Až 500 Kč za každého tvého kámoše

VSTUPNÍ BONUS
AŽ 100 000 KČ

PLATNOST OD: 22.01.2019 PLATNOST DO: ODVOLÁNÍ

POPIS:

Každý klient má možnost přijmout a tím i získat Vstupní bonus. Pro přijmutí stačí zaškrtnout políčko ANO při prvním peněžním vkladu na svůj trvalý herní účet (po úspěšném dokončení), pro získání pak splnit níže uvedené podmínky. Vstupní bonus je stanoven ve výši 200 % z hodnoty prvního vkladu až do výše 100 000 Kč.

PŘÍKLADY:

Vložíte na svůj trvalý účet první vklad ve výši 10 000 Kč, možný vstupní bonus je 20 000 Kč. Bonus ve výši 20 000 Kč získáte po prosázení 600 000 Kč na tiketech s minimálním kurzem pouze 1,5 po vyhodnocení. Máte na to celý rok!

PODMÍNKY ZÍSKÁNÍ BONUSU:

  • sázející musí pro získání VSTUPNÍHO BONUSU přijmout tento bonus - zaškrtnutím políčka „ANO chci získat bonus“ při prvním peněžním vkladu na svoje herní konto po úspěšném dokončení registrace
  • sázející musí provést první vklad od přijmutí bonusu v minimální výši 5 000 Kč
  • sázející musí provést sázky, kdy součet sázek musí být minimálně 30 násobek hodnoty bonusu
  • do součtu sázek se počítají všechny online sázky (i live) s minimálním vyhodnoceným kurzem 1,5 (vyjma MAXIKOMBI)
  • pro výpočet nároku na bonus se denně započítává součet sázek v maximální výši 25 000 Kč
  • maximální doba, do kdy musí sázející splnit podmínky, je 1 rok ode dne vložení prvního vkladu – poté nárok na bonus zaniká

OBECNÁ USTANOVENÍ:

MAXITIP má právo výplatu bonusu neprovést v případě, že má podezření, že došlo ke zneužití Herního konta Sázejícího; nebo k porušení Smlouvy a/nebo obchodních podmínek a/nebo Herního plánu a/nebo Zákona o hazardních hrách; nebo k zadání nesprávných údajů v rámci Registrace; nebo jsou splněny podmínky AML zákona pro pozastavení výplaty peněžních prostředků.

Společnost MAXITIP má právo bonus kdykoliv ukončit.

Chci bonus