Filtruj výsledky

Tiket

Není vybraná žádná sázka.
Pro výběr sázky klikněte na příslušný kurz

Startovací bonus

Vstupní bonus



Věrnostní bonus

Zkontroluj tiket

Napiš číslo tiketu

Výsledky

Fotbal - Arménie - 1. liga
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Ararat Jerevan - Urartu 1,1X,12 1:0 25.05. 16:30 +6
 
Fotbal - Kostarika - 1. liga
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Herediano - Guadalupe X,1X,X2 0:0 25.05. 02:00 +3
 
Fotbal - Vietnam - Pohár
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Dong Thap - Hai Phong 1,1X,12 3:1 25.05. 10:30 +12
 
Binh Phuoc - Dak Lak 1,1X,12 2:0 25.05. 12:00 +12
 
Khan Hoa - The Cong 2,X2,12 0:1 25.05. 12:00 +13
 
Pho Hien - Thanh Hoa 2,X2,12 1:2 25.05. 12:00 +11
 
Hong Linh - Tay Ninh 1,1X,12 2:1 25.05. 13:00 +14
 
Šipky - Mezinárodní - Modus Icons of Darts
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Koltsov B. - Smith J. Vráceno : 25.05. 11:30
 
Fitton D. - Kay K. 2,X2,12 2:4 25.05. 11:45 +5
 
Kay K. - Koltsov B. 2,X2,12 3:4 25.05. 12:00 +6
 
Smith J. - Fitton D. Vráceno : 25.05. 12:30
 
Fitton D. - Koltsov B. 2,X2,12 2:4 25.05. 12:50 +6
 
Kay K. - Smith J. Vráceno : 25.05. 13:10
 
Koltsov B. - Warburton M. 2,X2,12 3:4 25.05. 13:30 +6
 
Smith J. - Nicholson P. Vráceno : 25.05. 13:50
 
Adams M. - Fitton D. 1,1X,12 4:0 25.05. 14:10 +6
 
Warburton M. - Kay K. 1,1X,12 4:3 25.05. 14:30 +6
 
Nicholson P. - Koltsov B. 2,X2,12 3:4 25.05. 15:10 +6
 
Smith J. - Adams M. Vráceno : 25.05. 15:30
 
Fitton D. - Warburton M. 2,X2,12 0:4 25.05. 15:50 +6
 
Kay K. - Nicholson P. 2,X2,12 2:4 25.05. 16:10 +6
 
Koltsov B. - Adams M. 1,1X,12 4:2 25.05. 16:30 +6
 
Warburton M. - Smith J. Vráceno : 25.05. 16:50
 
Nicholson P. - Fitton D. 1,1X,12 4:2 25.05. 17:10 +6
 
Adams M. - Kay K. 1,1X,12 4:2 25.05. 17:30 +6
 
Warburton M. - Nicholson P. 2,X2,12 2:4 25.05. 17:50 +6
 
Adams M. - Warburton M. 1,1X,12 4:0 25.05. 18:10 +6
 
Nicholson P. - Adams M. 2,X2,12 2:4 25.05. 18:30 +5
 
Šipky - Mezinárodní - Remote Darts League
Zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Pace S. - Veenstra R. 2,X2,12 0:6 25.05. 00:30
 
Stolní tenis - Arménie - ITT Cup
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Baghdasaryan V. - Papyan K. 1 3:0 25.05. 07:40
 
Harutyunyan H. - Ghotanyan D. 1 3:2 25.05. 08:00
 
Baghdasaryan V. - Ghotanyan D. 2 0:3 25.05. 08:20
 
Papyan K. - Harutyunyan H. 2 0:3 25.05. 08:40
 
Harutyunyan H. - Baghdasaryan V. 1 3:1 25.05. 09:00
 
Papyan K. - Ghotanyan D. 2 1:3 25.05. 09:20
 
Papyan K. - Baghdasaryan V. 2 1:3 25.05. 09:40
 
Ghotanyan D. - Harutyunyan H. 2 1:3 25.05. 10:00
 
Ghotanyan D. - Papyan K. 2 1:3 25.05. 12:00
 
Baghdasaryan V. - Papyan K. Vráceno : 25.05. 12:20
 
Harutyunyan H. - Ghotanyan D. 1 3:1 25.05. 12:40
 
Baghdasaryan V. - Ghotanyan D. 1 3:1 25.05. 13:00
 
Papyan K. - Harutyunyan H. 2 0:3 25.05. 13:20
 
Harutyunyan H. - Baghdasaryan V. 1 3:0 25.05. 13:40
 
Papyan K. - Ghotanyan D. 1 3:1 25.05. 14:00
 
Papyan K. - Baghdasaryan V. 1 3:2 25.05. 14:20
 
Ghotanyan D. - Harutyunyan H. 2 0:3 25.05. 14:40
 
Grigoryan E. - Mkrtchyan A. 1 3:0 25.05. 15:20
 
Avakimyan D. - Gevorgyan G. 1 3:0 25.05. 15:40
 
Mkrtchyan A. - Gevorgyan G. 1 3:1 25.05. 16:20
 
Avakimyan D. - Grigoryan E. 1 3:0 25.05. 16:40
 
Stolní tenis - Mezinárodní - TTSTAR SERIES
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Reitšpies D. - Gavlas A. 1 3:0 25.05. 08:00
 
Vráblík J. - Hořejší M. 1 3:1 25.05. 08:35
 
Kleprlík J. - Tregler T. 2 0:3 25.05. 09:10
 
Prokopcov D. - Konečný T. 2 2:3 25.05. 09:45
 
Reitšpies D. - Vráblík J. 1 3:2 25.05. 10:40
 
Kleprlík J. - Hořejší M. 2 0:3 25.05. 11:15
 
Konečný T. - Gavlas A. 1 3:0 25.05. 11:45
 
Prokopcov D. - Tregler T. 2 2:3 25.05. 12:15
 
Konečný T. - Hořejší M. 2 2:3 25.05. 16:25
 
Stolní tenis - Rusko - Liga Pro
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Nemashkalo V. - Ogai S. 1 3:2 25.05. 08:00
 
Troyanov Y. - Bazilevskii V. 2 2:3 25.05. 08:00
 
Kirilenko A. - Vakar S. 1 3:2 25.05. 08:30
 
Skrebnev A. - Sayanov D. 2 2:3 25.05. 08:30
 
Glazun E. - Pavlenko R. Vráceno : 25.05. 10:00
 
Kutuzov O. - Ermilov A. 1 3:0 25.05. 10:00
 
Kuzmin S. - Novikov I. 1 3:1 25.05. 10:30
 
Volkov A. - Serebrennikov A. 1 3:0 25.05. 10:30
 
Ermilov A. - Kuzmin S. 2 1:3 25.05. 11:00
 
Pavlenko R. - Volkov A. 2 1:3 25.05. 11:00
 
Novikov I. - Kutuzov O. 2 2:3 25.05. 11:30
 
Serebrennikov A. - Glazun E. Vráceno : 25.05. 11:30
 
Glazun E. - Volkov A. Vráceno : 25.05. 12:00
 
Kutuzov O. - Kuzmin S. 1 3:0 25.05. 12:00
 
Ermilov A. - Novikov I. 2 0:3 25.05. 12:30
 
Pavlenko R. - Serebrennikov A. 1 3:2 25.05. 12:30
 
Meteleshko I. - Babkin A. 2 1:3 25.05. 15:30
 
Yanshayev A. - Ivanov V. 1 3:2 25.05. 15:30
 
Babkin A. - Sadkov A. 2 0:3 25.05. 16:00
 
Ivanov V. - Kolesnikov D. 1 3:0 25.05. 16:00
 
Basmanov D. - Meteleshko I. 1 3:1 25.05. 16:30
 
Nikiforov O. - Yanshayev A. 2 1:3 25.05. 16:30
 
Hokej - Rusko - Division Comet (3x10min)
zápas Výherní tipy Výsledky Data  
Zolotyye Drakony - Chernyye Grifony 1,1X,12 9:1 25.05. 02:50 +5
 
Reaktivnyye Bizony - Snezhnyye Medvedi 2,X2,12 6:8 25.05. 03:50 +4
 
Speciální sázky - Bitcoin - Kurz 1 Bitcoinu (BTC) od 1.4.2020 do 31.12.2020
vítěz ano/ne Výherní tipy Výsledky Data  
Alespoň 1x překročí hranici 10.000 USD
dle ceny www.kurzy.cz
ano 1 25.05. 23:59