05:00 +30
 
Gainare Tottori - Fukushima U. 2,X2,12 1:2 17.11. 05:00 +31
 
Vanraure - Kataller T. 1,1X,12 2:0 17.11. 05:00 +30
 
FC Tokyo U23 - Yscc Yokohama 1,1X,12 2:0 17.11. 06:00 +31
 
R. Kumamoto - Grulla Morioka FC 1,1X,12 2:0 17.11. 11:00 +31
 
Kusatsu - Giravanz Kitakyushu 2,X2,12 0:1 17.11. 11:00 +31
 
Fotbal - Kolumbie - 1. liga
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Santa Fe - A.Petrolera 1,1X,12 1:0 17.11. 20:30 +9
 
Fotbal - Kolumbie - 2. liga
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Tigres FC - Pereira 2,X2,12 0:2 17.11. 01:00 +4
 
Quindio - Cortulua X,1X,X2 3:3 17.11. 01:00 +4
 
Fotbal - Kostarika - 1. liga
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Zeledon - Herediano 1,1X,12 1:0 17.11. 00:00 +10
 
Saprissa - Municipal 2,X2,12 0:2 17.11. 03:00 +9
 
Fotbal - Kuvajt - Federation Cup
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Al Nasr - AL Fahaheel 1,1X,12 1:0 17.11. 15:25 +31
 
Yarmouk - Al - Jahra 2,X2,12 2:5 17.11. 15:25 +31
 
Kazma - AL Qadsia 1,1X,12 3:2 17.11. 17:30 +31
 
Fotbal - Mezinárodní - ME kvalifikace
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Srbsko - Ukrajina X,1X,X2 2:2 17.11. 15:00 +70
 
Lucembursko - Portugalsko 2,X2,12 0:2 17.11. 15:00 +35
 
Kosovo - Anglie 2,X2,12 0:4 17.11. 18:00 +70
 
Bulharsko - Česko 1,1X,12 1:0 17.11. 18:00 +94
 
Moldavsko - Island 2,X2,12 1:2 17.11. 20:45 +62
 
Albánie - Francie 2,X2,12 0:2 17.11. 20:45 +80
 
Andora - Turecko 2,X2,12 0:2 17.11. 20:45 +62
 
Fotbal - Mezinárodní - Přátelsky
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Litva - N. Zéland 1,1X,12 1:0 17.11. 15:00 +54
 
Fotbal - Mezinárodní - Africký Pohár Národů - kvalifikace
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Jižní Afrika - Súdán 1,1X,12 1:0 17.11. 14:00 +52
 
Čad - Mali 2,X2,12 0:2 17.11. 14:00 +51
 
Uganda - Malawi 1,1X,12 2:0 17.11. 14:00 +50
 
Jížní Sudan - Burkina Faso 2,X2,12 1:2 17.11. 14:00 +52
 
Svazijsko - Senegal 2,X2,12 1:4 17.11. 14:00 +52
 
Benin - Sierra Leone 1,1X,12 1:0 17.11. 14:00 +52
 
Guinea - Namibie 1,1X,12 2:0 17.11. 17:00 +52
 
Rwanda - Kamerun 2,X2,12 0:1 17.11. 17:00 +50
 
Kongo - Guinea Bis. 1,1X,12 3:0 17.11. 17:00 +51
 
Lesotho - Nigérie 2,X2,12 2:4 17.11. 17:00 +53
 
Gabon - Angola 1,1X,12 2:1 17.11. 20:00 +52
 
Fotbal - Mezinárodní - CONCACAF - Liga B
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Svatá Lucie - Dominikánská rep. 1,1X,12 1:0 17.11. 00:00 +52
 
Salvador - Montserrat 1,1X,12 1:0 17.11. 04:00 +51
 
Fotbal - Mezinárodní - CONCACAF - Liga C
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Kajmanské ostrovy - Americké Panenské ostrovy 1,1X,12 1:0 17.11. 01:30 +53
 
Guatemala - Portoriko 1,1X,12 5:0 17.11. 02:00 +29
 
Bonaire - Bahamy X,1X,X2 1:1 17.11. 21:00 +53
 
Fotbal - Nový Zéland - 1. liga
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
T.Wellington - Wellington PA X,1X,X2 2:2 17.11. 02:00 +51
 
Fotbal - Peru - 1. liga
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Sport Boys - Deportivo Binacional 1,1X,12 2:1 17.11. 02:00 +10
 
Sporting Cristal - Alianza Universidad De Huanuco 1,1X,12 2:1 17.11. 17:00 +9
 
D. Municipal - U.San Martin 2,X2,12 1:2 17.11. 19:00 +10
 
Cajamarca - Universitario X,1X,X2 1:1 17.11. 21:30 +10
 
Fotbal - Polsko - 2. liga
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Warta Poznan - Stal Mielec 2,X2,12 0:2 17.11. 12:40 +54
 
Fotbal - Řecko - Football League
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
PAE Ialyssos Rhodes - PO Triglias 2,X2,12 1:2 17.11. 14:00 +3
 
Trikala 1963 - Egaleo Atény 1,1X,12 2:1 17.11. 14:00 +3
 
Kavala - Kalamata 1,1X,12 2:1 17.11. 14:00 +3
 
Ionikos - Diagoras Rhodes 1,1X,12 3:2 17.11. 14:00 +3
 
Enosi Panaspropyrgiakou Doxas - of Ierapetras 1,1X,12 3:0 17.11. 14:00 +3
 
FC Veria - Thesprotos X,1X,X2 1:1 17.11. 14:00 +3
 
Fotbal - Rusko - 2. liga
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Krasnoyarsk - Tomsk 1,1X,12 3:0 17.11. 10:00 +53
 
Tekstilshchik Ivanovo - Neftekhimik Nizhnekamsk 2,X2,12 1:2 17.11. 11:00 +53
 
Spartak Moskva 2 - Luch - Energia Vladivostok 2,X2,12 0:2 17.11. 11:30 +53
 
Avangard Kursk - Jaroslavl X,1X,X2 2:2 17.11. 12:00 +52
 
M. Saransk - Voronezh X,1X,X2 1:1 17.11. 13:00 +53
 
N. Novgorod - Chayka 2,X2,12 1:2 17.11. 13:00 +53
 
Rotor Volgograd - Krasnodar - 2 X,1X,X2 0:0 17.11. 13:00 +52
 
FC Armavir - T. Moskva 1,1X,12 2:1 17.11. 14:00 +53
 
Chimki - Chertanovo 1,1X,12 3:1 17.11. 15:00 +53
 
Baltika - Ska - Khabarovsk 1,1X,12 1:0 17.11. 15:00 +53
 
Fotbal - Uruguay - 1. liga
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Nacional - Peňarol X,1X,X2 0:0 17.11. 20:00 +52
 
Fotbal - Venezuela - 1. liga
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Guaros Lara - Llaneros 1,1X,12 2:0 17.11. 21:00 +9
 
Hokej - Česko - Extraliga
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
H.Králové - Třinec 2,X2,12 1:4 17.11. 14:20 +72
 
Kometa Brno - Karlovy Vary 2,X2,12 2:7 17.11. 15:00 +74
 
Zlín - Liberec 2,X2,12 3:4 17.11. 15:30 +73
 
Litvínov - Sparta X,1X,X2 3:3 17.11. 15:30 +68
 
M.Boleslav - Plzeň X,1X,X2 3:3 17.11. 16:00 +71
 
Vítkovice - Pardubice X,1X,X2 2:2 17.11. 16:00 +69
 
Olomouc - Kladno 2,X2,12 1:3 17.11. 17:00 +73
 
Hokej - Česko - Extraliga - kanadské body
počet kanadských bodů (do rozhodnutí) Výherní tipy Výsledky Data  
H.Králové - Smoleňák R. (HrK)
H.Králové-Třinec
- 0 17.11. 14:20
 
H.Králové - Červený R. (HrK)
H.Králové-Třinec
+ 1 17.11. 14:20
 
H.Králové - Jergl A. (HrK)
H.Králové-Třinec
- 0 17.11. 14:20
 
H.Králové - Koukal P. (Hrk)
H.Králové-Třinec
+ 1 17.11. 14:20
 
H.Králové - Vincour T. (HrK)
H.Králové-Třinec
Vráceno 17.11. 14:20
 
Třinec - Kovarčík M. (Tři)
H.Králové-Třinec
+ 1 17.11. 14:20
 
Třinec - Vrána P. (Tři)
H.Králové-Třinec
- 0 17.11. 14:20
 
Třinec - Stránský M. (Tři)
H.Králové-Třinec
- 0 17.11. 14:20
 
Třinec - Hrňa E. (Tři)
H.Králové-Třinec
+ 1 17.11. 14:20
 
Třinec - Chmielewski A. (Tři)
H.Králové-Třinec
+ 1 17.11. 14:20
 
Kometa Brno - Holík P. (Kom)
Kometa Brno-Karlovy Vary
+ 1 17.11. 14:20
 
Kometa Brno - Zaťovič M. (Kom)
Kometa Brno-Karlovy Vary
+ 1 17.11. 14:20
 
Kometa Brno - Svačina V. (Kom)
Kometa Brno-Karlovy Vary
+ 1 17.11. 14:20
 
Kometa Brno - Plekanec T. (Kom)
Kometa Brno-Karlovy Vary
- 0 17.11. 14:20
 
Kometa Brno - Hruška J. (Kom)
Kometa Brno-Karlovy Vary
- 0 17.11. 14:20
 
Karlovy Vary - Rachůnek T. (Vary)
Kometa Brno-Karlovy Vary
+ 1 17.11. 15:30
 
Karlovy Vary - Gríger D. (Vary)
Kometa Brno-Karlovy Vary
+ 1 17.11. 15:30
 
Karlovy Vary - Flek J. (Vary)
Kometa Brno-Karlovy Vary
+ 1 17.11. 15:30
 
Karlovy Vary - Stříteský M. (Vary)
Kometa Brno-Karlovy Vary
+ 1 17.11. 15:30
 
Karlovy Vary - Beránek O. (Vary)
Kometa Brno-Karlovy Vary
- 0 17.11. 15:30
 
Zlín - Claireaux V. (Zlín)
Zlín-Liberec
- 0 17.11. 15:30
 
Zlín - Köhler B. (Zlín)
Zlín-Liberec
- 0 17.11. 15:30
 
Zlín - Honejsek A. (Zlín)
Zlín-Liberec
+ 1 17.11. 15:30
 
Zlín - Šlahař J. (Zlín)
Zlín-Liberec
+ 1 17.11. 15:30
 
Zlín - Fořt T. (Zlín)
Zlín-Liberec
- 0 17.11. 15:30
 
Liberec - Bulíř M. (Lib)
Zlín-Liberec
+ 1 17.11. 15:30
 
Liberec - Hudáček L. (Lib)
Zlín-Liberec
+ 1 17.11. 15:30
 
Liberec - Filippi T. (Lib)
Zlín-Liberec
- 0 17.11. 15:30
 
Liberec - Šmíd L. (Lib)
Zlín-Liberec
- 0 17.11. 15:30
 
Liberec - Lenc R. (Lib)
Zlín-Liberec
+ 1 17.11. 15:30
 
Litvínov - Petružálek J. (Lit)
Litvínov-Sparta
+ 1 17.11. 15:30
 
Litvínov - Jarůšek R. (Lit)
Litvínov-Sparta
+ 1 17.11. 15:30
 
Litvínov - Hanzl M. (Lit)
Litvínov-Sparta
- 0 17.11. 15:30
 
Litvínov - Hübl V. (Lit)
Litvínov-Sparta
+ 1 17.11. 15:30
 
Litvínov - Lukeš F. (Lit)
Litvínov-Sparta
- 0 17.11. 15:30
 
Sparta - Řepík M. (Spa)
Litvínov-Sparta
+ 1 17.11. 15:30
 
Sparta - Smejkal J. (Spa)
Litvínov-Sparta
+ 1 17.11. 15:30
 
Sparta - Tomášek D. (Spa)
Litvínov-Sparta
+ 1 17.11. 15:30
 
Sparta - Pech L. (Spa)
Litvínov-Sparta
+ 1 17.11. 15:30
 
Sparta - Forman M. (Spa)
Litvínov-Sparta
- 0 17.11. 15:30
 
Sparta - Rousek L. (Spa)
Litvínov-Sparta
+ 1 17.11. 15:30
 
M.Boleslav - Skalický P. (MB)
M.Boleslav-Plzeň
+ 1 17.11. 16:00
 
M.Boleslav - Klepiš J. (MB)
M.Boleslav-Plzeň
+ 1 17.11. 16:00
 
M.Boleslav - Vondrka M. (MB)
M.Boleslav-Plzeň
- 0 17.11. 16:00
 
M.Boleslav - Zbořil A. (MB)
M.Boleslav-Plzeň
+ 1 17.11. 16:00
 
M.Boleslav - Žejdl L. (MB)
M.Boleslav-Plzeň
- 0 17.11. 16:00
 
Plzeň - Gulaš M. (Plz)
M.Boleslav-Plzeň
+ 1 17.11. 16:00
 
Plzeň - Moravčík M. (Plz)
M.Boleslav-Plzeň
- 0 17.11. 16:00
 
Plzeň - Kracík J. (Plz)
M.Boleslav-Plzeň
- 0 17.11. 16:00
 
Plzeň - Rob L. (Plz)
M.Boleslav-Plzeň
- 0 17.11. 16:00
 
Plzeň - Němec V. (Plz)
M.Boleslav-Plzeň
+ 1 17.11. 16:00
 
Vítkovice - Bukarts Rob. (Vít)
Vítkovice-Pardubice
+ 1 17.11. 16:00
 
Vítkovice - Roman O. (Vít)
Vítkovice-Pardubice
+ 1 17.11. 16:00
 
Vítkovice - Zdráhal P. (Vít)
Vítkovice-Pardubice
+ 1 17.11. 16:00
 
Vítkovice - Schleiss J. (Vít)
Vítkovice-Pardubice
+ 1 17.11. 16:00
 
Vítkovice - Dej R. (Vít)
Vítkovice-Pardubice
- 0 17.11. 16:00
 
Pardubice - Tybor R. (Par)
Vítkovice-Pardubice
- 0 17.11. 16:00
 
Pardubice - Hovorka M. (Par)
Vítkovice-Pardubice
- 0 17.11. 16:00
 
Pardubice - Mandát J. (Par)
Vítkovice-Pardubice
- 0 17.11. 16:00
 
Pardubice - Harju J. (Par)
Vítkovice-Pardubice
- 0 17.11. 16:00
 
Pardubice - Kousal R. (Par)
Vítkovice-Pardubice
- 0 17.11. 16:00
 
Olomouc - Irgl Z. (Olo)
Olomouc-Kladno
+ 1 17.11. 17:00
 
Olomouc - Olesz R. (Olo)
Olomouc-Kladno
- 0 17.11. 17:00
 
Olomouc - Nahodil L. (Olo)
Olomouc-Kladno
- 0 17.11. 17:00
 
Olomouc - Škůrek D. (Olo)
Olomouc-Kladno
+ 1 17.11. 17:00
 
Olomouc - Burian V. (Olo)
Olomouc-Kladno
- 0 17.11. 17:00
 
Kladno - Jágr J. (Kla)
Olomouc-Kladno
- 0 17.11. 17:00
 
Kladno - Stach D. (Kla)
Olomouc-Kladno
- 0 17.11. 17:00
 
Kladno - Austin B. (Kla)
Olomouc-Kladno
+ 1 17.11. 17:00
 
Kladno - Zikmund L. (Kla)
Olomouc-Kladno
+ 1 17.11. 17:00
 
Kladno - Melka A. (Kla)
Olomouc-Kladno
- 0 17.11. 17:00
 
Hokej - Česko - Jihočeský kraj
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Božetice - Hluboká n. Vltavou 2,X2,12 1:5 17.11. 17:00 +1
 
J.Hradec - Milevsko 2,X2,12 5:7 17.11. 17:00 +1
 
Český Krumlov - Pelhřimov 1,1X,12 5:2 17.11. 17:00 +1
 
Hokej - Česko - Pardubicky kraj
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Lanškroun - Chotěboř 2,X2,12 1:7 17.11. 17:00 +1
 
Chrudim - M.Třebová X,1X,X2 3:3 17.11. 17:00 +1
 
Č.Třebová - Hlinsko 1,1X,12 8:4 17.11. 17:00 +1
 
Choceň - Světlá nad Sázavou 1,1X,12 7:5 17.11. 17:00 +1
 
Hokej - Česko - Středočeský kraj
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Kolín B - V.Popovice 2,X2,12 2:3 17.11. 17:00 +1
 
Hokej - Anglie - 1. liga
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Braehead - Sheffield 1,1X,12 8:5 17.11. 17:30 +31
 
Coventry - Belfast 1,1X,12 6:3 17.11. 18:30 +31
 
Guildford - Manchester 2,X2,12 1:3 17.11. 19:00 +31
 
Cardiff - Fife Flyers 1,1X,12 3:0 17.11. 19:00 +29
 
Hokej - Německo - 1. liga
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Koln - Straubing X,1X,X2 3:3 17.11. 14:00 +33
 
Nurnberg - Schwenninger 1,1X,12 4:1 17.11. 14:00 +33
 
Eisbaren - Iserlohn 1,1X,12 4:0 17.11. 14:00 +33
 
Ingolstadt - Wolfsburg 1,1X,12 6:3 17.11. 16:30 +34
 
Krefeld - Augsburg 1,1X,12 7:4 17.11. 16:30 +34
 
Mannheim - Bremerhaven 1,1X,12 3:0 17.11. 17:00 +32
 
Dusseldorf - Munchen 2,X2,12 1:2 17.11. 19:00 +33
 
Hokej - Německo - 2. liga
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Kaufbeuren - Frankfurt 1,1X,12 3:1 17.11. 17:00 +31
 
Lausitzer Fuchse - Bayreuth 1,1X,12 5:3 17.11. 17:00 +30
 
Dresden - Kassel 2,X2,12 1:4 17.11. 17:00 +32
 
Bietigheim - Freiburg 2,X2,12 0:3 17.11. 17:00 +30
 
Nauheim - Landshut 1,1X,12 2:1 17.11. 18:30 +30
 
Ravensburg - Crimmitschau X,1X,X2 3:3 17.11. 18:30 +30
 
Heilbronn - Bad Tolz 2,X2,12 4:5 17.11. 18:30 +32
 
Hokej - Bělorusko - 1. liga
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Yunost Minsk - Zhlobin 1,1X,12 5:2 17.11. 11:00 +29
 
HK Mogilev - HK Gomel 2,X2,12 2:6 17.11. 11:00 +31
 
Molodechno - HK Lida 1,1X,12 5:1 17.11. 11:00 +30
 
Hokej - Finsko - 2. liga
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Roki - Sapko X,1X,X2 3:3 17.11. 14:00 +30
 
Hokej - Francie - 1. liga
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Grenoble - Bordeaux 1,1X,12 6:5 17.11. 17:00 +31
 
Briancon - Angers 2,X2,12 0:8 17.11. 18:30 +31
 
Hokej - Kanada - OHL
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Flint - Ottawa 67'S 2,X2,12 2:4 17.11. 01:00 +6
 
Erie - Mississauga X,1X,X2 4:4 17.11. 01:00 +6
 
Sault Ste Marie - Oshawa 1,1X,12 3:1 17.11. 01:07 +6
 
Barrie - Peterborough 1,1X,12 2:0 17.11. 01:30 +6
 
Owen Sound - Kingston 2,X2,12 1:3 17.11. 01:30 +6
 
Mississauga - Erie X,1X,X2 3:3 17.11. 20:00 +6
 
London - Kitchener 1,1X,12 5:3 17.11. 20:00 +6
 
Hokej - Kanada - WHL
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Regina Pats - Prince Albert Raiders X,1X,X2 3:3 17.11. 02:00 +6
 
Saskatoon Blades - Calgary Hitmen 2,X2,12 1:4 17.11. 02:00 +6
 
Swift Current Broncos - Moose Jaw Warriors 1,1X,12 7:3 17.11. 02:00 +6
 
Red Deer Rebels - Brandon Wheat Kings 1,1X,12 4:3 17.11. 03:00 +6
 
Seattle Thunderbirds - Portland Winter Hawks X,1X,X2 4:4 17.11. 03:05 +6
 
Medicine Hat Tigers - Edmonton Oil Kings 1,1X,12 5:1 17.11. 03:30 +6
 
Vancouver Giants - Prince George Cougars 1,1X,12 4:0 17.11. 04:00 +6
 
Everett Silvertips - Kootenay Ice X,1X,X2 4:4 17.11. 04:05 +6
 
Kelowna Rockets - Kamloops Blazers 1,1X,12 4:3 17.11. 04:05 +6
 
Tri - City Americans - Spokane Chiefs 2,X2,12 3:4 17.11. 04:05 +6
 
Hokej - Kazachstán - 1.liga
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Aktobe - HC Astana 1,1X,12 6:0 17.11. 13:00 +28
 
Hokej - Mezinárodní - Alpská liga
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Lustenau - Jesenice 1,1X,12 5:2 17.11. 17:30 +30
 
Asiago - Feldkirch Vráceno : 17.11. 18:30
 
Hokej - Mezinárodní - Erste Liga
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Brasov - Debreceni 1,1X,12 4:3 17.11. 16:00 +30
 
H. Budapest - Csikszereda 2,X2,12 2:6 17.11. 18:00 +29
 
Ujpest - Szekesfeher 2,X2,12 4:5 17.11. 18:30 +31
 
Hokej - Norsko - 1. liga
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Gruner - Narvik 2,X2,12 1:5 17.11. 14:00 +30
 
Manglerud - Stavanger 2,X2,12 2:3 17.11. 16:00 +27
 
Hokej - Rakousko - 1. liga
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Graz - Salzburg 2,X2,12 1:5 17.11. 16:00 +3
 
Klagenfurt - Innsbruck 2,X2,12 2:3 17.11. 16:00 +2
 
Znojmo - Bolzano 2,X2,12 1:3 17.11. 17:30 +2
 
Vienna - Villach X,1X,X2 2:2 17.11. 17:30 +1
 
Dornbirn - Fehervar X,1X,X2 3:3 17.11. 17:30 +1
 
Hokej - Rusko - KHL
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Vladivostok - Petrohrad X,1X,X2 1:1 17.11. 08:00 +47
 
Chabarovsk - Jokerit 1,1X,12 4:1 17.11. 08:00 +54
 
Kunlun - Magnitogorsk 1,1X,12 3:1 17.11. 10:30 +51
 
Čeljabinsk - Jekatěrinburg 2,X2,12 2:4 17.11. 13:00 +54
 
N.Novgorod - Vitaz 1,1X,12 6:2 17.11. 15:30 +51
 
Din.Riga - Soči 2,X2,12 1:2 17.11. 16:00 +55
 
Hokej - Rusko - KHL - kanadské body
počet kanadských bodů (do rozhodnutí) Výherní tipy Výsledky Data  
Vladivostok - Bakoš M. (Vla)
Vladivostok-Petrohrad
+ 1 17.11. 08:00
 
Vladivostok - Ljungh M. (Vla)
Vladivostok-Petrohrad
- 0 17.11. 08:00
 
Vladivostok - Vicharev D. (Vla)
Vladivostok-Petrohrad
- 0 17.11. 08:00
 
Vladivostok - Glazačev K. (Vla)
Vladivostok-Petrohrad
- 0 17.11. 08:00
 
Vladivostok - Almquist A. (Vla)
Vladivostok-Petrohrad
+ 1 17.11. 08:00
 
Petrohrad - Burdasov A. (P)
Vladivostok-Petrohrad
- 0 17.11. 08:00
 
Petrohrad - Tkačev V. (P)
Vladivostok-Petrohrad
Vráceno 17.11. 08:00
 
Petrohrad - Plotnikov S. (P)
Vladivostok-Petrohrad
+ 1 17.11. 08:00
 
Petrohrad - Karpov M. (P)
Vladivostok-Petrohrad
+ 1 17.11. 08:00
 
Petrohrad - Barabanov A. (P)
Vladivostok-Petrohrad
- 0 17.11. 08:00
 
Chabarovsk - Zohorna T. (Cha)
Chabarovsk-Jokerit
+ 1 17.11. 08:00
 
Chabarovsk - Zohorna H. (Cha)
Chabarovsk-Jokerit
+ 1 17.11. 08:00
 
Chabarovsk - Ušenin Vl. (Cha)
Chabarovsk-Jokerit
+ 1 17.11. 08:00
 
Chabarovsk - Ušenin Vy. (Cha)
Chabarovsk-Jokerit
+ 1 17.11. 08:00
 
Chabarovsk - Jordán M. (Cha)
Chabarovsk-Jokerit
- 0 17.11. 08:00
 
Jokerit - O'Neill B. (Jok)
Chabarovsk-Jokerit
+ 1 17.11. 08:00
 
Jokerit - Haapala H. (Jok)
Chabarovsk-Jokerit
- 0 17.11. 08:00
 
Jokerit - Regin P. (Jok)
Chabarovsk-Jokerit
- 0 17.11. 08:00
 
Jokerit - Lehtonen M. (Jok)
Chabarovsk-Jokerit
- 0 17.11. 08:00
 
Jokerit - Savinainen V.M. (Jok)
Chabarovsk-Jokerit
- 0 17.11. 08:00
 
Kunlun - Brule G. (Kun)
Kunlun-Magnitogorsk
Vráceno 17.11. 10:30
 
Kunlun - Wolski W. (Kun)
Kunlun-Magnitogorsk
- 0 17.11. 10:30
 
Kunlun - Miller A. (Kun)
Kunlun-Magnitogorsk
- 0 17.11. 10:30
 
Kunlun - Cracknell A. (Kun)
Kunlun-Magnitogorsk
+ 1 17.11. 10:30
 
Kunlun - Wong T. (Kun)
Kunlun-Magnitogorsk
+ 1 17.11. 10:30
 
Magnitogorsk - Mozyakin S. (Mag)
Kunlun-Magnitogorsk
- 0 17.11. 10:30
 
Magnitogorsk - Paršin D. (Mag)
Kunlun-Magnitogorsk
- 0 17.11. 10:30
 
Magnitogorsk - Rasmussen D. (Mag)
Kunlun-Magnitogorsk
+ 1 17.11. 10:30
 
Magnitogorsk - O'Dell E. (Mag)
Kunlun-Magnitogorsk
+ 1 17.11. 10:30
 
Magnitogorsk - Nestrašil A. (Mag)
Kunlun-Magnitogorsk
- 0 17.11. 10:30
 
Čeljabinsk - Sedlák L. (Cel)
Čeljabinsk-Jekatěrinburg
+ 1 17.11. 13:00
 
Čeljabinsk - Hyka T. (Cel)
Čeljabinsk-Jekatěrinburg
- 0 17.11. 13:00
 
Čeljabinsk - Scherbak N. (Cel)
Čeljabinsk-Jekatěrinburg
+ 1 17.11. 13:00
 
Čeljabinsk - Calof A. (Cel)
Čeljabinsk-Jekatěrinburg
+ 1 17.11. 13:00
 
Čeljabinsk - Kravcov V. (Cel)
Čeljabinsk-Jekatěrinburg
- 0 17.11. 13:00
 
Jekatěrinburg - Dawes N. (Jek)
Čeljabinsk-Jekatěrinburg
+ 1 17.11. 13:00
 
Jekatěrinburg - Macek B. (Jek)
Čeljabinsk-Jekatěrinburg
- 0 17.11. 13:00
 
Jekatěrinburg - Golyšev A. (Jek)
Čeljabinsk-Jekatěrinburg
+ 1 17.11. 13:00
 
Jekatěrinburg - Sexton D. (Jek)
Čeljabinsk-Jekatěrinburg
+ 1 17.11. 13:00
 
Jekatěrinburg - Holland P. (Jek)
Čeljabinsk-Jekatěrinburg
- 0 17.11. 13:00
 
N.Novgorod - Žafjarov D. (Nov)
N.Novgorod-Vitaz
+ 1 17.11. 15:30
 
N.Novgorod - Schroeder J. (Nov)
N.Novgorod-Vitaz
+ 1 17.11. 15:30
 
N.Novgorod - Rattie T. (Nov)
N.Novgorod-Vitaz
+ 1 17.11. 15:30
 
N.Novgorod - Varnakov M. (Nov)
N.Novgorod-Vitaz
+ 1 17.11. 15:30
 
N.Novgorod - Bočarov S. (Nov)
N.Novgorod-Vitaz
- 0 17.11. 15:30
 
Vitaz - Syomin A. (Vitaz)
N.Novgorod-Vitaz
+ 1 17.11. 15:30
 
Vitaz - Aaltonen M. (Vitaz)
N.Novgorod-Vitaz
- 0 17.11. 15:30
 
Vitaz - Makeyev A. (Vitaz)
N.Novgorod-Vitaz
- 0 17.11. 15:30
 
Vitaz - Jormakka P. (Vitaz)
N.Novgorod-Vitaz
- 0 17.11. 15:30
 
Vitaz - Byvalcev A. (Vitaz)
N.Novgorod-Vitaz
Vráceno 17.11. 15:30
 
Din.Riga - Ashton C. (Riga)
Din.Riga-Soči
- 0 17.11. 16:00
 
Din.Riga - Bartulis O. (Riga)
Din.Riga-Soči
- 0 17.11. 16:00
 
Din.Riga - Redlihs M. (Riga)
Din.Riga-Soči
- 0 17.11. 16:00
 
Din.Riga - Setdikov N. (Riga)
Din.Riga-Soči
- 0 17.11. 16:00
 
Soči - Stromwall M. (Soči)
Din.Riga-Soči
+ 1 17.11. 16:00
 
Soči - Rosén R. (Soči)
Din.Riga-Soči
- 0 17.11. 16:00
 
Soči - Collins S. (Soči)
Din.Riga-Soči
- 0 17.11. 16:00
 
Soči - Šmeljov S. (Soči)
Din.Riga-Soči
- 0 17.11. 16:00
 
Soči - Tochitsky N. (Soči)
Din.Riga-Soči
- 0 17.11. 16:00
 
Hokej - Rusko - MHL
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
HC Taifun - Spartak Moskva 2,X2,12 3:6 17.11. 04:00 +29
 
Omsk - N.Novgorod 1,1X,12 4:2 17.11. 08:00 +29
 
Stalnye Lisy - Orenburg 2,X2,12 2:7 17.11. 09:00 +28
 
Tyumenskiy Legion - Kazaň 2,X2,12 1:4 17.11. 09:00 +28
 
HC Viťaz - Kapitan Stupino 1,1X,12 4:2 17.11. 11:00 +30
 
Astana - Sputnik Almetievsk X,1X,X2 3:3 17.11. 12:00 +28
 
Kamenogorsk - Nižněkamsk 1,1X,12 4:2 17.11. 12:00 +29
 
Hokej - Rusko - VHL
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Novokuzneck - Chelyabinsk 1,1X,12 2:0 17.11. 11:00 +31
 
Humo Tashkent - KRS Peking 2,X2,12 2:3 17.11. 13:00 +30
 
Dinamo Petrohrad - Ska Neva 2,X2,12 0:2 17.11. 15:00 +32
 
HC Tambov - Bars Kazan 2,X2,12 1:5 17.11. 15:00 +32
 
Voronezh - HK Torpedo Gorkii X,1X,X2 2:2 17.11. 15:00 +29
 
Voskresensk - Ceng X,1X,X2 0:0 17.11. 15:00 +28
 
Hokej - Slovensko - Extraliga
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Nové Zámky - Michalovce 2,X2,12 5:6 17.11. 16:00 +32
 
B.Bystrica - Zvolen 2,X2,12 1:2 17.11. 16:00 +32
 
Liptovský Mikuláš - Detva 2,X2,12 2:3 17.11. 17:00 +32
 
Trenčín - MAC Budapest 1,1X,12 9:2 17.11. 17:00 +32
 
Miskolc - Košice 1,1X,12 3:1 17.11. 17:30 +30
 
Slovan - Nitra 1,1X,12 4:1 17.11. 18:00 +33
 
Hokej - Švédsko - 2. liga
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Karlskrona - Vita Hasten X,1X,X2 1:1 17.11. 15:00 +32
 
Hokej - Švýcarsko - 2. liga
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Kloten - Chaux de Fond X,1X,X2 2:2 17.11. 15:45 +28
 
Biasca - Langenthal 2,X2,12 1:5 17.11. 16:00 +31
 
Ajoie - Winterthur 1,1X,12 7:1 17.11. 17:30 +31
 
Olten - Sierre 1,1X,12 4:1 17.11. 17:30 +30
 
Zug - GCK Zurich 2,X2,12 1:5 17.11. 17:45 +32
 
Visp - Thurgau 1,1X,12 3:1 17.11. 17:45 +32
 
Hokej - USA - NHL
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Montreal - New Jersey X,1X,X2 3:3 17.11. 01:00 +63
 
Pittsburgh - Toronto 1,1X,12 6:1 17.11. 01:00 +68
 
Boston - Washington X,1X,X2 2:2 17.11. 01:00 +63
 
Florida - NY Rangers 1,1X,12 4:3 17.11. 01:00 +62
 
Buffalo - Ottawa 1,1X,12 4:2 17.11. 01:00 +65
 
Philadelphia - NY Islanders X,1X,X2 3:3 17.11. 01:00 +65
 
St.Louis - Anaheim 2,X2,12 1:4 17.11. 02:00 +62
 
Nashville - Chicago 2,X2,12 2:7 17.11. 02:00 +69
 
Vancouver - Colorado X,1X,X2 4:4 17.11. 04:00 +64
 
San Jose - Detroit X,1X,X2 3:3 17.11. 04:30 +62
 
Hokej - USA - NHL - kanadské body
počet kanadských bodů (do rozhodnutí) Výherní tipy Výsledky Data  
Montreal - Domi M. (Mtl)
Montreal-New Jersey
+ 1 17.11. 01:00
 
Montreal - Drouin J. (Mtl)
Montreal-New Jersey
Vráceno 17.11. 01:00
 
Montreal - Gallagher B. (Mtl)
Montreal-New Jersey
+ 1 17.11. 01:00
 
Montreal - Weber S. (Mtl)
Montreal-New Jersey
+ 1 17.11. 01:00
 
Montreal - Tatar T. (Mtl)
Montreal-New Jersey
+ 1 17.11. 01:00
 
Montreal - Danault P. (Mtl)
Montreal-New Jersey
+ 1 17.11. 01:00
 
New Jersey - Hall T. (NJD)
Montreal-New Jersey
+ 1 17.11. 01:00 +1
 
New Jersey - Palmieri K. (NJD)
Montreal-New Jersey
+ 1 17.11. 01:00 +1
 
New Jersey - Hischier N. (NJD)
Montreal-New Jersey
+ 1 17.11. 01:00
 
New Jersey - Hughes J. (NJD)
Montreal-New Jersey
+ 1 17.11. 01:00
 
New Jersey - Simmonds W. (NJD)
Montreal-New Jersey
+ 1 17.11. 01:00
 
Pittsburgh - Malkin E. (Pit)
Pittsburgh-Toronto
+ 1 17.11. 01:00 +1
 
Pittsburgh - Guentzel J. (Pit)
Pittsburgh-Toronto
+ 1 17.11. 01:00 +1
 
Pittsburgh - Rust B. (Pit)
Pittsburgh-Toronto
+ 1 17.11. 01:00
 
Pittsburgh - McCann J. (Pit)
Pittsburgh-Toronto
+ 1 17.11. 01:00
 
Pittsburgh - Galchenyuk A. (Pit)
Pittsburgh-Toronto
+ 1 17.11. 01:00
 
Pittsburgh - Schultz J. (Pit)
Pittsburgh-Toronto
- 0 17.11. 01:00
 
Pittsburgh - Simon D. (Pit)
Pittsburgh-Toronto
- 0 17.11. 01:00
 
Toronto - Matthews A. (Tor)
Pittsburgh-Toronto
- 0 17.11. 01:00 +1
 
Toronto - Tavares J. (Tor)
Pittsburgh-Toronto
- 0 17.11. 01:00 +1
 
Toronto - Nylander W. (Tor)
Pittsburgh-Toronto
- 0 17.11. 01:00 +1
 
Toronto - Rielly M. (Tor)
Pittsburgh-Toronto
- 0 17.11. 01:00
 
Toronto - Johnsson A. (Tor)
Pittsburgh-Toronto
- 0 17.11. 01:00
 
Toronto - Kapanen K. (Tor)
Pittsburgh-Toronto
- 0 17.11. 01:00
 
Boston - Pastrňák D. (Bos)
Boston-Washington
+ 1 17.11. 01:00 +1
 
Boston - Marchand B. (Bos)
Boston-Washington
+ 1 17.11. 01:00 +1
 
Boston - Bergeron P. (Bos)
Boston-Washington
Vráceno 17.11. 01:00
 
Boston - Krejčí D. (Bos)
Boston-Washington
+ 1 17.11. 01:00 +1
 
Boston - Heinen D. (Bos)
Boston-Washington
+ 1 17.11. 01:00
 
Boston - Coyle Ch. (Bos)
Boston-Washington
+ 1 17.11. 01:00
 
Washington - Carlson J. (Was)
Boston-Washington
+ 1 17.11. 01:00 +1
 
Washington - Kuznetsov J. (Was)
Boston-Washington
+ 1 17.11. 01:00 +1
 
Washington - Ovechkin A. (Was)
Boston-Washington
- 0 17.11. 01:00 +1
 
Washington - Bäckström N. (Was)
Boston-Washington
+ 1 17.11. 01:00 +1
 
Washington - Oshie T.J. (Was)
Boston-Washington
+ 1 17.11. 01:00 +1
 
Washington - Vrána J. (Was)
Boston-Washington
+ 1 17.11. 01:00 +1
 
Washington - Wilson T. (Was)
Boston-Washington
- 0 17.11. 01:00
 
Washington - Kempný M. (Was)
Boston-Washington
- 0 17.11. 01:00
 
Florida - Barkov A. (Flo)
Florida-NY Rangers
- 0 17.11. 01:00 +1
 
Florida - Huberdeau J. (Flo)
Florida-NY Rangers
+ 1 17.11. 01:00 +1
 
Florida - Dadonov E. (Flo)
Florida-NY Rangers
+ 1 17.11. 01:00
 
Florida - Hoffman M. (Flo)
Florida-NY Rangers
+ 1 17.11. 01:00
 
Florida - Yandle K. (Flo)
Florida-NY Rangers
+ 1 17.11. 01:00
 
Florida - Connolly B. (Flo)
Florida-NY Rangers
+ 1 17.11. 01:00
 
NY Rangers - Panarin A. (NYR)
Florida-NY Rangers
+ 1 17.11. 01:00 +1
 
NY Rangers - Strome R. (NYR)
Florida-NY Rangers
+ 1 17.11. 01:00 +1
 
NY Rangers - Buchnevich P. (NYR)
Florida-NY Rangers
- 0 17.11. 01:00
 
NY Rangers - DeAngelo T. (NYR)
Florida-NY Rangers
+ 1 17.11. 01:00
 
NY Rangers - Kreider C. (NYR)
Florida-NY Rangers
- 0 17.11. 01:00
 
NY Rangers - Chytil F. (NYR)
Florida-NY Rangers
- 0 17.11. 01:00 +1
 
Buffalo - Eichel J. (Buf)
Buffalo-Ottawa
+ 1 17.11. 01:00 +1
 
Buffalo - Reinhart S. (Buf)
Buffalo-Ottawa
+ 1 17.11. 01:00 +1
 
Buffalo - Olofsson V. (Buf)
Buffalo-Ottawa
+ 1 17.11. 01:00
 
Buffalo - Skinner J. (Buf)
Buffalo-Ottawa
+ 1 17.11. 01:00
 
Buffalo - Dahlin R. (Buf)
Buffalo-Ottawa
+ 1 17.11. 01:00
 
Buffalo - Ristolainen R. (Buf)
Buffalo-Ottawa
- 0 17.11. 01:00
 
Ottawa - Tkachuk B. (Otta)
Buffalo-Ottawa
- 0 17.11. 01:00
 
Ottawa - Pageau J. (Otta)
Buffalo-Ottawa
- 0 17.11. 01:00
 
Ottawa - Brown C. (Otta)
Buffalo-Ottawa
+ 1 17.11. 01:00
 
Ottawa - Chabot T. (Otta)
Buffalo-Ottawa
+ 1 17.11. 01:00
 
Ottawa - Namestnikov V. (Otta)
Buffalo-Ottawa
+ 1 17.11. 01:00
 
Ottawa - Duclair A. (Otta)
Buffalo-Ottawa
+ 1 17.11. 01:00
 
Ottawa - White C. (Otta)
Buffalo-Ottawa
- 0 17.11. 01:00
 
Philadelphia - Giroux C. (Phi)
Philadelphia-NY Islanders
- 0 17.11. 01:00 +1
 
Philadelphia - Konecny T. (Phi)
Philadelphia-NY Islanders
- 0 17.11. 01:00 +1
 
Philadelphia - Voráček J. (Phi)
Philadelphia-NY Islanders
- 0 17.11. 01:00 +1
 
Philadelphia - Couturier S. (Phi)
Philadelphia-NY Islanders
+ 1 17.11. 01:00
 
Philadelphia - Lindblom O. (Phi)
Philadelphia-NY Islanders
+ 1 17.11. 01:00
 
Philadelphia - Van Riemsdyk J. (Phi)
Philadelphia-NY Islanders
- 0 17.11. 01:00
 
Philadelphia - Provorov I. (Phi)
Philadelphia-NY Islanders
+ 1 17.11. 01:00
 
NY Islanders - Barzal M. (NYI)
Philadelphia-NY Islanders
+ 1 17.11. 01:00
 
NY Islanders - Nelson B. (NYI)
Philadelphia-NY Islanders
+ 1 17.11. 01:00
 
NY Islanders - Bailey J. (NYI)
Philadelphia-NY Islanders
- 0 17.11. 01:00
 
NY Islanders - Lee A. (NYI)
Philadelphia-NY Islanders
- 0 17.11. 01:00
 
NY Islanders - Eberle J. (NYI)
Philadelphia-NY Islanders
- 0 17.11. 01:00
 
NY Islanders - Toews D. (NYI)
Philadelphia-NY Islanders
- 0 17.11. 01:00
 
St.Louis - O'Reilly R. (STL)
St.Louis-Anaheim
- 0 17.11. 02:00 +1
 
St.Louis - Schenn B. (STL)
St.Louis-Anaheim
- 0 17.11. 02:00
 
St.Louis - Perron D. (STL)
St.Louis-Anaheim
- 0 17.11. 02:00
 
St.Louis - Schwartz J. (STL)
St.Louis-Anaheim
- 0 17.11. 02:00
 
St.Louis - Pietrangelo A. (STL)
St.Louis-Anaheim
- 0 17.11. 02:00
 
St.Louis - Bozak T. (STL)
St.Louis-Anaheim
- 0 17.11. 02:00
 
Anaheim - Silfverberg J. (Ana)
St.Louis-Anaheim
- 0 17.11. 02:00 +1
 
Anaheim - Getzlaf R. (Ana)
St.Louis-Anaheim
+ 2 17.11. 02:00 +1
 
Anaheim - Rakell R. (Ana)
St.Louis-Anaheim
+ 1 17.11. 02:00
 
Anaheim - Henrique A. (Ana)
St.Louis-Anaheim
- 0 17.11. 02:00
 
Anaheim - Fowler C. (Ana)
St.Louis-Anaheim
- 0 17.11. 02:00
 
Anaheim - Kaše O. (Ana)
St.Louis-Anaheim
Vráceno 17.11. 02:00
 
Nashville - Forsberg F. (Nash)
Nashville-Chicago
- 0 17.11. 02:00 +1
 
Nashville - Duchene M. (Nash)
Nashville-Chicago
+ 1 17.11. 02:00
 
Nashville - Josi R. (Nash)
Nashville-Chicago
+ 2 17.11. 02:00
 
Nashville - Arvidsson V. (Nash)
Nashville-Chicago
- 0 17.11. 02:00
 
Nashville - Ellis R. (Nash)
Nashville-Chicago
+ 1 17.11. 02:00
 
Nashville - Johansen R. (Nash)
Nashville-Chicago
- 0 17.11. 02:00
 
Nashville - Bonino N. (Nash)
Nashville-Chicago
- 0 17.11. 02:00
 
Chicago - Kane P. (Chi)
Nashville-Chicago
+ 2 17.11. 02:00 +1
 
Chicago - DeBrincat A. (Chi)
Nashville-Chicago
+ 1 17.11. 02:00 +1
 
Chicago - Strome D. (Chi)
Nashville-Chicago
+ 1 17.11. 02:00 +1
 
Chicago - Toews J. (Chi)
Nashville-Chicago
+ 2 17.11. 02:00 +1
 
Chicago - Kubalík D. (Chi)
Nashville-Chicago
+ 1 17.11. 02:00 +1
 
Chicago - Saad B. (Chi)
Nashville-Chicago
+ 2 17.11. 02:00
 
Vancouver - Pettersson E. (Van)
Vancouver-Colorado
+ 1 17.11. 04:00 +1
 
Vancouver - Boeser B. (Van)
Vancouver-Colorado
+ 1 17.11. 04:00
 
Vancouver - Miller J.T. (Van)
Vancouver-Colorado
+ 1 17.11. 04:00
 
Vancouver - Horvat B. (Van)
Vancouver-Colorado
- 0 17.11. 04:00
 
Vancouver - Hughes Q. (Van)
Vancouver-Colorado
+ 2 17.11. 04:00
 
Vancouver - Edler A. (Van)
Vancouver-Colorado
+ 2 17.11. 04:00
 
Colorado - MacKinnon N. (Col)
Vancouver-Colorado
+ 3 17.11. 04:00 +1
 
Colorado - Kadri N. (Col)
Vancouver-Colorado
+ 1 17.11. 04:00
 
Colorado - Donskoi J. (Col)
Vancouver-Colorado
- 0 17.11. 04:00
 
Colorado - Makar C. (Col)
Vancouver-Colorado
+ 4 17.11. 04:00
 
Colorado - Compher J.T. (Col)
Vancouver-Colorado
+ 2 17.11. 04:00
 
Colorado - Burakovsky A. (Col)
Vancouver-Colorado
+ 2 17.11. 04:00
 
San Jose - Hertl T. (SJ)
San Jose-Detroit
- 0 17.11. 04:30 +1
 
San Jose - Kane E. (SJ)
San Jose-Detroit
- 0 17.11. 04:30 +1
 
San Jose - Burns B. (SJ)
San Jose-Detroit
- 0 17.11. 04:30 +1
 
San Jose - Couture L. (SJ)
San Jose-Detroit
+ 3 17.11. 04:30
 
San Jose - Karlsson E. (SJ)
San Jose-Detroit
+ 1 17.11. 04:30
 
San Jose - Labanc K. (SJ)
San Jose-Detroit
+ 3 17.11. 04:30
 
San Jose - Meier T. (SJ)
San Jose-Detroit
- 0 17.11. 04:30
 
Detroit - Larkin D. (Det)
San Jose-Detroit
- 0 17.11. 04:30 +1
 
Detroit - Bertuzzi T. (Det)
San Jose-Detroit
- 0 17.11. 04:30
 
Detroit - Athanasiou A. (Det)
San Jose-Detroit
+ 2 17.11. 04:30
 
Detroit - Hronek F. (Det)
San Jose-Detroit
Vráceno 17.11. 04:30
 
Detroit - Fabbri R. (Det)
San Jose-Detroit
+ 2 17.11. 04:30
 
Hokej - USA - AHL
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Hartford - Providence 1,1X,12 5:2 17.11. 01:00 +32
 
Syracuse - Cleveland 1,1X,12 4:2 17.11. 01:00 +32
 
Rockford - Grand Rapids 1,1X,12 5:2 17.11. 01:00 +32
 
Utica - Rochester 2,X2,12 3:4 17.11. 01:00 +32
 
Belleville - Milwaukee 2,X2,12 2:4 17.11. 01:00 +32
 
Wilkes B. - Lehigh Valley 1,1X,12 2:1 17.11. 01:05 +32
 
Binghamton - Springfield 2,X2,12 2:3 17.11. 01:05 +30
 
Chicago - Iowa 2,X2,12 0:3 17.11. 02:00 +32
 
Stockton - San Jose 1,1X,12 3:2 17.11. 03:00 +30
 
Colorado Eagles - Bakersfield 2,X2,12 2:3 17.11. 03:05 +32
 
San Diego - Ontario 1,1X,12 5:1 17.11. 04:00 +32
 
Hokej - speciál - USA - Boston-Washington 17.11.2019 speciál
vítěz ano/ne Výherní tipy Výsledky Data  
Alespoň 1 Čech dá v zápase gól ano 1 17.11. 01:00
 
Pastrňák D. bude mít alespoň 4 střely na bránu ano 1 17.11. 01:00
 
Pastrňák D. bude mít alespoň 5 střel na bránu ano 1 17.11. 01:00
 
Pastrňák D. (Bos) bude mít v každé třetině alespoň 1 střelu na bránu ne 2 17.11. 01:00
 
Ovečkin A. (Was) i Pastrňák D. (Bos) oba dají gól ne 2 17.11. 01:00
 
Vrána J. (Was) i Pastrňák D. (Bos) oba dají gól ano 1 17.11. 01:00
 
Pastrňák D. získá 2 a více kanadských bodů ne 2 17.11. 01:00
 
Pastrňák D. získá 3 a více kanadských bodů ne 2 17.11. 01:00
 
Tenis - ATP - Turnaj mistrů (tvrdý p.)
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Tsitsipas S. - Thiem D. 1 2:1 17.11. 19:00 +50
 
Tenis - ATP - Turnaj mistrů 4hra (tvrdý p.)
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Herbert/Mahut - Klaasen/Venus 1 2:0 17.11. 16:30 +6
 
Tenis - Challenger muži - Champaign (tvrdý p.)
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Wolf J. - Kordas. 1 2:1 17.11. 18:30 +5
 
Tenis - Challenger muži - Champaign 4hra (tvrdý p.)
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Hoyt E / Redlicki M - Eubanks C / King K 2 0:2 17.11. 21:15 +1
 
Tenis - Challenger muži - Helsinki (tvrdý p.)
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Ruusuvuori E. - Safwat M. 1 2:1 17.11. 13:00 +4
 
Tenis - Challenger muži - Helsinki 4hra (tvrdý p.)
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Nielsen/Puetz - Draganja T / Kotov P 1 2:0 17.11. 11:00 +1
 
Tenis - Challenger muži - Houston (tvrdý p.)
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Giron M. - Karlovic I. 1 2:1 17.11. 20:00 +6
 
Tenis - Challenger muži - Houston 4hra (tvrdý p.)
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Erlich J / Gonzalez S - Behar/Escobar 1 2:0 17.11. 00:00 +1
 
Tenis - Challenger muži - Ortisei (tvrdý p.)
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Ofner S. - Sinner Jannik 2 0:2 17.11. 11:00 +4
 
Tenis - Challenger muži - Pune (tvrdý p.)
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Clarke J. - Duckworth J. 2 1:2 17.11. 10:30 +6
 
Tenis - Challenger muži - Pune 4hra (tvrdý p.)
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Raja/Ramanathan - Kadhe/Myneni 1 2:0 17.11. 13:05 +1
 
Tenis - Challenger ženy - Houston (tvrdý p.)
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Vandeweghe C. - Flipkens K. 2 0:2 17.11. 18:00 +21
 
Tenis - Challenger ženy - Taipei (koberec)
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Diatchenko V. - Babos T. 1 2:0 17.11. 08:55 +22
 
Tenis - Challenger ženy - Taipei 4hra (koberec)
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
LEE Y - H / WU F - H - Jakupovic/Kovinic 1 2:1 17.11. 07:00 +6
 
Tenis - ITF muži - Antalya 29A (antuka)
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Casanova H. - Pavlovicl. 1 2:1 17.11. 07:30
 
Jecan M - A. - Kuzmanov D. 2 0:2 17.11. 07:30
 
Casanova H. - Kuzmanov D. 2 1:2 17.11. 12:05
 
Tenis - ITF muži - Antalya 29A 4hra (antuka)
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Arreche N A / Zukas M - PAZ J P / Soares Klier Junior G 1 2:0 17.11. 09:50
 
Dima D / Jecan M - A - Lomakin G / Ratniuk M 2 0:2 17.11. 10:00
 
Arreche N A / Zukas M - Lomakin G / Ratniuk M 1 2:0 17.11. 13:00
 
Tenis - ITF muži - Cancun 29A (tvrdý p.)
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Volfson D. - Jubb P. 2 0:2 17.11. 14:45
 
Reis Da Silva J. - Hank T. 1 2:0 17.11. 14:45
 
Jubb P. - Reis Da Silva J. 1 2:0 17.11. 19:30
 
Tenis - ITF muži - Cancun 29A 4 hra (tvrdý p.)
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Panta J B / Patino L - DA Silva G C / Ribeiro E 2 1:2 17.11. 16:00
 
Bybel N / Volfson D - Alves M / Carou I 1 2:0 17.11. 16:35
 
Pucinelli De Almeida/Reis DA Silva - Bradley J / Green C Vráceno : 17.11. 19:30
 
Huertas/Huertas - DA Silva G C / Ribeiro E 1 2:0 17.11. 21:40
 
Tenis - ITF muži - Heraklion 06A (tvrdý p.)
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Erler A. - Zielinski J. 1 2:0 17.11. 09:30
 
Tenis - ITF muži - Heraklion 06A 4hra (tvrdý p.)
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Johnson L / Zielinski J - Erler A / Oberleitner N 2 0:2 17.11. 13:00
 
Tenis - ITF muži - Maputo 02A (tvrdý p.)
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Perez D. - Stevenson K. 2 0:2 17.11. 09:00
 
Tenis - ITF muži - Maputo 02A 4hra (tvrdý p.)
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Caripi V / Hunter V - Manji R / Stevenson K 2 0:2 17.11. 12:00
 
Tenis - ITF muži - Meshref 03A (tvrdý p.)
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Onclin Gauthier - Wehnelt K. 1 2:0 17.11. 08:40
 
Tenis - ITF muži - Milovice 10A (tvrdý p.)
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Krumich Martin - Šátral J. 2 0:2 17.11. 10:00
 
Tenis - ITF muži - Monastir 48A (tvrdý p.)
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Guerrieri A. - Tamm K. 2 0:2 17.11. 10:00
 
Tenis - ITF muži - Orlando 38B (antuka)
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Alvarez N. - Sakamoto P. 1 2:1 17.11. 18:45
 
Tenis - ITF muži - Sharm El Sheikh 28A (tvrdý p.)
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Maamoun Karim - Mohamed - Zakharov Alexey 1 2:1 17.11. 09:00
 
Tenis - ITF muži - Villers Les Nancy (tvrdý p.)
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Joncour R. - Mayot H. 2 0:2 17.11. 14:55
 
Tenis - ITF ženy - Antalya 31A (antuka)
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Markova J. - Petrenko V. 1 2:0 17.11. 07:30
 
Oz I. - Yoruk Ilay 1 2:0 17.11. 07:30
 
Markova J. - Oz I. 2 0:2 17.11. 11:10
 
Tenis - ITF ženy - Antalya 31A 4hra (antuka)
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Aponasenko V / Stoilkovska M - OZ I / Petrenko V 2 0:2 17.11. 09:45
 
Markova J / Radisic N - Ogata H / Yoshitomi A 1 2:0 17.11. 12:45
 
Markova J / Radisic N - OZ I / Petrenko V 1 2:0 17.11. 14:30
 
Tenis - ITF ženy - Cancun (tvrdý p.)
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Sewing Sofia - Morvayova V. 2 0:2 17.11. 14:45
 
Lacasse R. - Ong Vanessa 1 2:1 17.11. 14:45
 
Lacasse R. - Morvayova V. 1 2:0 17.11. 18:15
 
Tenis - ITF ženy - Cancun 28A 4hra (tvrdý p.)
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Tahan M / Vedder E - Pulchartova L / Sanz - Llaneza Fernandez A 1 2:0 17.11. 14:45
 
Zamarripa A / Zamarripa M - Carruthers S / Nsimba N L 1 2:0 17.11. 15:20
 
Tahan M / Vedder E - Aikawa M / Kishigami U 1 2:1 17.11. 17:00
 
Tenis - ITF ženy - Gwalior (tvrdý p.)
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Lu Jia - Jing - Shapatava 1 2:0 17.11. 05:30
 
Tenis - ITF ženy - Heraklion 06A (antuka)
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Astakhova D. - Vismane D. 2 1:2 17.11. 10:40
 
Tenis - ITF ženy - Heraklion 06A 4hra (antuka)
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Amiraghyan A / Stamatova J - Gavrila O / Zeballos Melgar N 1 2:1 17.11. 09:00
 
Tenis - ITF ženy - Hua Hin (tvrdý p.)
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Black H.t. - Kerkhove L. 2 0:2 17.11. 04:50
 
Tenis - ITF ženy - Minsk 03A (tvrdý p.)
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Melnikova M. - Zakharova Anastasia 2 0:2 17.11. 08:00
 
Tenis - ITF ženy - Monastir 46A (tvrdý p.)
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Monnet C. - Prisacariu A. Vráceno : 17.11. 10:00
 
Tenis - ITF ženy - Orlando 47B (antuka)
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Rus A. - Fetecau Irina 1 2:0 17.11. 17:00