Vstupní bonus

Získejte vstupní bonus až do výše 100.000 Kč. Po aktivaci trvalého herního účtu proveďte co největší vklad a získejte vstupní bonus v hodnotě 10% vašeho prvního vkladu až do výše 100.000 Kč. Pro připsání bonusu na herní konto stačí prosázet pouze 1,5 násobek hodnoty prvního vkladu na tiketech s minimálním kurzem 2 po vyhodnocení a bonus je Váš!

Podrobná pravidla

Získejte vstupní bonus do výše až 100.000 Kč Po aktivaci trvalého herního účtu proveďte vklad na herní konto a získejte vstupní bonus v hodnotě 10 % vašeho prvního vkladu, nejvýše však ve výši 100.000 Kč. Čím vyšší vklad, tím vyšší bonus Každý sázející má možnost přijmout vstupní bonus tak, že zaškrtne políčko „ANO chci získat bonus“ při prvním peněžním vkladu na svoje herní konto po úspěšném dokončení registrace. Bonus se připíše na herní konto ihned poté, kdy obrat na herním kontě dosáhne 1,5 násobku hodnoty prvního vkladu, přičemž do požadovaného obratu se započítávají všechny tikety vsazené na herním kontě prostřednictvím internetové aplikace MAXITIPu, které mají po vyhodnocení minimální celkový kurz 2. Do obratu se taktéž nezapočítávají tikety vsazené jako MAXIKOMBI. Denní limit není stanoven!!! Maximální doba, po kterou je vstupní bonus aktivní, je 1 rok ode dne vložení prvního vkladu.

Příklad: vložíte na svůj účet 10.000,- Kč, vstupní bonus bude tedy 1.000,- Kč. Bonus ve výši 1.000,- Kč získáte po prosázení 15.000,- Kč na tiketech v minimálním kurzu 2 po vyhodnocení.