10 nejhranějších automatů od Endorphina

Společnost Endorphina byla založena v Praze v roce 2012 a značně rozvířila vody světa výherních automatů.

Podíl na tom má samozřejmě i fakt, že u jejího zrodu stáli ostřílení profesionálové z oboru.

Pro hráče je ale důležitější fakt, že firma začala prakticky hned po svém založení produkovat skvělé hry a sbírat za ně ocenění.

I když se Endorphina zprvu soustředila spíše na zahraničí, dnes již lze její hry hrát i v českých online casinech.

Tohle jsou ty nejhranější, které si oblíbili čeští hráči.

Lucky Streak 3

Jedná se o nejvíce hraný a nejoblíbenější automat. Bez ovocných automatů to v online casinech zkrátka nejde.

Společnost Endorphina jich má v nabídce také celou řadu. Jedním z nich je slot Lucky Streak 3.

Výherní automat Lucky Streak 3

Jedná se o tříválec s pěticí výherních linií. Symboly, třešní, citronů, švestek nebo hroznového vína doplňují speciální symboly zvonků, hvězd a sedmiček.

Speciální a bonusové symboly tady nenajdete, což je ale účel. Jednoduchost a dokonale retro herní zážitek v tom nejlepším smyslu, to je Lucky Streak 3.

100 Zombies

„Zombíci“ jsou velmi vděčným námětem nespočtu filmů nebo počítačových her. Proč by tedy neměli občas proniknout i do světa výherních automatů?

Není divu, že je vývojáři ze společnosti Endorphina obsadili do hlavní role svého automatu 100 Zombies.

100 Zombies - recenze výherního automatu

Tenhle pětiválec se čtyřmi řádky a stovkou výherních linií se symboly nemrtvých v podobě zombíků a jejich lovců je zpracován v zábavném duchu.

I díky speciálním symbolům jako je Wild nebo Scatter spouštějící free spiny je to velká zábava.

Lucky Streak 2

Druhá hra ze série ovocných automatů Lucky Streak zaujme na první pohled poměrně velkou herní plochou o velikosti 5×4.

Z tohoto pohledu se zdá pětice výherních linií jako poměrně skromná, automat však patří mezi ty hry, které sázejí na výhry sice méně časté, ale o to zajímavější.

Lucky Streak 2

Kromě běžných symbolů třešní, citronů, pomerančů, hroznů, švestek nebo vysoce ceněných sedmiček je k dispozici i scatter symbol hvězdy, který vyplácí výhry bez ohledu na to, jestli jeho symboly leží na výherní linii či nikoliv.

2020 Hit Slot

Automat 2020 Hit Slot od vývojářů z Endorphiny je dalším ovocnou hrou, ve které nechybí třešně, švestky, pomeranče, citrony, hroznové víno nebo melouny.

Hrací rošt má zde velikost 5×4, žádný drobeček to tedy není. Autoři na ní potom nasadili plnou stovku výherních linií, na které budou hráči rovnat alespoň trojice stejných symbolů.

2020 Hot Slot

Zmínit je třeba ještě přítomnost Wild symbolu nahrazujícího ty ostatní, případně funkce Hop nebo Trop. Ta zase umožňuje hráči znásobit svoji výhru.

Cash Tank

Online automat Cash Tank patří mezi ty, které není snadné zařadit do konkrétní tematické skupiny. Najdete zde několik diamantů, zlatou kreditní kartu nebo balíček peněz stejně jako zlatý tank.

Ano, čtete správně, zlatý tank.

cash tank

Ten zde hraje roli Wild symbolu nahrazujícího ostatní symboly, a navíc spouští ve chvíli, kdy se stane součástí výherní kombinace také respiny zdarma.

hra Cash tank endorphina

A aby toho nebylo málo, výherní kombinace se zde vyhodnocují z obou stran.

Lucky Streak 1

Pod názvem Lucky Streak se ukrývá série ovocných automatů společnosti Endorphina. Jednotlivé verze se od sebe liší parametry jako je počet válců nebo výherních linií.

Lucky Streak 1

Automat Lucky Streak 1 má pět válců se čtyřmi řádky a na této herní ploše je nastaveno čtyřicet výherních linií, na které se budu rovnat třešně, švestky, hrozny a další podobné klasické symboly.

Nechybí zde ani bonusová hra v podobě volných zatočení spouštěná Scatter symbolem.

Fresh Fruits

Další ovocná paráda od společnosti Endorphina nese název Fresh Fruits a má podobu pětiválce se čtyřmi řádky.

Celkem deset základních herních symbolů se bude rovnat na některou ze čtyř desítek výherních linií.

Fresh Fruits

Ty úplně nejklasičtější ovocné symboly typu hroznového vína nebo citronů se zde přitom míchají se symboly, které jsou přece jen méně časté jako jahody nebo kokos.

I to dělá automat zábavným. Ze speciálních symbolů je zde Wild symbol se schopností expandovat na celý válec nebo scatter symbol vedoucí k bonusovým výhrám.

Diamond Chance

Pod označením Diamond Chance se ukrývá nablýskaný výherní automat s pěti válci a třemi řádky. Jeho „naleštěné“ grafické zpracování bude asi tím prvním, co hráč zaregistruje.

Diamond Chance

Jednotlivými symboly jsou zde karetní znaky (kluk, dáma, král a eso) i bar, zvonek a sedmička.

Navíc je potom symbol dolaru fungující jako Wild symbol, navíc se schopností roztáhnout se na celý válec a tím ještě zvýšit šanci na výhru.

Ultra Fresh

Automat Ultra Fresh patří mezi automaty, jejichž tvůrci se snaží o maximální jednoduchost a plynulost herního zážitku.

Jedná se o tříválcový automat, který si navíc prostřednictvím nastavitelného počtu výherních linií (v rozmezí 1 – 5) může hráč upravit přesně podle svých potřeb.

automat Ultra Fresh od vývojáře Endorphina

Nenajdete zde schválně ani žádné speciální symboly. Jedinou funkcí, kterou lze označit jako speciální či bonusovou, je tzv. plátno. Pokud se hráči povede zaplnit celou plochu jedním typem symbolů, jeho výhry se násobí.

2021 Hit Slot

Verze populárního automatu Hit Slot, která má v názvu číslovku 2021, je standardním tříválcem. Hra spoléhá na pětici výherních linií.

2021 Hit Slot

Na válcích se míhají symboly třešní, citronů nebo hroznů či melounů. Nejvíce ale vyplácí symbol hvězdy.

Automat 2021 Hit Slot sází stejně jako některé další hry na jednoduchost. Jedná se proto o hru vhodnou i pro začínající hráče, užijí si jí ale i zkušení matadoři.

Kde hrát Endorphina hry

Endorphina kasina s bonusy
Získejte vstupní bonus:
až 50000 Kč
+50 FREE SPINŮ ZDARMA + věrnostní bonusy
*50 volných zatočení zdarma za registraci
Získejte vstupní bonus:
až 15000 Kč
+150 FREE SPINŮ ZDARMA + věrnostní bonusy
*50 volných zatočení zdarma+100 za protočení 1000 Kč
Získejte casino bonus:
až 50000 Kč
+ 100 FREE SPINŮ ke vkladu + 300 Kč zdarma za ověření
Získejte vstupní bonus:
až 50000 Kč
nebo až 500 či 1000 Kč
+ 300 Kč zdarma za registraci

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.

Nová online casina
Vstupní bonus 5000 Kč + 100 FREE SPINŮ ZDARMA (100 volných zatočení zdarma za registraci)
Vstupní bonus 50000 Kč + 50 FREE SPINŮ ZDARMA (50 volných zatočení zdarma za registraci + věrnostní bonusy)
Vstupní bonus 600 Kč + 500 Kč za registraci ZDARMA (600 Kč uvítací bonus bez rizika + 400 free spinů a 100 Kč sázka zdarma za registraci a ověření účtu)
Vstupní bonus 10000 Kč + 200 FREE SPINŮ ZDARMA (200 volných zatočení nebo 200 Kč za registraci + 10000 Kč k prvnímu vkladu)
Vstupní bonus 15000 Kč + 150 FREE SPINŮ ZDARMA (50 volných zatočení zdarma za registraci + 100 volných zatočení za protočení 1000 Kč + věrnostní bonusy)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. | © Copyright 2023 MAXITIP