Vstupní bonus

Získejte vstupní bonus do výše až 100 000 Kč Po aktivaci (ověření) herního konta proveďte vklad na herní konto a získejte vstupní bonus v hodnotě 10 % vašeho prvního vkladu, nejvýše však ve výši 100 000 Kč.

Každý sázející má možnost přijmout vstupní bonus tak, že zaškrtne políčko ANO chci získat bonus při prvním peněžním vkladu na svoje herní konto po úspěšném dokončení registrace. Vstupní bonus se připíše na zvláštní bonusové konto, které je oddělené od herního konta. Sázející ho ihned může používat k sázení na bonusovém kontě.

Konečný zůstatek z bonusového konta se připíše na herní konto až poté, kdy obrat na bonusovém kontě dosáhne desetinásobku hodnoty vstupního bonusu na bonusovém kontě, přičemž do požadovaného obratu se započítávají všechny sázky vsazené na bonusovém kontě prostřednictvím internetové aplikace MAXITIPu, které mají po vyhodnocení minimální celkový kurz 1,5. Denní limit není stanoven.

Maximální doba, po kterou je vstupní bonus aktivní, je 1 rok ode dne připsání vstupního bonusu na bonusové konto.

Prostředky vložené na herní konto, na jejichž základě byl sázejícímu poskytnut vstupní bonus, jsou dočasně blokovány až do okamžiku, kdy obrat na herním kontě dosáhne hodnoty minimálně jednonásobku příslušného peněžního vkladu s minimálním Celkovým kurzem 1,1 po vyhodnocení. Z herního konta lze vybrat jen prostředky, u nichž bude splněna podmínka podle předchozí věty.

Příklad: vložíte na svůj účet 10.000,- Kč, vstupní bonus bude tedy 1.000,- Kč.

Celou částku 1.000,- Kč z bonusového konta můžete okamžitě vsadit na libovolný kurz solo 1,5, či ako/kombi v minimální součinu 1,5.

Pokud vaše sázka například v kurzu 2 bude úspěšná, připíše se vám výhra na bonusového konto a už budete mít 2.000,- Kč a můžete pokračovat na bonusovém kontě dále ve hře. Konečný zůstatek na bonusovém kontě Vám bude převeden na herní konto po splnění podmínky obratu desetinásobku hodnoty vstupního bonusu na bonusovém kontě, tedy v tomto příkladu sázky v celkovém součtu 10.000,- Kč.